Volvo V50 D2 DRIVe Start / Stop Sport (2011) przegląd

7realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuKM-mode, przy zakupiePrzebieg ostatni
D2 V50 DRIVe Start / Stop Sports
6, Ręczny
2011
2014
100250 km
275000 km
Średnia ocena czytelnik: 8.3 Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

Zakup nowych samochodów i pierwsze wrażenia

 • 100600 km
 • 31 marca 2014 11:53

Veband W mojej nowej pracy, że nie kwalifikuje się do dzierżawy.
Najpierw uważany przejąć moje dzierżawy. Nie był to opcja dla mnie. Jak widać nas rozwija, to jest naprawdę zbyt mały. To miłe, że moi rodzice teraz jechać i są całkowicie zadowoleni.

Zacząłem więc szukać nowego samochodu. To musiał spełniać kilka kryteriów:

1. kombi. Stracić wszystkie rzeczy.
2. diesel oszczędny. W związku z przebiegiem jadę (+/- 25.000 km) i nie stracić zbyt dużo pieniędzy chce pompować.
3. złącza ISOFIX dla fotelików dziecięcych.
4. Maksymalnie cenie wynoszącej 15.000,00 EUR

Miałem też kilka drobnych kryteria:
1. ksenony
2. Czujniki parkowania
3. System nawigacji
4. Alufelgi

Mam również zamiar patrzeć na ewentualne koszty miesięcznych dla samochodów mam rzeczywiście piękny znaleźć. Irracjonalne boku szuka nowego samochodu

Z tymi kryteriami, patrzę i skończyło się z kilku modeli:
Audi A4
BMW serii 3
Skoda Octavia
Volkswagen Passat
Volvo V50

Ponieważ mam mam kontaktu z moim autocoach.nl nie zaplecze techniczne. Zdałem grafiki i kryteria do nich iw ciągu dwóch dni miałem trzy opcje.
To przyszło jak Volvo V50 na górze. Wszystkie moje kryteria i tylko 100.000 km na zegarze i trzy lata (wszystkie inne samochody miał więcej km i byli starsi)
Wraz z członkami mojego autocoach.nl będziemy oceniać samochód. On jest technicznie sprawdzane i komentarze przyszedł stąd zrobiliśmy negocjacje (rzeczywiście bardzo przyjemny sprzedawca)
Zamówienia miał naprawdę czuję, że kupił dobry samochód.

Ostatni piątek był mój pierwszy prawdziwy doświadczenie z samochodem i to jest pozytywne. Samochód jest większy niż mój poprzedni samochód, ale nadal wyraźnie. Uważam, że to ciche wnętrze i fotele są wygodne. Ale wsparcie mniej niż boczna jestem przyzwyczajony, ale po prostu siedzieć w prawo.
Jeździ miły i to jest dość cichy. Ja też go znaleźć w tym kolorze z tych felg (zdjęcia są nadal) zbyt piękne!

Kolejne kilka tygodni mam zamiar jeździć dużo i gdybym przejechał więcej kilometrów Pochodzę z moich doświadczeń.

pierwsze doświadczenia

 • 106400 km
 • 08 maja 2014 19:28

Po nieco ponad miesiąc dala Przejechałem 5000 km.

Oto moje pierwsze doświadczenia

konsumpcja
Jeżdżę obecnie około 1000 km tygodniowo. Jest to szczególnie autostrady i kawałki 120 km. Staram się jeździć ekonomicznie i jeżdżę prawo średni teraz 1 do 19. To nie jest łatwe dla mnie, ale spodziewałem się czegoś lepszego.
To jest rzeczywiście zonders Volvo D2 uruchomić systemu stop. To dlatego, że przyszedł prosto do Holandii, ale za pośrednictwem ambasady, więc nie jest to wersja napędu. Nie ma sprawy. On również posiada szósty bieg i trochę więcej mocy.

Ogólne wrażenie
Jest to pozytywne. To coś więcej niż dobry samochód touring. Zwłaszcza na długich dystansach. On również daje mi dobrą jakość wrażenie. Jest to samochód, który będziesz naturalnie miłą i spokojną jazdę.
Szereg pozytywnych i negatywnych punktów w jednym wierszu:

pozytywny
1. Myślę, że dobry silnik. On nie jest bardzo szybki, ale dość szybko. Odwraca się szybko i sprawnie. On jest uzasadniony ekonomicznie.
2. wizja samochodu jest w porządku. Nie jestem przyzwyczajony do jazdy, ale działa to dość proste.
3. Siedzenia są idealne do długich dystansach.
4. Działanie tempomatu jest bardzo przyjemny. Kontrole są na kierownicy i jest bardzo prosta. Znacznie łatwiej niż ze mną ostatniego wagonu (golf 6) funkcji na kierownicy są wygodne i łatwe w obsłudze.
5. Samochód jest ładnie wykończone jeśli widzisz występ w kilku miejscach
6. System dźwięku z Volvo jakość dźwięku jest po prostu dobry.
7. lusterka spasuje jeśli nie samochód i otworzyć po otwarciu samochodu. Bardzo ładne i natychmiast zobaczyć z daleka, a gdy samochód jest otwarty czy zamknięty. Poza chroniąc cię tu z dobrymi luster.
8. Widok z luster jest bardzo dobra. Bardzo ładne.
9. Nawigacja daje jasne instrukcje wyświetlane na ekranie włącza się i można wyłączyć dźwięk.
10. Myślę, że to ładny samochód sumie chciałbym mieć metalowymi szynami kolorze dachu (zakup i instalacja tylko EUR 610,00 myśleć)
posiadacze 11. Pucharze między siedzeniami w jej przyjemny.

ujemny
1. Chciałbym obsługiwać nawigację uciążliwe. Lub za pomocą pilota lub koła. Nie intuicyjne.
2. Automatyczne ryglowanie drzwi odbywa się w dwóch. 1. naciśnięcie: Drzwi kierowcy dalej. Naciśnij 2nd czasu i wszystkie drzwi otwarte. Nie wygodne (mam zamiar zapytać, czy to jest inna)
3. Za pomocą przycisków na desce rozdzielczej są liczne i mój pomysł nie zawsze jest logiczne. Musiałem przyzwyczaić się do funkcjonowania aicro
4. Siedzenia są dobre, ale tęsknię za trzymanie boczne. Zakrętach robisz nijg umieścić trochę z fotela.
5. Bagażnik jest bardzo czyste, ale nie zbyt duża. Na początku byłem brudząc z ekranu. Teraz pracuję z nim dobrze.
6. miejsca w kabinie czuję się niewystarczające. Przestrzeń w drzwiach i glovebox są po prostu małe. Gdy schowek jest również nawigacja.
7. wnętrze jest bardzo ciemna. Dodatkowo, można zauważyć, że model jest od 2004 roku.
8. Zbiornik paliwa 52 litrów, myślę, że na małej stronie. To było nieco większe lubił.
9. Tęsknię kawałek dostarczania informacji za pośrednictwem komputera pokładowego. obejmują zużycia, ile kilometrów można jeszcze jechać itp

W sumie więcej niż wad i na pewno dobry racjonalnego wyboru. Jestem ciekaw pierwszego wielkiego przełomu ponad 24.000 km.
W ciągu dwóch tygodni jadę na wakacje i zastanawiam się, jak on zachowuje się w górach. Poinformuję cię tutaj.

Ja też chce zobaczyć, czy mogę pokazać dostroić swój samochód. Sprzedawca powiedział, że nie może (robią to w każdym razie), ale widzę firm, które oferują to dla Volvo V50 D2. Moc i moment obrotowy niż dzieje się prawidłowo.
Jeśli ktoś ma doświadczenia z nim, wiem!

Do następnego postu.

Pierwsze poważne kolej + tylne szyby niech oślepiający

 • 122261 km
 • 27 sierpnia 2014 09:55

W ostatnich miesiącach poznałem samochód lepiej i mam pierwszy wielki przewracać.

Dzięki za porady
Po pierwsze chcę podziękować za świadczone wskazówek. Teraz wiem, jak korzystać z komputera pokładowego i zmieniły sygnał z zamka drzwi tak, że wszystkie drzwi otworzy się natychmiast. Znacznie bardziej praktyczne z małym człowiekiem w plecy.

wiele kilometrów
Teraz jeżdżę między 750 a 1000 km tygodniowo. Szczególnie na autostradzie. Podróżujący działa bardzo dobrze z Volvo V50. Samochód wykorzystuje średnio między 5,0 a 5,1 litra na 100 kilometrów. Prawdą jest, że mam dość schludny ja utrzymać maksymalną prędkość. To oszczędza zużycie paliwa.
Ponadto Znalazłem tanią stację benzynową w pobliżu mojego domu i mojej pracy (1.329 za litr oleju napędowego), co pozwala na koszt zbyt łatwe.

siedzenia komfortowe
Komfort siedzenia jest dobre, ale ja przegap trzymanie boczne podczas przechodzenia przez kolej. Jeśli masz ostre i / lub długi łuk potem pchnął jeszcze trochę z fotela. Mały minus.
Ponadto znajduje się niewielki otwór w siedzeniu pasażera. Prawdopodobnie spowodowany przez papierosa (było już kiedy go kupiłem) Czy ktoś wie, gdzie mogę to naprawić. Chciałbym usłyszeć sugestie!

Trzy tygodnie wakacje: Wystarczająca moc
W maju / czerwcu udałem trzy tygodnie wakacji w Niemczech i Szwajcarii. Zw pełni załadowanym prowadzenie samochodu na autostradzie niemieckiej i Alp.
I nie spaść do mnie. Jest to D2 i bez napędu, że nie wszystko jest nastawione na efektywność, przyjemny jazdy. Na autostradzie mogę dobrze razem w ruchu iw górach nie często powrócić do pierwszego biegu. Prawie wszystkie ostre rogi były tylko w drugim biegu.
Potrzeba chip tuning jest więc zniknął. Również dlatego, że sprawiają najwięcej kilometrów na autostradach holenderskich.

Zawartość samochodu
Jest dość dużo w samochodzie. Zwłaszcza jeśli wykorzystać przestrzeń, która jest zwykle koło zapasowe. Wszystko, czego nie lubił coś głębszego. Buggy po prostu nie pasuje do długości tułowia. Uważam też, że nie wygodny pokrywę ekranu (ja już zauważyć) i nie została uwzględniona na wakacjach.

Tylne szyby niech oślepiający
Na wakacjach, dowiedziałem się, że takie "Woezel Pip'scherm i jest bardzo przyjemny w powiesić zabawki, ale to naprawdę nie ma słońca i ciepło do. W moim poprzednim samochodzie tylne okna były pozamykane. Bo myślę, że to jest na pewno przydatna, zacząłem szukać w Internecie dla firmy, która to robi. Doszedłem tutaj dołączył Climax Center w Noordwijkerhout.
Wybrałem RN 20. Dotyczy to dobre słońce i ciepło przed i myślę, że jest to również miły w samochodzie z czarnym lakierem. I wybrał lżejszej wersji samochodu z zapalniczki farby. Dla euro 280 euro zrobili to bardzo ładnie. Nie widzisz, że to jest umieścić na później. będę mieć fotografię miejsca.

pierwszy remont
W moim poprzednim samochodzie ja zwykłem zawsze obrócić samochód po 30.000 km. W Volvo jest to, że co 20.000 km. Coś trzeba się liczyć. Mam samochód prowadzony przez Niham Hadze. W tej turze (120.000 km kolei) zostały zastąpione wszystkie filtry i oni również spojrzał na klimatyzatorze (nie pachnie tak świeże .. pewien, czy zrobiłem to)
Przez około 560 euro, byłem gotowy. Wiedziałem kwoty wcześniej, więc wiedziałem, gdzie stałem.
Jestem traktowany ładnie i były informowane. A poza tym, mam rano to może pracować w spokoju

Wyciek z pompy wody
Podczas remontu okazało się, że pompa wody przecieka. Kiedy kupiłem samochód skończyłem rozszerzoną gwarancję na Autotrust.
Zapytania wykazały, że w ramach gwarancji i zarabiać te koszty.
Niestety, naprawa nie można zrobić więcej w trakcie remontu. Cel ten zostanie umieszczony w przyszłym tygodniu w piątek. Jednak dobrze, że koszty (około 360 milionów) są zapewnione. komplementuje także za to, że mogli dać mi odpowiedzieć szybko. Ale poczekać i zobaczyć jak to dalsze przetwarzanie.

Wreszcie: Ogólny widok aż do teraz.
Do tej pory nadal jestem zadowolony z mojego zakupu. Jest to przyjemny samochód podróż że ładnie wygląda i czuje się bezpieczny. Nie mogę się doczekać następnego 20.000 km

222.000 km na zegarze

 • 222000 km
 • 01 sierpnia 2016 10:56

Mam samochód już od ponad dwóch lat, posiada 100.000 km, a jak nadal dobre.
Oto krótka relacja z ostatnich lat.

Samochód ma 20.000 km każdy miał swoją kolej i mam więcej niż 100.000 km są jeździł w ciągu dwóch lat. Bez istotnych kosztów. Pewnego razu doszło do wycieku w skrzyni biegów, ale to było naprawione w ciągu gwarancją. Niestety nie odzyskać pełnej kwoty.
W ciągu ostatnich dwóch lat, samochód głównie dojazdy (Haga - Apeldoorn) i święta. Szczególnie tyle przebieg autostrady.
Przy 160.000 km Jestem oficjalnym dealerem Volvo włączony do Bosch Car Service. Nie dlatego, że był niezadowolony z obsługi, ale z faktu, że ratuje mnie około 20 euro za godzinę pracy. I to widać w każdym razie. Oszczędza mi skręcić około 60 euro. Jednak dokładnie.

Zużycie również wydaje mi tak źle. Ja po prostu jechać z maksymalną dozwoloną prędkością teraz i uzyskać 4,8 litra na 100 kilometrów. Tylko pod jednym z 21.
Lubię go wyczyścić i utrzymać go dobrze, ponieważ musi on być notatka. Faktycznie 400.000 km na dysku licznika. Ale to nie powinno być problemem dla Volvo. Ma dopiero dotarty

Jednak liczba plus i minus punkty:

Plusy:
1. Uważam, że to bardzo ekonomiczne. Jak powiedziałem, mam około 1 na 20.
2. W przypadku długich dystansach, jest to bardzo przyjemny jazdy samochodem. Wszystko jest tam, gdzie można się spodziewać i solidne wrażenie.
3. Koszt ja również uderzyło mnie jeszcze tak źle na samochód. Z wyłączeniem amortyzacji Straciłem miesiąc od 540 euro i 580 euro. Jest to szczególnie diesel i on wszystko ubezpieczenia ryzyka w tym roku.
4. To nie jest zbyt duży, ale wystarczająco duży dla naszej rodziny.
5. Istnieje doskonałe nagłośnienie. Często używam w połączeniu z moim iPodem. Piękny.

negatywy:
1. Siedzenia są dobre, jeśli jesteś po prostu jazdy do przodu i nie bierze krótkich skrętów. Jeśli to zrobisz, wtedy czujesz, że są wypychane z krzesła. Trochę wsparcie boczne.
2. zagłówki są w porządku z wyjątkiem ekranów DVD. Można dołączyć inne samochody są piękne na paskach głowy .. W Volvo nie może więc polegać na ramiączkach. Pracować mniej przyjemne.
3. Na ostrym zakręcie w prawo można zapach płynu do spryskiwaczy wyraźnie we wnętrzu. Prawdopodobnie pęknięcie w wężu. Będąc w następnej turze szukać.
4. Działanie nawigacji nie zawsze jest wygodne. Są to nowoczesne wersje. Tutaj widać, że samochód jest już starszy. Mam nowe karty. Inwestycja EUR 175,00. Mag tańsze.

Jest to na razie. Na wielu przyjemnych kilometrów.
Na 300.000 kilometrów podpisać ponownie.

Pożegnanie po 275.000 km

 • 275000 km
 • 30 października 2017 08:08

Po ponad 3,5 roku z Volvo V50 jest napędzany, aby mieć czas, aby pożegnać. Z dwójką dzieci, wózki, łóżeczka i inne akcesoria, on jest po prostu zbyt mała. W piątek jadę do oddania mu jeszcze większy samochód. Wynika to również przegląd.

Ale najpierw podzielić się doświadczeniami z ostatnich 175.000 km. (Zakupiony z 100,000 km na zegarze)

W tym czasie ja jeździłem wokół, przeżyłem go jako bardzo ładny samochód jest napędzany. Z wyglądu Uważam to ponadczasowy i 275.000 km ma on po prostu mieć swoją rzecz i może on na pewno 100 do 200.000 km wzdłuż. Oryginalna więc Volvo.
To myślę też, że ja z kolei dał quietly've jeździł (średnio 4,6 / 4,7 litra na 100 km), a za każdym razem na czas.

Co jest teraz zostawiła mnie w samochodzie w czasie. Najpierw zalety:

1. Łatwość
Volvo jest bardzo łatwy w użyciu. Mimo wielu przyciski są łatwe do znalezienia i obsłudze. Ta wersja była także wszystko, czego potrzebujesz. (Elektryczne szyby przód / tył, system nawigacji, klimat kontrola, składane lusterka boczne, gniazdo dla iPhone / iPod, łatwe w użyciu tempomatu na kierownicy, ładny nagłośnieniem i przygotować się do telefonu. Jest to ładny samochód do jazdy. urządzenie do rozdzierania, ale bez wyśmienitą długie kilmeters

1. Miesięczne opłaty
Były mi giganta. Bez odpisu byłem średnio 450 do 500 euro miesięcznie na wydatki. Więc w tym oleju napędowego, konserwacji, podatku drogowego i ubezpieczenia. (I raz za oknami ciemnieją, przechowywanie zima i trzeba ją nabyć) Gdy go kupiłem miałem obliczana (przez narzędzie Autoweek), że koszt wyniesie około 600 euro miesięcznie. To był mój błąd. Chociaż nie skimped na konserwację i sprzętu.

3. Konsumpcja samochodu
Ponadto, koszty zużycia były jazdy względnie oszczędne (4,6 / 4,7 litrów na 100 km) bez prowadzenia zbyt powolne. Tylko maksymalna prędkość, minimalizując przeciążenia jazdy i 95% przebieg autostrady.

4. Czas wolny od samochodów z małym zużyciem
Volvo V50 znajdę ponadczasowy samochód. Chociaż model przez 5 lat nie będzie już jednak, że wygląda dobrze i nie jest beznadziejnie przestarzałe. Po 275.000 km, wnętrze wygląda bardzo fajnie. Jedynym zużycie jest nieco na siedzeniu kierowcy i maty podłogowej. Brak oznak starzenia się resztą.

5. Silnik (D2: 1,6 Turbo Diesla)
Silnik pasuje do samochodu. Z około 115 KM masz wystarczająco dużo w domu, aby jechać w Holandii. Ale w górach z pełnym obciążeniem robi dobrze. Po 275,000 zauważam małą różnicę w porównaniu do tego, kiedy kupiłem samochód. Wyprzedzanie nie jest super szybki, ale skuteczny. Mam czas ja jeździłem nim nigdy konieczności uzupełniania się olejem.

Oczywiście istnieją pewne punkty, które znalazłem mniej wygodne lub przyjemny lat.

1. krzesła
Wszyscy mówią o dobrych miejsc w Volvo. Nie jestem w ogóle zgodzić. Na autostrady i prostych są dobre miejsca. Wygodny i przyjemny. Ale pójść nieco wyższe prędkości na zakrętach niż panna trzymaniem bocznym. Stajesz gdyż zostały zepchnięte trochę z fotela. Krzesła z V60 i V70 są naprawdę dużo lepiej.

2. pokład
Jest to dość niski samochód. Trzeba naprawdę zginać się dostać. Zwłaszcza, gdy pomagając dzieciom w samochodzie (na przykład umieszczając Maxi-Cosi) naprawdę trzeba schylać.
Wejście tył jest dość wąski.

3.Bediening systemu nawigacyjnego,
Tutaj widać, że samochód jest starszy i zaczyna być już aktualne. Działanie systemu nawigacyjnego prawda (nie używany) za pomocą pilota zdalnego sterowania lub poprzez przyciski za kierownicą.
To wymaga czasu i nie można zrobić lepiej podczas jazdy. Można dostać się tam na czas talent, ale mogłoby być lepiej.
Nie Aktualizacja map jest więcej (chyba listopad 2017 ...) Tyle dróg nie dodawać więcej.

4. miejsce w samochodzie
Samochód wydaje się dość duży, ale jest dość mała, kiedy zaczniesz go używać. Przestrzeń pomiędzy przednimi i tylnymi siedzeniami jest dość napięty. Dla małych dzieci, to nie jest to problem, ale jako dorosły siedzieć nogi w drodze. Bagażnik jest mały. Wózek uniwersalny z bólu i wysiłku. również tuleja obejmujące nie pomaga tutaj naprawdę. Który jest stosunkowo niska, dzięki czemu bardzo szybko dostać się tam, jeśli wziąć więcej rzeczy.
Czy jesteś w parach, mają wózki dziecięce są przekroczone w wieku i naprawdę nie więcej niż 1,60 to masz wystarczająco dużo miejsca. W przeciwnym razie, można wyglądać lepiej (jeśli trzeba przestrzeń)

W sumie pozytywną historię z niektórymi rozproszone obserwacji. Z odrobiną bólu w moim sercu I pożegnać się z moim Volvo piątku. Na przeglądzie mojego nowego samochodu!

3.5
 • Comfort 4.0
 • wydajność 3,0
 • niezawodność 4.0
 • kosztować 3,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? może

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały