Renault Talisman nieruchomy dCi 160 Initiale Paris (2016) przegląd

9realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuKM-mode, przy zakupiePrzebieg ostatni
Talisman nieruchomy dCi 160 Initiale Paris
6, automatyczna skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem
2016
2017
1 km
31969 km
Średnia ocena czytelnik: 5.0 Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

Nowy Talisman pobrane, zaczynając ten reivew

 • 12 km
 • 06 stycznia 2017 14:13

Dzisiaj mój Grand Scenic 1.6 DCI130 po pięciu latach „wymieniane” na talizman marki.

Starannie dostarczone do Arend Eindhoven. Jeśli Initiale ukrywał się pod specjalną pokrywą. Młody sprzedawca myśli byłoby zabawy dostarczyć flagowy Renault.

Teraz też nie ma wiele do raportu, profile utworzone dla mnie i mojej żony, gdzie przechowywane są wszystkie pozycje siedzenia, oświetlenie, smartfon itp.

Po kilku tysięcy kilometrów, będę dzielić szerszą początkowe doświadczenia.

specyfikacje samochodów:
- Talisman Estate 1.6 DCI 160 EDC Initiale Paris
- Nappa Noir / Gris
- Kolor Blue-Cosmos
- Bagażnik dachowy (akcesoria)
- chowany hak holowniczy
- Adaptive cruise control
- Panoramiczny napęd / tilt
- Tymczasowe koło zapasowe
- Pakiet zimowy Initiale Paris
- dźwięku Bose

Raport po 1 km 3600m

 • 3614 km
 • 10 lutego 2017 11:45

Wstępne doświadczenia zauważył Talisman.

Podsumowanie: to jest bez zarzutu: Nie, ale jakie są Little Miss wrzody. Co się stało potem: świetna jakość samochodu do jazdy, wystarczy wziąć samochód wysłać ładny kawałek mówi wszystko.

W szczegółach:

4 Kontrola: co za wspaniały układ, nie mam samochodu bez niego. Garnitury rondzie parkowanie równoległe jest radość, taki duży samochód jak zwrotność jako Twingo żoną. Krzywe i szybko przejść Super krzywe z zalecaną prędkością 90 z 130 grab łatwo.

Multimedia: struktura menu nie może być w pełni zrozumiane kusi mnie, co byłoby lepsze, dzięki czemu dziennikarze samochodowe podobni. Yammering o prędkości jest naprawdę dokuczliwy, to działa dobrze, szybko. Po raz pierwszy w tym tygodniu było rzeczą spontanicznie restart, to go od siebie. Dźwięk jest top mieć kartę SD 64GB siedzieć w rzeczy, także grając FLAC i Monkey Audio (bezstratny) OFF. DAB + brzmi świetnie, pod wiaduktem, dźwięk jest kilka razy oddalony, antena jest moim zdaniem w tylnej szybie, sygnał cyfrowy jest bardziej wrażliwa niż analogowy. Cakit jest top, zrozumiałość i singaalkwaliteit są w porządku. Ładna jest, że navi i zestaw samochodowy z oddzielnym głośnikiem a więc stereo po prostu grać.

Multi-Sense: jeżdżę naprawdę atime w trybie Comfort, a ja jestem rzeczywiście sportowy jeźdźca. Samochód jest tak, że jedziesz wolno, w trybie sportowym to trzyma mnie wisi długo w biegach. Sztuczny dźwięk silnika w trybie sport jest kiczowaty, ładny off we wszystkich trybach!

głośnomówiący bagażnik: działa tak całkowicie. To jest mój pierwszy raz udało się go otworzyć z moją stopą. Jakiś czas przed krupiera (nie fantazyjny) z klucza i przycisku na drzwiach i na desce rozdzielczej puszki.

Silnik: w porządku. Samochód nadaje się do silnika z więcej treści, 2-litrowy silnik z 180 do 200hp byłoby miło, gdyby nie było wziąłbym to. Pomimo dwóch turbosprężarek zauważamy, że istnieje stosunkowo mały silnik jest w automatycznych uderzeń wszystko chociaż jeszcze gładka. Zamiar pozwolić mu przejść ponownie przez Ziptuning zabiorą nadal istnieje, zwłaszcza dodatkowe informacje zwrotne byłoby miło (aby przejść do 43 NM 423 NM)

EDC: Widzę komentarze dziennikarzy auto, ale jest eenbeetje miggezifterij. Sama tacka jest w porządku, czy plik nie jest w pełni zrozumiałe, smaczne, a także podczas przyspieszania czasami potrzebuje trochę refleksji. Położony na link i oprogramowania myślę. Bak ma również Getrag, istnieje 6DCT451 w zależności od ich stronie http://www.getrag.com/de/products/powershift/Dual_Clutch_Transmissions.html który może obsłużyć moment obrotowy do 450 nm. Różne inne marki używać tego zbiornika, w tym także Forda. Zmiany biegów, zresztą bardzo sprawnie. Nie chcę więcej samochodów bez automatycznego!

Adaptive Cruise Control jest jeszcze inna opcja, która jest bardzo miła, zwłaszcza w połączeniu z automatycznym. Oznacza to, że nie będzie już korzystać z obu nóg podczas jazdy autostradą. s całkowicie doskonały? no, czasami łapie trochę późno lub hamulec, w którym nie byłoby to zrobić. Jednak to sprawia, że ​​jazda bardzo spokojna zwłaszcza gdy jest bardzo zajęty. Trochę zabaw z regulacją odległości (3 tryby). Szkoda, jeśli zachować pewną odległość (2 lub 3 linie) nie zawsze są ludzie, którzy wyprzedzania i ich Audi, Mercedes lub BMW może (tak bijnal są zawsze te marki - premium Niemcy najwyraźniej przyciąga pewien rodzaj klientów .... ) między korkami.

Kwestie mniej „twarde”: samochód jest ogólnie bardzo miły znaleźć, będziesz jechać sobie trochę w świetle reflektorów, piękne 19" koła, letnie ładny głęboki kolor, również wewnątrz cienkiej skóry w trzech kolorach, kolory na desce rozdzielczej, ekran multimedialny itp mety Renault złożyło realne kroki. mogłem wykryć żadnej różnicy szwu szwy na fotele są ładne przyciski są stałe i nie grzechotka, każde pudełko ma rzeczy plastikowe lub gumowe tam więc nic nie jest grzechotanie. Drzwi sprawiają bardzo solidne uderzenie. Tylko pokrywa chowanego haka jest staroświecki Frans gammel. Że może naprawdę lepiej na rzecz 1600 euro. Sam Hak holowniczy jest znowu bardzo poręczny.

Specjalne rzeczą Chcę tutaj wspomnieć jest oświetlenie LED. Lichtpbrengst jest naprawdę top. To Xenon przeszłość.

Rzecz zgłosić to zbiornik paliwa i miernik. Komputer pokładowy nie wskazuje na zakres, miernik paliwa mocno na minusie, nie ma 40 litrów. Pojemność zbiornika wynosi zaledwie 48 litrów, podczas gdy użyłem 60 Grand Scenic. 48 litrów wystarcza na tak dużym podróży samochodem, można i należy poprawić Renault.

Na razie będę go zostawić tutaj, Resümee jest, że istnieje całkiem sporo punktów do poprawy są, ale w sumie jestem bardzo zadowolony z Talisman, od razu można by przyjąć, ale jazda chciałoby wiedzieć, jak 200 TCE

aktualizacja po 30.000 KM

 • 31969 km
 • 30 sierpnia 2017 16:52

Głupio tak raz na pierwszej aktualizacji.

Konserwacja: 26dkm znalazł czas ELECTRONICS Talisman ponownie skontaktował się z firmą. Arval była tak uderzająco zgadzają 30DKM miał swoją kolej w 26DKM talizmanu. Dwie rzeczy godne uwagi, 1) dostosowanie stylu chrom prawego drzwiach tak, że już nie spotkać tylne drzwi 2) kontrola poduszek powietrznych, jest niewłaściwy seria kurtyny powietrzne w obiegu, Renault oczywiście nie zarejestrować co ona śruby w samochodzie (dom), dlatego musi istnieć grono powrotem do sprzedawcy, do wglądu. Moja przemyślany Dealer Verdonk roiło ten został naprawiony w górę do Renault zwrócił mi przypomnieć. Na szczęście złe jednostki były tam ze mną, inaczej oczekuje całe niebo było spojrzeć, tam nie jest ładniejsza, nic innego nie warto wspominać.

Wady: Brak

Jazda doświadczenie nadal bardzo zadowolony. To jest w porządku rydwan, zrelaksowany jazdy, przejazd dużo. Łzy to nie podoba, zbyt duży i ciężki. Tryb Sport rzadko używam, wysyłać zbyt ciężki, zbyt twarde zawieszenie, automatyczne pobyty zbyt długo w niskim biegu. 4Control myślę top. Dokuczliwy samochód tygodni w ciągu ostatnich 4Control roszczeń, które nie byłyby w pełni rozwiniętych jest kul, fakt był już na Laguna. Parking jest super z małym kołem skrętu, karuzele podjąć jest naprawdę cool i prędkości na zakrętach jest całkiem dobra. Baza jest czasami nieco masywny dla trójkątów zamiast McPherson i system tylnego mutilink ten samochód zrobi wiele dobrego. Może mieć również coś wspólnego z 19" felgi aluminiowe z oponami 245/40 rozmiar, co Whopper.

Maszyna EDC: Chcę napisać coś więcej na temat. 1) elektronika jest zbyt powolny, nawet gaz luzem, podejmują okrężną gazu tam ponownie, myśleć, myśleć, zmienić hoezoo? Moment tyle właśnie w tym samym sprzeciwu Nie. 2) wyłączy się, co jest w porządku, bardzo gładka i szybko, pod warunkiem, że elektronika wynalazł 3) Sprzęgło jest to, co złego w tym zbiorniku, który wkręca się. Musisz stopę boki nie do jazdy z prądem, to motto, hamulec nożny, samochód zaczyna toczenia, a następnie przenieść go na gazie. To jest dużo, dużo lepiej. Zobacz Volkswagen DSG lub automatyczną skrzynią biegów, takich jak BMW. Moje motto: Renault Getrag ją wyrzucić (bo że pojemnik pochodzi, to jest 6DCT450 zobaczyć http://www.getrag.com/de/products/powershift/Dual_Clutch_Transmissions.html) i przełączyć na pięknej tacy ZF.
Pierwsza droga na światłach naprawdę może wstrząsnąć pojemnik (powolne połączenie), jeśli wyrzuci czerpie raz oprócz grzywny

Mutimedia Nie marudzenie o systemie multimedialnym jak Roy Kleijwegt robi w AW. Multimedia działa dobrze i szybko, struktura menu jest jasne. DAB + odbiór knudde pochodzi myślę przez pętlę w okienku nawiedzonym. Bose System dobrze dźwięk. Na święta chciałam załadować trasę, która ja włączyłem komputer. przeczytać GPX i ITN .... przeprowadzenia. Albo poprzez TT MyRoute lub Renault sklepie. Proszę pani, mój TT było w poprzednim Grand Scenic robi. Nie ma również wsparcie dla Google samochód lub wariantu Apple podłączony również aplikacja nie jest jeszcze NL, samochodów i oprogramowania, co powoduje, że nie wszystkie traaaaaaag.

Silnik: Ten samochód zasługuje na 2.0 DCI, widzę co przesuwa Renault Espace z powrotem na zmniejszać ścieżki, uzyskać 2.0 dCi i nowy 1.8 turbo benzyna z 225 KM zamiast 1.6.De 1.6 DCI 160 robi wystarczająco dobrze, ale jeszcze znaleźć worek sztuczek jest otwarty, aby zrekompensować brak treści. Dlatego ten okaz przyniósł CTH na aktualizację. 160, zgodnie z Dynojet 158 ​​KM, po pewnych korektach teraz 186,9 KM. Że jeździ dużo lepiej. Nie delikatne moc ale wysoki moment obrotowy, który RIS oraz wiele dłużej pozostaje wysokie, charakterystyczne piki niczego, a następnie przechodzi stopniowo w dół, wynika, że ​​teraz jeździ płynniej.

Iritaties - okładka chowanego haka. To cacko knudde. - jakość maty Renault ustalonych. Bądź na pięcie buta wszystkim dzięki - zachowaniu automatycznego sprzęgła (nie wspominam) - samodzielnie tacę w konsoli środkowej - powolną reakcję adaptive cruise control - ograniczoną pojemność złącza USB. Dzwoniąc, moc wystarczy, aby utrzymać poziom SGS8, ładowanie nie istnieje - ekran HUD jest czasami drgania przy wyższych prędkościach, co nie pomaga czytelności - Panoramiczny dach jest tylko pół otwarte, znacznie mniej daleko od Scenic (poprzedniej wersji).

Prawdziwym błędem: zbiornik jest zbyt mały. Na 40 litrów, to jest już pusta, zgodnie z miernikiem, z bólu po raz był w 45 litrów. Grand Scenic miał 60 !!
I że nie będzie czytać w teście AW

Grzywny: - Piękny i luksusowy wygląd tego samochodu, zawsze chwali, - chłodzenie siedzeń, z 38 we Francji, aby dowiedzieć się, jest naprawdę super! - zrelaksowany jazdy - dobre fotele, łącząc dobre miejsca i automatyczne Lubię ten rok fizjo włącza się - świeci, Dual LED oświetlenie górne, dziwne, że reflektory są halogenów przy okazji - różne sekcje, nigdy ustawić krzesła i lusterka.

Więc jedzie te Talisman nadal rozkoszą. Oprócz przegapić i małe podrażnienia, które nigdy nie pisze poziomu co AW, uznaję pewne rzeczy. Mój największy kłopot jest mały zbiornik, a maszyna może ulec poprawie. Mówimy o samochodzie 52K, można również spodziewać.
I Edoch każda osoba może zwrócić polecić talizman, jest o wiele stosunek ceny do jakości, działa świetnie i jest to fajny projekt Laurens van Acker

Postscriptum mój komentarz do komputera pokładowego, który nie byłby zakres wskazuje ostatni raport można zapomnieć, odkryłem nowy przycisk na kierownicy ...... ahem, więc jest to w

5.0
 • Comfort 5.0
 • wydajność 5,0
 • niezawodność 5.0
 • kosztować 5,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? tak

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały