Lexus NX 300h AWD Business Line Pro (2017) przegląd

7realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuPrzebieg ostatni
NX 300h AWD Business Line Pro
1, kolejne Machines
2017
2017
1500 km
Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

Klasa. Co jest tam tylko po zakupie?

 • 1500 km
 • 19 marca 2017 18:38

Mamy pierwsze 1500 km za nami w tym nowym przedsięwzięciu. NX wszystko jest moje. Więc here're bardzo zadowolony właściciela. Z tego, co wiem teraz, chciałbym kupić dokładnie robi znowu ten sam samochód na pewno.

Pozwól mi mówić głównie o małe rzeczy, które stoją do mnie, a może przyczynić się do potencjalnych nabywców. Można zauważyć, że większość negatywnych punktów I wspomniał tylko odpadają raz udać się do jednej z droższych wersjach.

Comfort. Większość opinii na temat tego przeglądu "rozsądny", Osobiście uważam to "bardzo dobry", NX jest to, co niepokoi mniej solidne podstawy, ale nic nie podniecać się o niego. Wręcz przeciwnie. Mogę czuć i słyszeć, co dzieje się pode mną, a to w tym przypadku. Na długich dystansach jest to wielki samochodów turystycznych. Crosswind czułość jest OK. Prowadzenie pojazdów i sposób standardowy 18inch Yokohama.

Manewrowość. Czy naprawdę top. Nawet jeśli jedziesz SUV, pozostaje samochód z normalnych rozmiarów (wiedział NX ma dokładnie takie same wymiary jak BMW X3, różnica jest znikoma). Żadnych problemów w podziemnym parkingu.

Widoczność jest ograniczona, ale jego zalety. Trzeba zrobić z kamer, czujników i lusterka boczne, i że działa wbrew moim oczekiwaniom bardzo dobrze. W zamian dostaniesz naprawdę siedzieć w otoczeniu uczucie między instrumentami i kontroli, a siedzieć w wannie. Style drzwi są dość wysokie, więc. W sumie oczekiwany wadę, że istnieje w praktyce tak nie jest.

Cicha praca podczas wystarczająco silny. Jeśli nie jesteś sportowej jazdy można zauważyć, że efekt kawy (patrz CT200h) ledwo istnieje. Nawet hybrydowe kierowcy uda się zrobić płynną jazdę bez wycia silnika. Opierając się na jazdy testowe I szacuje, że zrobiłem faktycznie znacznie gorzej w tym. Jestem bardzo mile zaskoczony.

Zużycie. można utrzymać zużycie 7,1 l / 100. Przeważnie przebieg autostrady. To wydaje się dużo, ale nie został jeszcze biegać, benzynę, automatyk, 4WD, że prawie 2000 kg najlepszych marek. Które mogą tylko poprawić.

Hybrydowy operacja. Dwie myśli aż do teraz. Na pierwszy rzut oka może jesteś świadomy NX mniej ekonomiczne jazdy. To znaczy, po prostu skupić się na swoje nawyki jazdy, aby uzyskać np. Wokół 6l jest, zgodnie z moim nie. Przekładnik był twoim przykładem. Naprawdę bardzo ekonomiczny jazdy. Z drugiej strony ... NX staje się bardzo szczęśliwy także do napędu elektrycznego nieznacznie wyższych prędkościach. Więc może jest jeszcze wiele do poprawy marży. Ja wiem do powiedzenia.

Przestrzeń z tyłu jest na najwyższym poziomie. Miejsca na nogi dla pasażerów z tyłu oraz ogólny komfort z tyłu jest po prostu top. Musiałem go trochę mniej estimated'm tak mile zaskoczony.

Multimedia System i GPS są podstawowe i nieco przestarzały. Jest to zgodne z tym, co mówią o nim opinii. ... ale na szczęście dobra jakość dźwięku ponownie. Jeśli nawigacja z Waze i słuchanie Spotify, więc nie ma żadnych problemów i można korzystać z niższej jakości wbudowany GPS do tworzenia kopii zapasowych.

AIDS kierowcy. Mam przednie i tylne czujniki i kamerę. I to jest OK. Ale np. Czujniki posiadają tylko słuchu, nie wizualną wskazówkę, więc trzymają piszczeć od 50cm do obiektu. Oznacza to, że nie ma tak dużo, jak to jest do parkowania.

Centralny zamek z pilotem. Miałem, a teraz już nie. Nie było zauważył, ale wygląda ... Brakuje mi go naprawdę.

Nadwozie. Tyłu samochodu, który był bardzo dobrze zorganizowany, piękne szwy, wspaniały lakier. Ale co ja zauważam, że silnik wibruje w jazdy autostradą. Nie jest to spowodowane złym ustawieniu, to widocznie tylko to.

Jakość miejsc. Wybrałem skórzane siedzenia podręcznik. Są super wygodne. Również kopie lepiej niż podejrzewałem. Tylko brakuje im wsparcia lędźwiowego, a ponieważ po prostu siedzieć prosto w SUV, który jest dość strata.

W granicach 10.000 km'ers ...

4.5
 • Comfort 5.0
 • wydajność 4,0
 • niezawodność 5.0
 • kosztować 4,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? tak

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały