Volkswagen Polo 1.2 TDI BlueMotion Comfortline (2010) przegląd

31realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuPrzebieg ostatni
Polo 1.2 TDI BlueMotion Comfortline
5, Ręczny
2010
2010
170 621 km
Średnia ocena czytelnik: 7.9 Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

1. remont

 • 30028 km
 • 08 marzec 2012 18:27

Po osiemnastu miesiącach i 30.000 km patrz mój nowo zakupiony Polo BlueMotion pierwszy garaż wewnątrz. Dopóki ja nigdy przejechał samochód bez garażu wizytę!

W tym konserwacji, wskazałem, że mój BM pewno ma wysokie zużycie w porównaniu do producenta i współ-polo blue motion-recenzentów, a mianowicie 1: 19,4 zmierzonej grubości około 18.000 km. Wtedy powiedziano mi, że ogromne zużycie zależy od stylu jazdy bla bla oświetlenie, bla bla ... maarrr klimatyzacja, a to jest dla mnie nowe: PON pojawia się w odpowiedzi na skargi o wykorzystaniu Polo BM mieć wykonane badanie w warunkach użytkowników. Więc pod holenderskich warunkach, przy wszystkich konsumentów i normalnej jazdy. Były one średnio na 1: 19,5 !! Tak więc w tym względzie siedzę z moim 1: 19.4 starannie średnio ... jaja.
Więc myślę, że tak; Dzięki korzystnemu producenta rzędu teraz mam wolne ładny podatku! Że aż normalnie spożywane jako mojego 320d 1999 biorę za pewnik.

Następnie kolejny uderzający punkt:
Składając lewo słyszeliśmy za każdym razem „kapanie”. Może również były Boenk „lub” kloenk „ale brzmiało to jak coś nie jest w porządku. Ten zbadał mechanikę mężczyzn i doszedł do wniosku, że sterówki, jak mówią, to ślepy zaułek. Nie niebezpieczne lub coś, ale nie tak jak powinno. Sterówce zostanie wymieniony w ramach gwarancji.
Ale ludzie ... zastąpić sterówce osiemnaście lat samochód z przebiegiem 30 DKM ... nie jest normalne? Mam nadzieję, że to coś mówi o jakości reszty samochodu ...

W odniesieniu do kosztów; Mam nadzieję, że ten trend kontynuować, aż do chwili, już nie jestem fizycznie w stanie prowadzić: Tylko € 320, = za pół roku / 30000 km konserwacji! Gdzie mam podpisać?

Kloenk

 • 30942 km
 • 28 marca 2012 09:59

Hej ... kapanie (lub Boenk kloenk) jest nadal istnieje! Chociaż wiele łagodniejsze niż poprzednio, ale poważnie; On jest nadal istnieje!
Ale FF z powrotem do dealerskiej tak. Mając nadzieję, że mechanik m słyszeć, bo kloenk nie może generować. Od czasu do czasu słyszę go w czasie t przesłać lewy niskiej prędkości i na płaszczyźnie (cichej) drogi.

Cecha produktu

 • 30944 km
 • 28 marca 2012 12:14

Właśnie wróciłem z dealerem. Mechanik właśnie zrobił jazdę próbną. Zanim to zrobił, zdarzały się przypadki, na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, hamulec ręczny i siedzenia. Zapytałem go, jak jego żona znajdzie że robi wszędzie wokół przypadków. Nie miała żadnych skrupułów. Szczęśliwy.

Technik słyszał Boenk (kloenk lub kapanie). Nie miał pojęcia, co to może być i że oczekuje długich poszukiwaniach. Kierownik warsztatu chciał wiedzieć, czy samochód porównawczy wyprodukował sam dźwięk. W tym celu wykonany próbny innego Polo bm, sam rok produkcji, a jednocześnie po 4000 km przebiegu. I ... tak! Również ten samochód daje ten sam kloenk! Stwierdza się, że ten produkt jest cechą, która oznacza, że ​​każdy Polo BM będzie produkować ten dźwięk!

Zapraszamy wszystkich kierowców Polo BM:
Patrzeć czy Polo BM produkuje kloenk (kapiącej lub Boenk) stopniowo Składając ostry skręt w lewo. Najlepszym Słyszę go w 3 biegu, nisko w rpm i na płaskiej powierzchni.

uzgodnione z dostawcą, że jeśli robi się gorzej będę go zgłosić. I odwrotnie, będą powiadom mnie, jeśli wiadomo, co jest przyczyną tego dźwięku sub.

koniec gwarancji

 • 42500 km
 • 19 października 2012 22:50

Chciałem zrobić jasną kleszcza przed upływem okresu gwarancji. Było to powiedział lewy tył samochodu. To może ja przynieść do domu bez możliwości nawet po mdły żon Ride na kole i polowanie na kranu. Muszę powiedzieć, że żony wysyła schludny i jestem dość wrażliwe na niekontrolowane ruchy. Więc może również, na przykład absolutnie nie czytać w samochodzie (jako pasażer, duh).
Rap wydawało się mi gdzieś z dala od tylnego błotnika.
Z wizytą do dealera chciałem zostać uwolniony zawsze risible róg siatki. To sprawia, że ​​w związku z tym absolutnie żadnego wrażenia, JEŚLI usłyszał. Istnieje obecnie mężczyzna na próbki. W tym samym czasie meldowania zima, wszystko jest w porządku.
Mechanicy, najwyraźniej z mocnym żołądku, były w stanie zorientować się, kurka. Było to spowodowane przez amortyzator (co i jak nie wiem). Zastępując amortyzator dla nowego (w ramach gwarancji) należy do tych drażniące kleszczy przeszłości.

Nadal chcę krótko, że jestem bardziej efektywnie jazdy powiedzieć. Zanim pojechałem 70 km dziennie dojazdów, teraz jest to 184 km. Ponadto, zaproponowałem siebie nie jechać szybciej niż 120 km / h na dobę. Dokładny pomiar nie mam, ale wydaje się, aby przejść do 1:22 czy może 1:23. Daleko od obiecany 1: 29.4, ale wartości te wydobyte przez każdego właściciela Polo BlueMotion.
Teraz nagle znacznie więcej kilometrów mam plany na przyszłość, aby rzucić cały expansievatje podczas tankowania. Jest to wciąż duży 10 litrowy dodatkowy niż to, co dzieje się, i to po prostu zapisuje tankowanie.

Aha, zapomniałbym, że krupier również wdrożył aktualizację oprogramowania w odpowiedzi na mój stwierdzając, że światło żarnik zamrugał na jeden dzień (i dzień po nie więcej). To wydaje się być wadliwe działanie oprogramowania. Do tej pory wszystko w porządku ponownie.

Moja skarga o czujnik deszczu nie mogą być naprawione. będę miał do czynienia z tym wzorem nerwowego: często wycieraczek mnie gryzących ułamek zbyt późno, a następnie od 4 do 10 uderzeń, aby usunąć z dużą prędkością. Nie ma potrzeby i działa ogromnie mi na nerwy. Słyszałem kilku użytkowników VW i Audi z tym samym problemem. Czujnik został ustawiony, a sprzedawca nie może zmienić.

Dla reszty wypełnia samochód dobrze. I czasami żartobliwie nazywają go „slow motion”, ale on jest naprawdę świetny w ruchu. Był na tyle wygodne, świeci ze wszystkich stron jędrności i wygląda pięknie. Szkoda znajdę wąskie wejście, ale tutaj nie wątpiłem już przy zakupie. Gdybym nadal wybrał trzy-drzwi, niż to było minus nie było tam ... ale może ja ponownie wskazane lub praktyczność tylnymi drzwiami jak minus.

Na 60000 aż do następnej tury. Ale trudno .. 4000 kilometrów miesięcznie! Aż około miesiąc lub pięciu!

Och ...

 • 47400 km
 • 09 grudzień 2012 16:10

Mniej niż 2 miesiące po upływie gwarancji musiałem skręcić na pokrywie przebicia VW Polo z moim zwolnionym tempie. Wczoraj po południu nagle nie mógł przełączyć już. Chciałem upshift od pierwszego do drugiego, ale nie dostać go w 2. I wtedy już nie jego pierwszy! Gdybym chciał postawić metrów do tyłu, ja dużo trzask słychać pod maską to ja jestem, ale szybko umieścić w pozycji neutralnej. Oczywiście próbowałem wszystkiego ze sprzęgłem, ale zbiornik nadal odmawiają usługi.
W międzyczasie miałem kartę pomocy drogowej VW i mój telefon już w ręku, który zasugerował mi żony i włączyć silnik raz.
Z pogardliwym spojrzeniem na stronie pasażera i postawy "który pomaga naprawdę nie wiem, fe ..." Posłuchałem a następnie jej polecenia ...

Zrobił to ponownie.

Jednak samochód off, a nie jak wcześniej udałem się prosto pojechaliśmy do dealera VW vd Bridge w Heerenveen. Tak, to w sobotę i tak, wiem, mechaniki następnie są wolne, ale nie będzie po prostu wędrówki przez przypadek jednego z nich.
Tam potwierdzono dżentelmen vd Bridge (Most może Pan VD sam?), Że nie ma obecnie technik na miejscu i poradził mi, aby włączyć pomocy drogowej VW. Więc tak powiedział zrobić, ale najpierw iść do domu, bo wolałbym poczekać w domu pomocy niż przed krupiera.
Po godzinie dostałam telefon od zakładu pomocy drogowej VW. Oni nie zająć mechanika niewydolności vd Bridge (...) i tym samym umożliwiła ANWB!

Na szczęście pan pobocze było szybko na miejscu i po jakimś majstrowanie stwierdził, że sprzęgło cylinder byłby w stanie zgodzić się na drobne kawałki. Poradził mi, aby zastąpić ją tak szybko jak to możliwe.

Tymczasem Wysłałem z dealerem VW i nadzieję, że może mi szybko pomóc. Teraz zastanawiam się ... co by krupier z kosztami związanymi z tym? Gwarancja jest rzeczywiście skończy, ale nie musi zostać wymieniona część, która, według pana poboczu drogi, sam pojazd powinien trwać długo. Ochrona vd Most ten klient?

Proszę zrozumieć, że spisałem niezawodność samochodu po tym incydencie.

*** *** Aktualizacja
Jawellll, VD Most zachowaniu swojego klienta! Inżynierowie rzeczywiście odkrył siłownik sprzęgła (podobno jest ich kilka) było tłuste. To będzie ich zastąpić, a to spada pod ich systemu rekompensat. 70% i 30% VW dla mnie. Cóż, lubię czyste. Jutro mam szczególnie drobnym Polootje ponownie!

2-ty remont

 • 60022 km
 • Maj 14, 2013 15:18

Dzisiaj nasza microcar jest z kolei jego 60.000 km. Co jest dużym kolej. € 470, = znajdę dość kwoty, ale jeśli pamiętać, że wówczas 30.000 km naprzód wtedy również stosunkowo ponownie.

Cechy szczególne w tym kolei to:
* Suwmiarka zrobić wspólny
* Opony Przed poniżej 3 mm. Zlecone kopalniach pozwalają przednie koła z tyłu i tylne koła do przodu, duh. Więc samochód może dostać całkiem do następnej zimy (dla APK połowy października) 4 nowe kapcie.
* Wymień przewód paliwowy (€ 134, = wył)

Ten ostatni znajdę dziwny naprawy, samochód jest tylko 2,5 lat! Poprosiłem o wyrozumiałość i zastanawiam się, czy mogę dostać tego. Jeśli nie, VD Most stracił klienta, bo dlaczego mój samochód nadal w (drogie) dystrybutorów obsługiwane?

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zwolnionym tempie. Zwłaszcza moja żona, że ​​to jest w porządku, łatwo ruchu samochodowego. Używam go głównie na dojazdy (szosa) i działa bardzo dobrze. Nawet jeśli zniknie podatek później nadal chcę mały napęd wysokoprężny, ponieważ jest finansowo korzystniejsze niż jakikolwiek samochód benzyny w ogóle. Polo waży 1050 kg i jest dla mnie w tej kategorii "mały diesel",
Nasz bank nie pozwala jechać inny samochód, więc teraz musimy cieszyć się Volkswagen.

Wymiana zaworu EGR

 • 85500 km
 • 27 grudnia 2013 14:22

Innym 25000 km dalej, więc czas na aktualizację.
Dziś wymienić zawór EGR. Wciągniętego kosztowne zadanie, ale ze względu na złagodzenie kary (100% do 50% na koszty materiałów i robocizny), konto pozostanie w granicach. Było to zresztą subtelnie wskazuje, że VW daje tę wyrozumiałość bo mam utrzymanie samochodu w salonie. Innymi słowy, miałem gdzie indziej przeprowadzenia konserwacji niż mogę zapomnieć o złagodzenie kary! Hmmm, wątpliwa.

Mam ponownie zrewidowane w dół moją ogólną ocenę naszej polo bm. Niezawodność kolejna gwiazdka mniej; To była kolejna część, która musiała zostać wymieniona. O ile ten samochód życie powinno trwać długo!
Ponadto działa gwiazdą mniej, ale nadal pozostaje w granicach: tak dobrych.
Wydajność i komfort I skalowane w dół wystarczająco. Szczególnie zużycie mnie zawodzi. I nie, nie będę jako „tut” jechać do umożliwiają 1:25.
Komfort dla skrzypi, dźwięki kloenken, a co nie. W co zawodzi mnie przyzwoity (?) Volkswagen.

Od amortyzacja jest ogromny, nadal będziemy prowadzić ten samochód po prostu. To jest nadal najtańszym rozwiązaniem.

Około 4000 km 90000 kolej. Będą nosić dystrybutorem, który na szczęście jest w odległości spaceru!

90000 kolej

 • 90753 km
 • 23 stycznia 2014 16:58

Trzeci konserwacja od zakupu. Jeśli chodzi o żadnych szczegółów samochodu. Krupier ma regularny obrót prowadzone według książki.
Dopiero teraz mam spór z dostawcą; Zanim zapytałem co zwracam to będzie kosztować, i wiedzą, jak wykonać to tak, aby rachunek 95 euro wyższe. Oczywiście ja sprzeciwił, więc jest nadal w toku.
Myślę VD Most traci stałym klientem. Ale to nie ma nic wspólnego z samochodem, który musi być kontynuowany.

świeże MOT

 • 108018 km
 • 20 sierpnia 2014 11:02

Konflikt z dealerem przy 90000 kolei zakończyła się plajta. I wreszcie po prostu zapłacił co zostało uzgodnione z góry. Ponieważ ten konflikt jest moje doświadczenie z vd Most dużo mniej. Pozostają ostrożni i zawsze pytaj przed cytatu. W razie potrzeby na papierze, nie ma dyskusji.

Więc dzisiaj świeże MOT. Ponownie vd Bridge. Nie dlatego, że jest teraz taki dobry samochód, ale dlatego, że tylko € 19, = opłaty za MOT oraz diesli.
W ubiegłym roku poprosiłem MOT gdyby chcieli przekształcić koła. Miałem 4 nowe koła z nowymi oponami gwintowanych poprzez Marketplace na głowie za € 300, =. Moje opony były i moje stare koła mogę biczować, również poprzez Marketplace. Ja dość tańsze niż gdybym tylko miał nowe opony zamontowane! W każdym razie, więc wniosek do vd Most do kół do obrotu; doszli nagle z rachunku € 85, =. Do odkręcania i dokręcania cztery koła 20 ponownie są nadal orzechy muszą być poluzowane, a także muszą być ponownie dokręcone. I tak, to kosztuje. Nie mniej niż 66 euri. A to stały klient.

Ja nauczyłem się mojej lekcji; Dzisiaj tylko gołe APK. Nie dodatkowa praca, mam sam wczoraj wymienić wycieraczki. Nie trzymaj mnie już.
Dlatego teraz rachunek od € 19, =
Klaas jest szczęśliwy)

Czujnik różnicy ciśnień

 • 118400 km
 • 16 kwietnia 2015 17:51

Dziś wizytę w garażu. Nie dlatego, że teraz miał tyle sens jako gruby 1500 km, miałem niemniej za jego utrzymanie, ale dlatego, że światło paliło awarii silnika.
Oczywiście czytamy to samo, sir, ale masz pół godziny więcej czasu, dzięki czemu można od razu wykonać wycofanie?
wystarczająco dobry, mam nos między samochodami i napić się świeżo zmielonych ziaren kawy. Nie ma sprawy.
Akcja wycofywania filtra paliwa otrzymuje, a odczyt wyniku wadliwego czujnika ciśnienia różnicowego. Nie mam pojęcia co to było, ale to zostało wyjaśnione do mnie zgrabnie Jip i Janneke językowej; Mierzy ilość sadzy w filtrze sadzy. W tej chwili jest prawie pełny on daje sygnał, w którym filtr cząstek stałych musi być geregeni ... eee ... dmuchane. Czujnik ten musi zostać zastąpiony, który kosztował mnie 149 pasteryzacja powinien iść. Wciąż mogę opóźnić naprawę do utrzymania 1500km. Dobrze mi było ostrzeżenie, że samochód może wpaść wiotki, gdy filtr cząstek stałych zapełni.

W domu ff google. Okazuje się takich napraw, które mogą kosztować około 100 euro. Dziwne, dlaczego zapytać vd Most wówczas 149 euro? Już o wyrozumiałość i zastanawiam się, co ich reakcja.
Wkrótce więc kolej 120.000 że będę zgłosić.

120000 kolej i czujnik różnicy ciśnień

 • 122007 km
 • Maj 27, 2015 12:36

Ostatni tydzień, potem miał konserwacji i wymiany czujnika ciśnienia różnicowego. NIE krupier (VD Most), ponieważ nie ma leniency więcej danych, a zatem być zbyt wiele dla mnie ceny nieznacznie dealerskich. Byłem na VAG specjalisty, a mianowicie owiec i źródła w Joure, i to po prostu oszczędność kosztów na pół! Ponadto, specjalista VAG przeprowadzić również dodatkowe konserwacji; Na przykład, dzięki czemu prąd hamulców. Sprzedawca po prostu poczekać, aż hamulce „On” i instalacji nowych. Źródło Schaap stara się utrzymać prąd tak długo, jak to możliwe.

Mam dobre przeczucia. Nie dlatego, że mam w końcu wygnany ze sprzedawcą, zadam pierwsze nagrody następnym razem. A jeśli sprzedawca nie jest (bardzo) droższe, a następnie wrócić tylko tam. Siedzą ładnie w odległości spaceru, a to jest coś warte.

Brak danych pojawiły się na przełomie. Jednakże mechanizmy wykazały, że cząstki oleju napędowego tego BlueMotion cierpią awarii modułu EGR. To nie może być naprawiony lub pomijane. Więc muszę rozważyć wymianę modułu. Były odniosła się 85 000 km, więc jeśli ponoszą ... to około 48000 km iz moim przebieg więc w ciągu około dwóch lat.
Może I m już wymienić na coś innego.

Ponieważ czujnik ciśnienia różnicowego został złamany filtr cząstek była pełna. Było to sygnalizowane kontrolką na desce rozdzielczej. Według książki niż ja sam regenerować DPF jadąc przynajmniej 15 minut w 4. biegu z prędkością ponad 70 km / h. Biorąc pod uwagę moje wiele przebieg autostrady powinny odnieść sukces tak; 18 minut w 4. biegu do rejsu na 130 km / h. Hoppakee i t filtr był czysty ponownie! potem był szok, kiedy następnego tankowania: 1: 16,8, podczas gdy średnia w 1: 19.8 jest ... (I sumiennie wypełniać od 2011 roku monitora konsumpcji)

120000 do 150000

 • 152616 km
 • 20 listopada 2016 13:30

Co to już dawno nie aktualizowany opinię MN. W tym przypadku jest bardzo dobra wiadomość, bo jeśli mam coś narzekać niż ktokolwiek wie T. I nie ma w tym przypadku.
Oczywiście były pewne rzeczy. Więc stałem się „nowe” szok, ale nie dealer VW specjalista Sheep źródłowy. Oszczędza dużo pieniędzy. Również zamknięty regulator oknem na początku tego roku. Należy również wymienić Sheep źródło.

W październiku miał zn APK, wycofanie (aktualizacja oprogramowania) i przekręcić Longlife (150,000). W salonie! Tak, bo to nie było tak. Tuż przed APK I ponownie zainstalować cztery nowe opony. Zawsze jeździłem na Continental opony letnie. Podobało się dobrze, ale teraz chcemy spróbować wszystkich opon pogodowe. Wybraliśmy Vredestein i zastanawiam się, jak to będzie nam odpowiadał (do tej pory tak dobrze). W szczególności, czy one trwać tak długo, jak Conti: 75000km

Co mnie do tego dnia nadal spadać konsumpcja dzisiaj. Średnio 1: 19,7 Zwykle nie jak producenta wynosi 1: 29,4. Kiedy samochód był nowy, wymówką było krupier t Silnik powinien być jeszcze uruchomić. Teraz, 150000 km później, wydaje się, że został uruchomiony, ale spożycie nie jest dokładnie zmniejszeniu. Szkoda, ale coś, aby pamiętać przy zakupie następnego samochodu.

Wymiana dystrybucja

 • 159500 km
 • 08 marca 2017 00:58

Huh? Wymiana dystrybucja? Że wciąż musi przejść 210000km?
Tak, to prawda. Ale jeśli pompa wody przecieka, to T mądry również niezwłocznie wprowadzić zmiany dystrybucji. rzeczy jest wciąż ...
Zadanie realizowane przez pośrednika ze mną za rogiem. Było to po pewnym czasie negocjacji, nie wiele droższe niż VW specjalisty.
Dla reszty nie wiele problemów. Mały trzask prawo podczas jazdy nad progami. Prawdopodobnie wkrótce szok duch.
Na następnym naprawy lub konserwacji raz aktualizacji.

Modyfikacja EGR Chiptuning

 • 160600 km
 • 14 kwietnia 2017 12:31

Przy 80 do 85 tysięcy kilometrów EGR (chłodnica) zastąpiono. Kosztownym zadaniem, ale jeśli nadal przyznano pobłażliwości. Mówiło się, że mogę spodziewać się naprawę co 80 do 85.000 km. Kiedy VW specjalistyczne szybko niż 700 euro zapalniczkę, krupier ponad 1000.

Ale teraz ... nie ma więcej możliwości! Dzięki napiwek od mojego kolegi (dzięki DP) dotarłem na Vught strojenia w Marum. Mogą zmodyfikować EGR więc nigdy nie wymaga wymiany więcej! I że przebieg które brałem pod znowu ten drogiej naprawy! Gruby porządku. W tym regionie Vught strojenia również pakiet w którym zwiększenia mocy 75 KM z momentem obrotowym za pomocą do 100KM.
Więc na Marum!

Tam, siedząc w kawiarni około 1,5 godziny. Tymczasem laptop był zajęty Polo. Okap nie jest jeszcze otwarty. Przed modyfikacją, zdolność zostało przetestowane na hamowni. Nie mniej niż 84,4 peekaatjes on miał! I producentem 75 KM ...
Po badaniu modyfikacji raz TAK: 102 koni pod maską! Napęd test, który następnie był nieco rozczarowujące. Zauważyłem, że nie było dużo. Ale raz na autostradzie na pewno zauważy różnicę; Wcześniej można było udusić podłogi przy 110km / h .... nic się nie stało. Teraz masz niewielki impuls, a on jest bardzo do przodu!

Co to będzie modyfikacja doświadczamy z konsumpcji. Kocham od 2010 roku, kiedy zużycie więc jakakolwiek różnica wkrótce będzie jasne. Sprawdź mój monitorowania użycia, także na tej stronie.

APK

 • 170 621 km
 • 10 września 2017 10:42

APK do 19 euri. Wylot nie gazoszczelne, więc został on naprawiony. Coś z końcowym wylotem kilka dolców.
Gruby porządku, jeśli więcej uwagi podane tarcze i klocki hamulcowe, są niskie, ale może czekać aż do następnego serwisu (około 10dkm).

Dla reszty jest t zn tempo. Żaden nie miał więcej rarytasy i jeśli który przekształca ten jest całkiem miłym komplementem dla naszego zwolnionym tempie.
Następny przegląd kolej 180dkm. Chyba że ... (rarytas)

3.5
 • Comfort 3.0
 • wydajność 3,0
 • niezawodność 4.0
 • kosztować 4,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? może

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały