Lexus LS 400 (1998) ocena

3realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuKM-mode, przy zakupiePrzebieg ostatni
LS 400
5, Automatyczna
1998
2005
172000 km
186000 km
Średnia ocena czytelnik: 8.6 Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

DOŚWIADCZENIA

 • 27 grudnia 2006 00:00

To jest mój trzeci Lexus LS400 immiddels używany. Staram się co trzy lata od 60.000 kilometrów kupić schludny LS400 6 lub 7 lat, z przebiegiem między 160.000 i 185.000. Poprzedni właściciel następnie został napisany co najmniej 50 centów za kilometr. Nie ma zbyt wiele LS400 jest tak trzeba szukać trochę za dobrą kopię. Bądź ostrożny, niektóre mają zdarte wnętrze, które myślę, że lepiej zostaw. Krupier pokazuje Lexus LS400 starszą dobrą gwarancją i dlatego masz okazję jeździć płynnie trzy lata z bardzo dobrego samochodu nie zbyt wiele kosztów. Można również uzyskać po upływie rozsądnego kompromisu, to nie jest oczywiście najlepszy samochód do jazdy.
Osobiście lubiłem pierwszy LS400 Series (1990-1994) widziałem z boku najlepszych linii, nowsze modele mają koła umieszczone dalej od siebie więcej przestrzeni wewnętrznej, gdy samochód jest moim zdaniem, stać się mniej przyjemnie. Akcja z oczu krowiego przed LS430 od 2000 nie pomogło modelu. LS430 wydaje się tym samym również, że wiele starszych serii Mercedes S. Trzeba powiedzieć, że LS430 znowu działa ciszej niż LS400.

LS400 ma bardzo atrakcyjne cechy, przede wszystkim nie jest on szczególnie, więc można jeździć w ruchu raczej anonimowy notatki, jest on również ekonomiczny przy normalnych prędkościach; 1 do 10 jest na pewno osiągalne. Ponadto, samochód jest bardzo dobrze wykończone i stoi wysoko na bardzo wysokim poziomie. Silnik ma ogromną moc, szczególnie w modelach z silnikiem V-Tec. Można szczęśliwie dozuje jazdę, ale po otwarciu przepustnicy, idzie jak rakieta .. Powietrze jest absolutnie niesamowite.

Poprawa kropek.

Zalecana opona (ze względu na ciszę) Dunlop SP D8 (obecnie nie jest już dostępny), są w porządku, dopóki nie zaczyna zamarzać i jest śnieg i lód, a następnie uważaj zwłaszcza w starszych modelach. Z moim pierwszym LS400 (1991) byłem naprawdę na śliskiej nawierzchni bez opon zimowych we wszystkich kierunkach. Mój drugi samochód w 1996 roku, choć miał kontrolę trakcji i ABS, ale to było z gładkości bez powodzenia. Mój obecny samochód jest teraz na tryb śnieg (wreszcie) i kontroli stabilności pojazdu, który jest ogromny postęp w urządzeniu. Niemniej jednak, opony zimowe są zalecane.

Lexus czasami używa nietypowych kolorach, wiem, że nie powinien narzekać, gdy używany samochód, ale połączenie ciemnej zielono-szary zewnątrz z wnętrza przemawia do mnie mniej.

W moim obecnym samochodzie wiele przycisków na kierownicy, które ledwo wykorzystać, gdy zdalne sterowanie radia były użyteczne tutaj.

Lexus ma niezwykłe zjawisko, być może nawet z rodzimym rynku amerykańskim Między 100 a 110 kilometrów, samochód jest najbardziej wygodne (2000 RPM) powyżej jest oczywiście w porządku, ale trochę mniej zrelaksowany, ze względu na nieco słabszą kontrolą, można zaoszczędzić nawet do 250, ale utrzymać się na 210 na niemiecki Autobahn jak widać. Ewentualnie większe samochody europejskie lekko Direk kierownicy.

W pierwszej serii LS400 (1990-1994) z jednego przycisku można ustawić twardość amortyzatorów, kolejna seria, która stała się samo myślenie, ja osobiście wolę oryginalną opcję.

PROBLEMY

 • 27 grudnia 2006 00:00

Lista Mam 3 typy LS400 poniżej problemów ciągu ostatnich ośmiu lat. Dla przypomnienia, samochody zawsze były regularnej konserwacji u sprzedawcy Lexus, wszystkie samochody po raz otrzymał nową baterię.

LS 400 (1991); stuurbekrachtingspomp odnowiona, zastąpiony kaliber (zarówno w ramach gwarancji). Tuż przed handlu był tylny powietrze czasami są wysokie (nie naprawiony)

LS 400 (1996); Pneumatyczne zawieszenie musiały zostać dostosowane, samochód był nieco krzywo, pompa powietrza zaczął zarabiać trochę więcej hałasu, pompa nie otrzymuje

LS 400 1998; zastąpić Castor Tang i stabalisatorrubbers (gwarancja) Wymiana tarcz hamulcowych dookoła.

4.5
 • Comfort 5.0
 • wydajność 5,0
 • niezawodność 5.0
 • kosztować 3,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? tak

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały