Mercedes-Benz d e 220 (2016) Review

16realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuPrzebieg ostatni
PL 220 d
9, sekwencyjne Machines
2016
2016
20000 km
Średnia ocena czytelnik: 7.8 Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

pierwsze kilometry

 • 1250 km
 • 04 maja 2016 09:46

Tutaj jako pierwszy krótki rachunek mojego nowego obszaru roboczego 220d Mercedes E (W213).

Zacznę od samego samochodu, po czterech latach i 225.000 km z W212 przejechaniu 200 CDI (zadowalający) postanowił zamienić samochód dla nowej Klasy E.

Ponieważ samochód nie został dostarczony i oficjalnie zaproponował kompozytowego samochodu poprzez konfigurator na stronie i tak szedł do handlarza dobrze licytować na starym samochodem tak szybko uporać się.

Samochód,
Merecdes E 220d
- Exclusive zewnętrzne (PO gwiazda cap)
- Avantgarde wnętrze, to ze względu na łagodny uczenia że mój ulubiony, konfiguracji avantgarde dywanie i drzwi dolnych niż czarny.
- Pakiet ambicja, która obejmuje tapicerkę, składane lusterka / ogrzewany, a niektóre firmy.
- Pakiet technologiczny, który obejmuje COMAND Online, pulpit panoramiczny, ruchu i rozpoznawania znaku HUD.
- Machiato skóry beżowy / czarny
- czarna podsufitka
- Panoramiczny dach
- Pakiet akustyka, który zawiera podwójny IR wytrzymałego szkła, dodatkowe wyciszenie i dodatkowe gumowe uszczelki na drzwiach.
- dalej, że (niestety) zmienił felgi do 17" Dziesięć-ramienna, z perspektywy czasu, były oryginały Exclusive koła myślę lepiej, ale hej ....

otrzymujemy:
W salonie zaznaczyła, że ​​mogę odebrać samochodu w fabryce w Sindelfingen ze specjalnym opakowaniu z Mercedes. Jest wysoce zalecane dla każdego zakupu nowego mercedesa!
Na wyjazd do Stuttgartu aby umieścić wszystko do ostatniego szczegółu, dostarczane z fabryki z obiadem, opowiadane wycieczkę po fabryce, nocleg z kolacją i wizytą w muzeum Mercedesa, z góry !!

Następnie jazdy na odcinku krótkie wyjaśnienie dano o samochodzie i funkcje, dobrze zorganizowany i jako lojalny kierowca Mercedes kilka niespodzianek dotyczących operacji. Co zauważyłem od razu było znacznie lepiej siedzi stanowisko do W212, siedziba wreszcie ma opcję przedłużenia szyn i zapewnienia większego wsparcia.

Ponadto jasne jakości na wyższy poziom znowu, wykończenia i materiały znowu czuć klasę wyżej. Samochód jest (dzięki opakowaniu akustyka) bardzo cichy, prawie bezwietrznie lub odwijania hałas. Silnik jest jak ponownie poprzedni bardzo cicho, to teraz biegnie przez 9 biegów bardzo niskich obrotach +/- 1700 przy 145 km / h.

Spokój na przejażdżkę samochodem z Rotterdamu do Sindelfingen było pyszne, zapiera dech w piersiach, komfort jazdy jest lepsza i opony są teraz wyższe cokolwiek dolega. I Przekładnia dużo gładsza niż 7g smażyć nie jestem wielkim fanem.

Samochód jest jak obiecał ponownie stać się bardziej wydajne, z Sindelfingen do Rotterdam (600 km) z jakiegoś małego ruchu i autostrad (145km / h), komputer pokładowy nagrany 5L / 100km i to jest w porządku, myślę. Pierwsza przejażdżka Rotterdam Amsterdam, przede wszystkim autostrady przelotową 100 km / h jest zużycie 3,8l / 100km.

Comand oraz panel sterowania,
System COMAND jest zawsze na najwyższym, bardzo ładne karty (obraz satelitarny) i działa szybko, nawet COMAND głos działa bezbłędnie ponownie. Istnieje wiele możliwości, że tryby pół prawdopodobnie nie zostały jeszcze odkryte.
Mam standardowe głośniki i satysfakcjonujące w moich oczach (uszach) dobrze przeze mnie, głównie z radia lub miękkie. Programowanie nadajników radiowych wyśmiewany trudne i kanał między już ustalonych presetów rzuca całą listę w wojnie, że mogło być lepiej!
Telefonu (iPhone) został połączony bez problemu, mam jabłko CarPlay ale to już beznadziejnie przestarzałe iw zasadzie bezużyteczny, miałem nadzieję zobaczyć e-mail i WhatsApp na ekranach COMAND ale nie jest to możliwe, tylko kilka aplikacje dostępne takie jak SMS (co było to, że znowu) i apple mapy ....

Szeroki ekran kokpicie:
Jest to pozycja obowiązkowa dla niewielką dopłatą, niesamowite, jak można stworzyć swój własny pulpit z różnych opcji, nawigacja, używać telefonu lub radia na zdjęciu, prawie wszystko jest możliwe i ostre! To sprawia, że ​​ten samochód w ogóle!

wnętrze:
Wnętrze z beżowej skórzanej czarnej drewna Machiato, czarnym dywanie i nieba bardzo lubię, panoramiczny dach jest również bardzo lekki i miejsca w samochodzie. Znacząca poprawa jest przestrzeń w drzwiach z przodu iz tyłu.
Z tyłu miejsca na nogi jest znacznie większy niż W212, który jest bardzo ważny jako kierowca za mną.

będę kontynuować moje doświadczenia z części samochodowych tutaj w najbliższych latach i mam nadzieję, że może powiedzieć coś więcej na temat zrównoważonego rozwoju.

20000 KM

 • 20000 km
 • 26 września 2016 15:56

Pierwsze 20.000 km są tam w tak krótkim czasie za dodatkową opłatą.

Konserwacja: dodano litr oleju potrzebne po 18.000 km, nadzieję, że to była jednorazowa do połowu, nie należy się spodziewać, aby dodać olej w mercedesa!

Kombinezony samochód bardzo dobry, z wyjątkiem, że jestem bardzo zadowolony z tego, dostaję mnóstwo pozytywnej informacji zwrotnej od kolegów i pasażerów, chociaż mam to czy jadę do klasy C (również S-Class). Myślę, że tak naprawdę jedynym minusem tego samochodu, brak tożsamości, ale dobre jak najgorzej ...

Zgodnie z oczekiwaniami nie ma żadnych defektów w samochodzie na tym wczesnym etapie, ale zauważyłem kilka rzeczy lub niejasne.

System nawigacji będzie nadal "dżem" podczas uruchamiania, to dzieje się głównie wtedy, gdy zapłon był i wyłączać kilka razy bez wyjścia, to będzie prawdopodobnie typowe skargi kierowców, nadal czekać w samochodzie, a samochód sam z upływem czasu. Normalnie, nie będzie to zrobić szybko, tak myślę. Jest również łatwo naprawić nawet przytrzymać przycisk ON / OFF wciśnięty, a system uruchomi się ponownie i dobrze.

Nie będzie również nadal być wiadomość głosową o korku na głośnikach podczas Wyłączyłem wszystkie alerty głosowe. Będzie to progammeringsfoutje. Mam nadzieję, aktualizacji, to mnie drażni!

Ponadto, częstotliwość auto nie wydaje się do pracy w radiu, dziwnie na tak zaawansowanym systemie.

Co mi się podoba bardzo niespodziewanie dobrze w praktyce, panoramiczny wyświetlacz i sterowanie touchpad na kierownicy.

Szerokoekranowy daje możliwość dzielenia się w samych zegarach z informacjami, które naszym zdaniem jest istotne ci. Zatem, prędkości może stanowić ekran nawigacji lub INFO tracony przykład, ekran ma bardzo dobrą rozdzielczość i nie cierpią z powodu odbicia. Jest forum zostały robić dużo z obu przeciwników i, powiedziałbym, spojrzeć na to w prawdziwym życiu! Wygląda lepiej niż na zdjęciach!

W touchpady na kierownicy działa cudownie intuicyjny, po lewej stronie jest dla lewej i prawej strony ekranu do prawej ekranu, jak można oczekiwać od telefonu lub iPad można menu, przesuń palcem w lewo, w prawo, w górę iw dół. Działa dobrze bez niego.

W systemie Comand jest również Jabłko CarPlay, tutaj ja ufałem moje e-maile i wiadomości WhatsApp otrzymywać, ale niestety, tylko w przypadku korzystania Spotify czy coś wydaje się mało poręczne dalej mi kiepskie pracy.

Poręczna aplikacja może być zdalnie przeglądać stan swojego samochodu, na przykład odblokować lub zablokować samochód, który już w przeszłości zmarnować tak cieszę się, że technologia ta została rozwiązana!

Co tak naprawdę wyróżnia się w stosunku W212 który jechał to komfort zawieszenia, jest tam wiele zwycięstw, a samochód ma cudownie neutralny komfortową obsługę bez bycia deinerig. Izolacja dźwiękowa jest bardzo dobra, dzięki opcjonalnym pakietem akustycznej.

Silnika i zużycia paliwa;
Nowy 220d silnik wykonuje swoją pracę dobrze, dość cichy podczas przyspieszania i prawie niesłyszalne w stałych cenach. W połączeniu z 9g-Tronic jedwabistym połączeniu z wieloma przyjemnymi para, rzadko tachometru koło 2000+, a na autostradzie silnik pracuje poniżej 1500 obr./min.

Zużycie (obok komputera) jest teraz średnio 4,5l / 100km, który znowu jest dużo niższa niż 200CDI miałem wcześniej.

Ogólnie rzecz biorąc, samochód działa bardzo dobrze, będę od czasu do czasu nadal aktualizować tę opinię.

5.0
 • Comfort 5.0
 • wydajność 5,0
 • niezawodność 5.0
 • kosztować 5,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? tak

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały