Jeep Renegade 1.4 MultiAir Limited (2016) przegląd

2realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuPrzebieg ostatni
Renegade 1.4 MultiAir limitowana
6, Ręczny
2016
2016
950 km
Średnia ocena czytelnik: 5.7 Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

Naprawdę dobre uczucie w moim Jeep Renegade

  • 950 km
  • 23 marca 2016 12:39

Mam nowy samochód i przejechał prawie wszystko sprawia, że ​​prawdziwy samochód, kupić jeden co rok lub dwa razy. Moja żona niedawno kupił Jeep Renegade geograficznej. Byłem tak zaskoczony, komfortowy jazdy tego samochodu, że ja też postanowiłem kupić nowy Jeep Renegade.

Kupiłem limitowanej wersji z wieloma dodatkowymi opcjami w stosunku do długości geograficznej jak climatcontrol, keyless wejście, 18"felgi LM, ciemne szkło, aluminium w kolorze grill, Bagażniki dachowe i luster. Ponadto, skórzana tapicerka i stickered kaptur. Z pewnymi wątpliwościami kupiłem Podobał mi się kolor zielony, z najlepszymi i cieszę się potem.

Moi dodatnie punkty:
Komfortową jazdę, losy zarys, piękny wygląd, cichy silnik, (jeszcze) bicie, dobra obsługa, gładka i płynna zmiana silnika.

Mniej pozytywne punkty:
Widać, że dżipa 18" Koła nieco sztywniejsze Springs do nierówności podłoża niż Jeep 17" felgi. Niestety, w tym lustra nie krotnie automatycznie po wyłączeniu kontaktu, ale to będzie elektrycznie lub za pomocą przycisku. Ponadto, zaskoczył mnie, że Jeep z pełną skórzaną tapicerkę nie jest automatycznie wyposażony w ogrzewanie siedzenia, to naprawdę jest koniecznością. Dla Jeep z takim formacie, zbiornik paliwa jest raczej niewielka.

Ogólna opinia:
Wielki samochód do jazdy, płynne sterowanie silnika i przełączanie. Samochód ma doskonałą przyczepność, elegancką wysoki poziom wejścia i dobrą widoczność. Ponadto Jeep wyposażony w wiele praktycznych opcji i słyszę wiele pozytywnych odpowiedzi od innych podpowiedzi modelu i wyposażenia. Zużycie paliwa jest znacznie gemiddel 01:12 ale spodziewam się, że samochód jest bardziej ekonomiczne po trochę więcej kilometrów.
PORADY niezawodność, koszt i wymiana w przyszłości, że jest zbyt wcześnie, aby teraz o opinię.

4.5
  • Comfort 5.0
  • wydajność 5,0
  • niezawodność 4.0
  • kosztować 4,0
  • Chcesz kupić samochód tej marki? może