Toyota Aygo 1.0 VVT-i X-clusiv (2016) przegląd

5realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuKM-mode, przy zakupiePrzebieg ostatni
Aygo 1,0 VVT I X clusiv
5, Ręczny
2016
2016
4 km
6500 km
Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

wprowadzenie

 • 4 km
 • 24 lipca 2016 12:54

Ponieważ mam dzierżawy po zmianie miejsca pracy, mamy nasze dawne samochody (hybrydowy Auris TS) wymieniane na mniejszym samochodzie.

Leasing samochodów (obecnie samochód basen, Ford Focus 1.6 Titanium Eco) służy przede wszystkim jako dzienny kierowca. AYGO jest używany głównie przez moją żonę na dojazdy i sprawunki, autostrady Aygo nie widzi, że często.

Zdecydowaliśmy się na Aygo ze względu na trzy (cztery, jeśli liczyć Twingo) jest najlepiej zaprojektowane. Mamy też bardzo drobnego dealera Toyoty. Dostaliśmy dobrą cenę Auris. Ponieważ nie chcemy, aby oddać wiele wygody poszedł za wykonanie X-clusiv. Funkcja ta jest dostępna tylko w kolorze czarnym. Co do reszty, całkowicie przeprowadzone:

* Climate Control
* Ogranicznik prędkości
* Szybkie Komputer pokładowy System / media (7 cali)
* DAB +
* Lekki metalowy
* Światło
* Elektryczne szyby przednie (tylne szyby fold-out)
* Itd

Jeśli istnieją dodatkowe czerwone pierścienie przyjść do piasty kół i szarym paskiem dół drzwi zastąpione przez czerwone odmiany. Dlatego to właśnie wygląda nieco inaczej niż standardowe x clusiv.

Ponadto dodano opcję Bezpieczeństwo sens. Obejmuje pas i pomóc zachować miasto zaprzestać używania kamery za lustrem.

Umowa została podpisana w dniu 14-11-2015 i wybraliśmy się samochodem na 9-1-2016. Jednak z szybkością 2015, jeszcze licencji 2016.

Sześć miesięcy później

 • 3109 km
 • 24 lipca 2016 13:37

Sześć miesięcy później, czas dla niektórych doświadczeń.

W skrócie, Aygo jak dobra, mieliśmy jeszcze żadnych problemów technicznych.

będę punkt po punkcie Podsumowując nasze ustalenia.

* Zużycie: Obecnie zużycie 18.04 km / l. Na 11 km są równe pod zimie przyszła większość 3100 km (2000 km) napędzane są opony zimowe. Ponadto są jeździł, oczekuje zużycie niewielkich odległościach. W przypadku dłuższych dystansach łatwo osiągnąć 20 km / l.

* Silnik: Silnik jest jasne 3 pitter związane z dźwiękiem (twardy). Mamy dwa lata miał Suzuki Alto z 3 cylindra, więc porównania. Blok może również przyjść w codziennym ruchu, podczas kursu, ale poniżej 100 km / h pozostaje. Co więcej, jest on jeszcze bardziej trudne, zwłaszcza przy obciążeniu (dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci) i AC kontroli klimatu. Skrzynia biegów (5 prędkości) przy stosunkowo długich biegów i dźwigni zmiany biegów gevalletje prawie chcą, aby przełączyć się do trybu gotowości wszystkich ...

* Oświetlenie: Na początku, ja zbudowałem podobną ksenon, który jest o wiele lepiej z światła miasta (które są diody LED, i siedzieć bezpośrednio pod reflektorami, więc oprócz świateł do jazdy dziennej!). Lampy ksenonowe zapewniają zbiornik więcej światła i nie powodować odblasków od nadjeżdżających pojazdów, są reflektory projekcyjne.

* Część: Personal jest godzina w fotelu do mnie, to ja się naprawdę problemy z dolnej części pleców. Wsparcie nie jest tak wielka. Moja żona nie przeszkadzało, a ponieważ są one najbardziej jazdy nie jest to wada w tym przypadku. Każdy ma inną opinię komfortu.

* Komputer pokładowy / multimedia: Nigdy nie widziałem tak szybki i reaktywny systemu, ekran dotykowy jest jak nowy ekran / reakcji. Istnieje wielu producentów nadal uczyć. W menu można wybrać radiowej (włącznie z DAB +, który działa dobrze), Bluetooth (nagranie telefonu za pomocą kierownicy), mediów (np USB, jest jeden związek obecny na desce rozdzielczej) oraz komputer pokładowy z monitorem konsumpcji , Mamy opuszczony nawigacja było drogie opcja za coś, czego nie często używać. Zamówiliśmy brodithouder korzystać z Google Maps. Lustro link pracuje obecnie na metr, próbował z Samsung S6 i S7.

* Car Kit: Zestaw działa na wszystko w porządku, ale poziom mikrofon jest zbyt niska, nawet ściągania w następnej turze, może nadal ustawiony.

* Dźwięk: Istnieją cztery standardowe głośniki w tej postaci, 2x i 2x głośniki wysokotonowe w drzwiach. Brzmi to całkiem dobra cena samochodu.

* Ogranicznik prędkości: Zamiast rejs kontrola jest tylko ogranicznik prędkości, tempomat z niej będzie kosztować 600 euro ekstra, bo widzieliśmy od. Ogranicznik prędkości działa dobrze, po prostu ustalić prędkość i zachować swoją stopę na gazie.

* Tył: Istnieją dwa siedzenia, bank może również zostać złożone w dwóch częściach (50/50), to tylko w droższych modelach. Ponadto, dwa złącza ISOFIX krzesełka.

* Trunk: Bagażnik nie jest przeciwko Można łatwo stracić dwie duże torby na zakupy. Ponadto, znajduje się koło zapasowe pod podłogą.

* Widoczność: Wszystko wokół dobra widoczność, tylko za pomocą dwóch fotelików samochodowych, nie ma widoczności. Na szczęście nie jest to standardowy wbudowany w kamerę cofania, czujniki parkowania będzie zbędne.

* Wycieraczki: Przez około jednorękiego wycieraczką. Działa to dobrze, niestety czujnik deszczu nie jest rozwiązaniem.

W przeciwnym razie, Aygo podoba, obsługa jest dobra, stosunkowo sztywny jak wszystko segmenters. Pasuje do krzywej, choć wydaje się jechać szybciej niż jest w rzeczywistości, zwłaszcza płaskie fotele.
Można kontrolować wiele za pośrednictwem kierownicy, telefon, radio / media i Lane zachować pomagać. Ponadto, istnieją przyciski na desce rozdzielczej do Start / Stop, ESP, regulację wysokości lampy i lustra.

Samochód jest teraz sześć lat i jest 3100 km jeszcze nie całkiem był dobry powód. Zapewnię aktualizacji na bieżąco.

Zużycie można śledzić tutaj na Autoweek.

Ponad rok później

 • 6500 km
 • 27 lutego 2017 12:38

Jesteśmy lat później i 6500 km. Miał swój pierwszy zakręt pod koniec grudnia, zgodnie z oczekiwaniami żadnych szczegółów.

Samochód nie jeździ wiele długich kawałków, zanim mamy inny samochód, jest używany głównie do dojazdów do pracy (14 km w jedną stronę) oraz artykuły spożywcze.

Można zauważyć, że silnik jest trudny do załadowania i wiatr przeciw i wiadukty naprawdę trzeba przełączyć się z powrotem do utrzymania tempa, ale ruch jest wystarczająco szybki.

Na 2 roku.

4.0
 • Comfort 4.0
 • wydajność 3,0
 • niezawodność 4.0
 • kosztować 4,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? tak

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały