Ateca Seat 1,6 TDI 115KM Style (2017) przegląd

6realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuPrzebieg ostatni
Ateca 1.6 TDI 115KM Style
6, Ręczny
2017
2017
13210 km
Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

Mój pierwszy testu ....

 • 1065 km
 • 13 marca 2017 20:28

Witam entuzjastów samochodów,

Od 7 marca jestem jako jeźdźca dzierżawy, zawodnik o nowy SEAT Ateca 1.6 TDI limitowanej i chciałbym podzielić się moim doświadczeniem tego pięknego samochodu.

W grudniu, pozwolono mi wybrać moją nową Car Lease i zawsze mają francuskie samochody są dopuszczone do jazdy. zawsze dotyczyły wagony, MPV i chcieliśmy zatrzymać się trochę inaczej. Przez przypadek, ja już widziałem na niektórych samochodów i pojechaliśmy ostatniego tygodnia showroom siedzenie, a ja myślałem, że spojrzeć.

I faktycznie sprzedawane na widok samochodu, a sprzedawca wskazał mi, że nie był to tymczasowy wersja z dużą ilością opcji, które byłoby dostarczenie samochodu do poziomu doskonałości w bardzo korzystnej cenie. Dobrze, że nie sprawia mi strzelać.

Zapytany, czy krupier miał również olej napędowy, bo to jest mój punkt odniesienia zawsze chcą napęd benzynowy. Sprzedawca w Goes (Melse samochód firmowy) miał stanąć w biurze w Vlissingen, a samochód może przetestować dysk w sobotę rano. Które uczyniły i wszyscy zostały sprzedane bezpośrednio. Co skłoniło to super !!! W związku z tym przewidzieć notowania i skonfigurowany poprzez portal leasingu samochodu z wielu dodatkowych akcesoriów .. Oto konfiguracja:

* Seat Ateca 1.6 TDI limitowana
* Kolor niebieski Lawa
* Trunk wkładka wykonana z gumy
* Przezroczystej folii z tyłu
* Żaluzje w drzwiach tylnych dla dzieci
* Thule bagażnik krawędź układ wingbar

Więc zamówiłem w grudniu i 7 marca w ten sposób dostarczone przez Ames w Dordrecht. Super starannie zakryte i nie mogłem podnieść tkaninę samochodu jako małe dziecko i już miał błyszczeć !!!

Po wszystkich formalnościach na drodze z nowym samochodem i co za ulga ...

Co jest natychmiast uderzające jest to, że samochód jest bardzo cicha i dlatego jest bardzo cicho w środku, tylko diesel usłyszeć piękny dusić ..

Siedzenia alcantara są bardzo smaczne, a wysoki jest dobry widok na drogę. Zauważyłem, że istnieje tak wiele opcji do siedzenia. W zestawie domu na bardzo zadowoleni z wszystkich opcji i możliwości i spróbował. Samo lustro Link jest ładny, należy zainstalować odpowiedni aplikację, ale w praktyce nie ma wiele tutaj. Istnieje wiele aplikacji, ale nie wszystko działa dobrze. Tutaj jest zdecydowanie nadal z łącza lustro wsparcia pracy dla twórców aplikacji.

Dlatego starał android samochód. Android samochód nie jest oficjalnie wspierany w Holandii, ale jest dostępny apk można pobrać, które uczynią android samochodu może go zainstalować. Że działa bardzo dobrze i jest bezpośrednio rozpoznawane przez system siedziska zaczęło się, gdy telefon jest podłączony za pomocą kabla USB. Mam nadzieję, że to będzie działać więcej aplikacji takich jak Flash Meister, bo to byłoby super. Mam umieścił prośbę, więc mam nadzieję, że przyjdzie w przyszłości.

Uznanie głos świetnie współpracuje z Ok Google i wszystkich dobrych pytań, a bezpośrednio z prawej przeboju. Więc to jest bardzo proste, jeśli np szybko szukając garażu lub np pobliskiej restauracji.

I nigdy nie miał żadnego doświadczenia z systemem Full LED. Wieczorem poszedłem dalej i myślałem naprawdę WOW !! co lichtopbrengst..echt nie zwykle dużo licht..dat jest bardzo bezpieczne, ponieważ widoczność na drodze jest bardzo ważne. To powinno być naprawdę na każdym samochodzie.

W ciągu następnych dni pojechaliśmy do różnych klientów i 645m napędzany przez spożycie 5.3l / 100km, więc prawie 1:20 i na pierwszą przejażdżkę.

Teraz samochód zaczyna smaczne i łatwe do jazdy i co uderza mnie to, że diesel jest super gładka. Teraz 800 km samochód bardziej odpowiedzialny i ostrożnie pociągnął kilka razy i to jest pozytywne, jak ja ... Ale to samochód, który nie ma naprawdę do rysowania linii, ale cudownie relaksujące jechać i lubię całą rodzinę bardzo dobrze.

Funkcja Moja aplikacja siedzenie jest rzeczywiście bardzo przydatne, ponieważ można uzyskać tutaj wiele informacji od stanu samochodu, można użyć, manipulacji, błędów i różnego rodzaju przydatnych informacji pobierających samochodu. Działa bardzo dobrze muszę powiedzieć.

Tak krótko, tak jak w samochodzie bardzo dobrym stanie, wygląda na miłą i wspaniałą jazdę, co jest ważne, gdy więcej niż 60K rocznie jest w drodze.

Obecnie czekam na barach Thule. Wybrałem ten szczególny, ponieważ są one w kształcie aerodynamicznym. Według Thule czyniłoby je 30-50% mniej hałasu i szumów, są znacznie niższe w powierzchni dachu i mają kształt litery V, z którymi istnieje lepszy przepływ powietrza jest tworzony. Sprzedawca wysłał ich, a kiedy dostał się do środka, a ja pójdę to szeroko zakrojone badania i sprawdzić, czy są one naprawdę cicho jak rzekomej Thule.

To było daleko i jak wróciłem miesiąc będę się niczego postu rzeczy jadą samochodem
przyrostowych aktualizacji

 • 1608 km
 • 19 marca 2017 13:34

Witam wszystkich,

Tu znowu nowa aktualizacja mojego Seat Ateca.

Obecnie istnieje sporo kilometrów na początku i teraz płyniemy do 2000km.

Samochód naprawdę jak Super, samochód jest dość cichy, bardzo przestronne i to stosunkowo skromny na szosie. Dzięki codziennej jazdy do pracy, co stanowi około 130 km uzyskać średnie zużycie paliwa na poziomie 5,3l / 100km. W wielu ruchu miejskim zużycie to idzie w górę lub w kierunku 6,3 l / 100 km. Na całej przejażdżki więc uzyskać zużycie gemiddel o 1:17, czyli do jego wielkości samochodu całkiem ładnie.

Miałem Wczoraj wreszcie czas aby zamontować krawędź Thule WingBar na samochód i tak uważam, że to jest rzeczywiście cichy bagażnik dachowy. To była logiczna dla zespołu, ale ostatecznie jest to dość łatwy montaż. Muszę powiedzieć, że oni siedzą blisko dachu i utworzonej pięknej aerodynamicznych. Ja również wysłana zdjęcia.

Wczoraj wiał ogromny i tak dobrze w środku i drogi wojewódzkie jechał z prędkością pomiędzy 80 - 100 km i muszę powiedzieć, że nie słyszałem. Ale niech je w następnym tygodniu i siedzieć na dachu, aby zobaczyć, co wyniki są.

W kolejnym poście daj mi znać, co wyniki są.

Nowa aktualizacja (już zastąpiony diament !!

 • 3565 km
 • 30 marca 2017 14:10

Witam wszystkich,

Tu znowu okresowej aktualizacji.

W najbliższy piątek powinienem wymienić moją szybę !!
Dostaliśmy naprawdę ogromny wpływ, który doprowadził do mega-gwiazdą i rozdarcie sce .. To było frustrujące, ale nie jest inaczej.

Mam startował w ostatnich tygodniach z bagażnika i chciałbym poinformować, jak im się podoba.

Muszę przyznać, że jest mi tak źle przypadki. Bagażnik dachowy miałem źle zmontowane najpierw rozważa byłem przy założeniu, że punkt miał do przekazania być aerodynamicznie poprawne. Ale mają naprawdę odwrócić wypukłą stroną do przodu. Pasek guma na górze jest określany jako dyfuzor.

Innymi bagażniki dachowe, że zaczął robić wszystko hałas od 80 - 100 km na godzinę. Ale to Regały pierwszy usłyszałem tylko ponad 120 km na godzinę, co jest bardzo miłe. Zauważyłem, że kierunek wiatru i wiatr jest bardzo istotne, aby dźwięk. Wydaje się szczególnie crosswind czyni więcej hałasu czołowy wiatr.

Ja mimo wszystko usunięte, bo wciąż myślę lepszą Ateca bez bagażniki dachowe. Ale to zajmie trochę czasu, aby je wyłączyć i ponownie zamontować, ty szybko pracuje na pół godziny, aby zebrać wszystko starannie i precyzyjnie wyregulować.

Następnie w samochodzie ...

Napęd nadal w porządku, który zaczął unosić się jazdy samochodem i to widać jeszcze całkiem konsumpcji. W wielu różnych prędkościach i 130km / h p rozciąga wystarczy zauważyć, że konsumpcja rośnie ładnie.

Poprzek przebiegu aplikacja siedzenie daje mi zużycia 1: 17,3, więc w sumie dobrze myślę.

Dodatkowo jednak można zauważyć, że opony Continental eco zwłaszcza w biedniejszych nawierzchniach niektóre wyszukiwanie i zarobić trochę więcej hałasu, ale nie nachalne.
Co zauważyłem mnie, bo jestem przyzwyczajony do ciszy w samochodzie, że silny wiatr może jeszcze usłyszeć sporo dzwonienie w samochodzie, że wcześniej nie zauważył.

Ale nie wszystkie niepokojące, ale chciał dać mi znać. W przeciwnym wypadku, samochód robi naprawdę świetne, świetne jeździć i cieszyć się nim na co dzień w zaciszu ..

Widziałem tak często w samochodzie, zamknęłam telefon częściej do portu USB i dlatego używam codziennie Android samochód i muszę powiedzieć, że to fantastyczna aplikacja i na pewno i.c.m. Spotify. również "OK Google" Ze sterowaniem głosowym auto działa również szukać Super zagadnień związanych drogowych i tam mają prawo trafienie.

2 podstawniki diamentu i 3 dalszych uszkodzeń

 • 13210 km
 • 06 czerwca 2017 13:22

Po ostatniej aktualizacji miał czas na bieżących uaktualnień.

Tymczasem 2x zastąpić całą moją przednią szybę i mieć trzy osoby z mojego samochodu jest lepszy. Przód i tył i bok został naprawiony jest zawsze niefortunne mieć uszkodzenie tego pięknego samochodu. Ale to nie jest inna.

Ateca jest teraz prawie 3 miesięcy i ma kilka dobrych kilometrów, ponad 13000km.

Jadę teraz stale z bagażnika na dachu dla wszystkich zadań, które robię w domu i teraz regularnie transportują długich przedmiotów.

Głównym celem jest przegubowy ekran 5,5 metra na bagażniku dachowym. Było naprawdę zabawne, aby zobaczyć, że jest więcej niż trzymanie metr z każdej strony. Ale samochód zachowywał się dobrze. Słupki dachowe mają wiele znieść, ale mam również podjęte.

Co do reszty, mam faktycznie niedużo zauważy.

Średnie zużycie wynosi około 1: 16,5, nieco niższy niż się spodziewałem. Ale z tych wszystkich zmiennych prędkościach na autostradzie, nie jest korzystny dla konsumpcji. Na 100 km na godzinę, mam lub 1: 21,5, ale potem jechać jak starzec, a ja nie, hahaha

Co więcej, wydaje mi, że relingi dachowe i tak występuje między 100 a 120 km na godzinę, ale jeśli na przykład 130 wiersz dźwięk znika, gdy hałas otoczenia.

Izolacja dźwiękowa była moim zdaniem mimo wszystko było nieco lepiej i zrobili, a zwłaszcza dla samochodu w tej klasie, może to następca opcji dodatkowych okien warstwowych do utrzymania hałas otoczenia.

Ale poza tym miły i dobry samochód jazdy, gdzie można jeździć zabawy na co dzień.

Na kolejnym przełomie 30000km, więc innego 18000km będę pisać kolejny przegląd

4.5
 • Comfort 5.0
 • wydajność 4,0
 • niezawodność 4.0
 • kosztować 4,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? tak

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały