Honda HR-V 1.6i 2WD (2000) przegląd

3realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuKM-mode, przy zakupiePrzebieg ostatni
HR-V 1.6i 2WD
5, Ręczny
2000
2006
76000 km
135000 km
Średnia ocena czytelnik: 8.7 Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

Rekord 60.000 km Honda HR-V doświadczenia

 • 135000 km
 • 03 sierpnia 2010 16:05

Po 15 lat był zapalonym Honda musiałem być mój ostatni model wymienili 5drs HR-V dla Lexus IS serii.

Warunek: Wszystkie moje Honda zawsze kupiony u autoryzowanego dealera Hondy. Czy to do zmian w moim przypadku należy po prostu powiedzieć z mojej recenzji.

Ok, moja opinia na mój ostatni Honda HR-V 5 drs. Kupiłem ten samochód jako 3-ty właściciel z 76.000 km na zegarze. Powód? Chciałem samochód z wyższej, która jest naprawdę koncentruje się na czterech osób. Ten spotkał Honda doskonale zakupu.

Konserwacja: Samochód miał co 15.000 km długości. Problemy nigdy nie było. Nie z Honda, nawet z wszystkich moich innych Hond. Niezawodność jest top! Ocena: 10

Wnętrze: Samochód ma frywolne wnętrze. W moim samochodzie miał sporo rzeczy obecnych. Klimatyzacja, pilot, ABS, elektronicznie. okna dla & tyłu, w formie elektronicznej. Lustra (również elektr. składane). Lampka do czytania z przodu iz tyłu. Regulowane tylne siedzenie, zdejmowany hak holowniczy, światła konsola środkowa do jazdy nocą, konsoli do połowy ramienia itp Podsumowując, samochód był dość dobrze wyposażone. I dla samochodu roku 2000. Ocena: 8.

Na zewnątrz: jest (jeszcze) uderzający wygląd. Wsiadanie i wysiadanie jest wielki, ponieważ masz wysokie miejsce. Również miłe: tylne fotele są umieszczone wyżej niż przednie siedzenia. Więc rzeczywiście spojrzeć na ludzi siedzących przed sobą. Bagażnik ma bardzo niski próg, ponieważ samochód jest wysoki na sprężyny należy go unieść jeszcze ładne. Wada: zawór nie idzie wystarczająco daleko. Przy moim wzroście (1.86m) Byłem kilka razy uderzył mocno do drzwi. Że mogło być lepiej / inaczej. Ponadto, można łatwo zmienić światła.
W innych (zwykle Honda) wadę: wprowadzanie pudełka jest przestępstwo. Honda nie wykorzystuje mianowicie uniwersalnych punktów montażowych czterech otworów, ale zawsze korzystać z punktu montażowego trzech odwiertów. Dzięki temu można kupić prawie każdy pudełka. Ponadto, Honda nie posiada oddzielne kanały dla okablowania. Więc jeśli kochasz dobrą jakość dźwięku Polecam Ci ten samochód. Ocena: 7

Silnik: Czy mogę na chwilę wyszedł. Zazwyczaj Honda, silnik uruchamia się zawsze. Ale w tym przypadku pójdę bezpośrednio do Główną wadą tego samochodu, 1.6L jest zbyt jasny. Zbyt lekkie. Honda tutaj spadła o dużym skoku nie ma pochodzić z różnych silników. Samochód ten miał co najmniej 1,8 lub 2 L posiadają. Figura 6 (10 niezawodności drugi do 1,6 l, który jest zbyt światła)

Grip: Jak można zrozumieć to nie jest samochód z doskonałą obsługą. Ponieważ wysoki na nogach są ronda nie jest to jego ulubiony teren. krzywą Praca jest tak źle. Ogólnie rzecz biorąc, do strawienia niż dobra. Mark: 6½

Zużycie podczas moich 60.000 km przy spokojnej jeździe: 1 / 10½
Highway Rides: 1/11. Nie tak bardzo ekonomiczne. Ocena: 7

Dźwięk: Samochód jest głośny. Słyszysz stosunkowo duży szum wiatru przy budowie samochodu i duże lustra. 130 za godzinę jest spokojny nie mówić więcej i służyć ci coś podnosić głosu. Ponadto, można usłyszeć silnik. 6½ cyfry

Trunk: Mimo, że nie byłoby odgadnąć ten samochód nie jest bardzo duży bagażnik: 285L. Wadą jest to, że bagażnik nie jest głęboka. Oznacza to, że szybko gromadzić wszystko. Wadą jest to, że masz ty jako kierowca nie może spojrzeć wstecz poprzez lusterko wsteczne.
Tylne siedzenia przejść dziecinnie proste w dół (części). A potem .... masz pokój, gdzie w zasadzie dwie osoby mogą spędzić noc. Piękny teren i dużo przestrzeni. Jednak w przypadku normalnego użytkowania, mały bagażnik przerwy. Mark: 6

W sumie, ja jeździłem z przyjemnością cztery lata w HR-V. Plusy: solidność, niskie koszty utrzymania, w pełni wyposażone, 4 osoby i wiele poglądów dookoła.

Największe punkty podrażnienia były: 1,6L i ograniczona ilość miejsca w bagażniku. Ponadto, nie należy spodziewać się potwora prędkości na autostradzie, który mieszka po wysublimowane manipulację.

Dla ludzi, którzy kochają niezawodnego, charakterystyczny samochód, gdzie można usiąść ładnie z 4 osób jest to idealny samochód.

Mam nadzieję, że trochę na moją recenzję.
4.0
 • Comfort 4.0
 • wydajność 2,0
 • niezawodność 5.0
 • kosztować 4,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? tak

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały