Skoda Fabia 1.2 TSI 81kW Greentech Style (2015) przegląd

11realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuPrzebieg ostatni
Styl Fabia 1.2 TSI 81kW Greentech
6, Ręczny
2015
2015
50000 km
Średnia ocena czytelnik: 8.0 Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

dobry start

 • 6000 km
 • 05 wrzesień 2015 22:44

So. W końcu, co moc pod prawą stopą. Po bardzo ekonomiczny BlueMotion z wielu zawodne jeszcze raz pozwól mi skusić na zakup pochodną Volkswagen.
Ale są różne rzeczy.
Wstrząsów 1,2 3-cylindrowy ustąpiła jaśniejszej 1.2 4 cylindra, olej napędowy dla benzyny, hatchback Przejażdżka i niepłodne wersja luksusowego konia.
Muszę powiedzieć, że pierwsze kilometry są obiecujące.
Silnik 110 KM jest ładny i jasny, 0-100 powoduje znacznie poniżej 10 sekund, posiada 6-piec to wychodzić i jest .. niezwykle ekonomiczny. Przynajmniej ja nigdy nie miałem samochodu, który jechał bardziej wydajne niż producent. Dobrze to jedno: gwizdanie 1 21 średnio i dobrze. ja
nie rozumiem, ale uważają, że jest bardzo przyjemny. 1000 km na jednym zbiorniku 45 litrów. Schludny.
Realizacja (Style) jest dobre rzeczy. Jeśli podjęte dodatkowe fotele sportowe (zalecane!), Pakiet zimowy, telefon opłat rzecz, 16-calowe koła z oponami 215-45 i kilka bajerów.
Wykończenie wygląda dobrze. Coś plasticeriger niż Volkswagen, ale funkcjonalny. Wszędzie dogodne thingies magazynowania (boczna kieszeń na siedzeniu z przodu telefonu, klips na szybie swojego biletu parking, duże kieszenie w drzwiach, które pasują butelki, skrzynki pod siedzeniami i pudełka na przednich siedzeniach). W bagażniku, partia w ogóle! Od kiepskie 270 litrów dojrzałej 530 litrów. Plus podwójne dno i zapasowe pełnowymiarowe. O hakach i punktów mocowania. Może to wszystko wydaje się drobiazgami, ale mam pierwszy tydzień początek wszystko może używać. Z prawej: Simply Clever.
Aft dzieci mają o wiele więcej miejsca, a zwłaszcza poziom wejścia jest znacznie szerszy, zarówno z przodu iz tyłu.
Tymczasem mamy do polskich, niemieckich i czeskich autostrad już za sobą. Działa także jako "Faab" po prostu w porządku. Jeden Tap i 190, mnóstwo klimatyzatora (Climatronic), do wysokich temperatur (>35 stopni), ale nie jest to wartość PEEP od dziobowy i chłodny wewnątrz Delicious.
Brak punkty ujemne wtedy? No ... dwie rzeczy, a następnie: samochód jest wrażliwy na wiatry boczne. Należy zachować ostrożność podczas szybkiej jazdy na wielu Talbrucken w Niemczech tak. I skręcić w prędkości, a następnie wyłączyć gaz, tylny chce przekonwertować.
Słuchaj, jeśli normalnie jeździć nigdy nie będzie cierpieć obu przypadkach ale samochód zaprasza go na dysku.
Poprzedniego Fabia ale znalazłem dziwne urządzenie. Wysoka na kołach i wąskie przewozu. O smaku nie jest otwarty na debatę, ale myślę, że przynajmniej to dobrze Fabia określone usta. Jest także 10 centymetrów szersze niż poprzedni i to widać na wszystkie strony.
Pierwsze 6000 km na nim. I dostać wypoczęty Race Niebieski Skodą po długich podróży, robią niewiele, aby wypełnić i może przyjść. Na razie to będzie.
Jestem bardziej niż zadowolony.

Prawy-as-the-go!

 • 10000 km
 • 29 listopada 2015 23:23

Po pięciu miesiącach i 10.000 kilometrów Skoda, jestem szczęśliwym człowiekiem. Samochód działa świetnie, to afveercomfort jest lepsza niż Polo i zachować przestrzeń są doskonałe dla tej klasy. Sportowe fotele czuję się naprawdę świetnie. Firma, gdzie można dobrze stanąć na długich przejazdów.
Do tej pory wszystko pozostaje w całości, choć istnieje kilka drobnych uwag. Ex-factory połączenie zbiornik chłodziwa został mocno postawić, dzięki czemu zacisk węża był krzywy i dlatego wyciekł płyn chłodzący. Nie chciałem iść do pośrednika, ale tak mocno stawiać się na równi. Ponadto, gdy silnik jest zimny, czujesz lekki nierównowagę w silniku. Jak wałki wyrównoważające lag (nie wiem, czy istnieją w rzeczywistości). Po kilku kilometrów to uczucie i zachowuje się samochód jest w porządku. Ja już powiedziano na temat wiatru bocznego. Prawdopodobnie przez jakiegoś wysokiego struktury połączenia i stosunkowo niską wagą trzeba uważać crosswind. Odcinający Dijkje z zachodnim 9 dał na zamki prawidłowe fałdowanie. Czytałem hatchback sterowniki, które nie cierpią z niego.
Średnie zużycie paliwa trwa teraz poniżej 5 litrów na 100 km. Ponad 1 w 20 tak. Ponad 900 km na zbiorniku jest wykonalne.
Ten tydzień przyniósł zimę stabilny. Udar szczęścia, że ​​mogę ustawić Polo mógł przenieść płynnie, dzięki czemu oszczędza kupić zestaw.
Nie mogę powiedzieć, że to zużycie idzie w górę, ale mam nadzieję, że będzie w stanie powiedzieć po zimie.
Radio jest norma na styl spotyka się w porządku i DAB + działa również dobrze. Samochód na ekranie do jazdy stacji benzynowej znajdę trochę over-the-top”. Śmieszne to jest. Złącze USB jest często używany i dobre ustawienia dźwięku nie potrzeba lepszego urządzenia.
Skoda Cóż, teraz jestem na korzyść produktu. Houwe tak!

Relax przez tufów

 • 20000 km
 • Maj 17, 2016 22:39

Jest to wtedy, 20000 km granicy, pojechaliśmy razem na 10 miesięcy.
Wszystko, co kiedykolwiek był obecny na dostawę samochodu jest nadal. Tam nic nie grzechocze, zużycie oleju jest prawie niemożliwe do pomiaru zużycia paliwa i wynosi obecnie 1 19.6 średniej.
Wszystko typowy niewielki nierównowaga w silnik jest zimny i małe czkawka trwa, jak zacząć. Jakby silnik tylko dławiki. Nic nie ma o czym pisać, a ty się do tego przyzwyczaić.
Zbiornik spryskiwaczy jest gigantisch.Er jest ponad 4 litrów i zaoszczędzić nie tylko z czajnika. Silnik pracuje bardziej płynnie, zbiera dobre i jest wystarczająco szybki, aby się dogadać. To było w ciągu ostatnich 2000 kilometrów znowu jazdy przez Niemcy, a także dlatego, że silnik zachowuje się dobrze. Nawet tak dobrze, że pojawiły się tylko 210 na liczniku. To miłe, że istnieją trzy mężczyźni i bagaż były na pokładzie, więc obsługa nieco bardziej stabilne. Powyżej 180 stabilność kierunkowa jest dobra, ale bądźmy szczerzy: noga dobrze, że jest on faktycznie nie zaprojektowane. Jednak nadal można z powrotem w 130 do 4, w celu przyspieszenia jednakowo. I sprawia, że ​​szybko wstawiania przyjemne i bezpieczne. 5th to prawdziwa podróż prędkość i 6. dodaje coś. Wszystko było po prostu dźwięk jakby były sprzedawane „jest po włożeniu ich bieg. Tym razem w Niemczech po raz kolejny napędzane Premium benzyny. Nie wiem naprawdę, ale zło nie będzie. Wydaje się, że samochód szybciej reaguje, ale to, jak sądzę, między uszami. Ale ja już jeździłem 900 kilometrów na zbiorniku, a na wyświetlaczu mówi, że nadal można jeździć 280. Wydaje się silny, ale będę próbować. Może długa podróż nie zawsze był dobry dla czegoś. Zobaczymy.
Wnętrze jest także wszystkie pożądane. Wcześniej byłem zachwycony mieć prawo (sport) fotele i tym razem okazało się, że znowu. Wygodne i wsparcie we właściwym miejscu i tapicerki jest rozkoszą. Wszystkie krewne narzekać czując jak twoja stomia jest po prostu pęknięty otwarte, aby skarcić drugiego stanu. Uważam, że to piękny, więc ciepłe jajka pod swoim kroczu.
W nawiązaniu do kontroli, które są ułożone wszystko uporządkowane i łatwe w obsłudze. Przycisk na miejscu: włącznik światła: co jest w lewym dolnym rogu, posiada 6 pozycji i nie jest bynajmniej łatwe do odczytania. Więc zawsze zbeształ ale „auto”, a następnie robi światło, co zrobić. Przycisk start jest dogodna (bez kluczy kręte ze swoimi udami) oraz automatyczne ściemnianie lusterka wydaje się nadmierny, ale tak nie jest. Handy!
Tylny oznacza faktycznie dość dobra, o długości 1,90 metra. Tylna kanapa ma również małe kubki i to jest w porządku. Schowki w drzwiach nie są wystarczająco duże, aby butelka wody i trochę śmieci. Lepiej niż tac piórem w wielu innych samochodach.
Tułów pozostaje przyjemność w tej klasie. Układ jest w porządku, 530 litrów tam już kilka razy i wypełnione dużym obciążeniem nie zawiśnie powrotem. Rodzice z wózkami i nie wystarczy pieniędzy na Octavii? Tu trzeba zrobić to łatwe do przeprowadzenia.
Tylny. Cóż, co można powiedzieć o tym. Wycieraczka, że ​​robi to, ale nie tak przytłaczające. Często paski i bijwateren nie pomoże. Kuper może wygląda nieco nudny, ale lubię czystych liniach. Trochę szkoda, że ​​wylot jest całkowicie schowany. Ta wersja byłaby mała rura dwukrotnie w lewo, dość dobre usta. Mówiąc o „ustami„ma: jest jeszcze trochę wysoko na nogach. Znacznie lepiej niż w poprzednim Fabia, tak, ale obniżenie kit zrobi cuda (lub po prostu mocno obciążony). Która byłaby w stanie iść kosztem komfortu jazdy, bo to jest właśnie jedna z zalet tego samochodu.
Około miesiąc lub 5 będzie pierwszym poważnym odwróć go ponownie. Mam nadzieję, że do tego czasu utrzymać go jak beztroski jak teraz.

Ajetoo!

 • 30000 km
 • 27 listopada 2016 21:55

Całkowicie bezobjawowe dla pierwszych 30.000 kilometrów. Fabia jak to wtedy dobrze. Jest to samochód, który robi to, co powinien zrobić. Ładny jazdy, kierowanie ładne, dużo przestrzeni i basta oomph. Zauważyłem, że ludzie wciąż patrzą z politowaniem, kiedy mówię, że jeżdżę Fabia. Cóż, to nie może być najseksowniejszą samochód (co najmniej), a może jestem zadowolony z trochę, ale myślę, że Fabia mi całkiem zepsuty. Różnica w stosunku do poprzedniej „narząd” obecnie wciąż dość zjełczały VW Polo BlueMotion stała, nie może moim zdaniem być większa. Tutaj mam miejsca, mogę normalnie przez drzwi, tylne drzwi są większe, tułów jest prawie 2x tak duże, nie ma nic złamane, nie śmierdzi do oleju napędowego, a jeśli zależy mi, co faktycznie dzieje się gaz. I naprawdę nie rozumiem, dlaczego ja kiedykolwiek wybrał minkukel takich jak Polo. Zwłaszcza, że ​​Skoda jest na tej samej platformie. Fabia sprężyn gładko nad uderzeniami, gdzie mnie coraz nagłówki polo uzyskano trafienie w pociągu. I nie słyszę nic więcej pompę paliwową sępy i jestem o wiele lepiej.
Niech mi tylko jeździć w Skodaatje z takich magazynów motoryzacyjnych zawsze tak piękny płaczu "mniej wysokie wykończenie", Wolę siedzieć na tańsze chce pędzić z drogich materiałów produkowany VW deski rozdzielczej, który stale był kompletny jarmarcznych atrakcji na migające światła ostrzegawcze. Jestem teraz uważaj, jeśli mój zbiornik spryskiwaczy jest pusty (4,5 litra sposób) lub jeśli jestem zbyt blisko mojego poprzednika. Lub jeśli bateria w pilocie jest pusty. Albo, że mam telefon na ładowarce.
Wystarczająco gezemeld Polo, czekamy do Fabii. Skręć w biały most w Voorschoten (używany Kamsteeg) jest ładnie przetwarzane i kosztować 278 euro. To przyzwoita cena. (Porównaj nasze Fiat Panda jest prawie 2x tej kwoty w ramach tego samego noża, który może być trochę drogie ..)
Zużycie pozostaje w porządku, około 1 na 19,6. Niższy podatek drogowy, Fabia 130 euro rocznie wyższy niż diesel Polo. Jestem nigdy więcej diesla do jazdy, szczególnie gdy istnieje więcej ochrony środowiska dla kierowców diesla.
Teraz, gdy pogoda tutaj. W tym tygodniu zimowe kapcie tylko raz pod a nawet więcej (mam nadzieję) tanie i wygodne km. Ajetoo sąsiad!

męczarnia

 • 50000 km
 • 03 września 2017 17:26

Fabia robi (więcej niż) dobra. Po 50.000 km, konsumpcja ustabilizowała się na poziomie około 1 w 19. Wszelkie komentarze na temat wystroju, wielkości i wygody są nadal ważne.
Gorąco polecam tę wersję 110HP. Jeśli chcesz jeździć ekonomicznie możliwe; tylko ta wersja jest sześciobiegowa skrzynia biegów. Chcesz dobrą zaczepkę poprzez? Kan.
W ciągu czterech tygodni zwiedzania tylko Super paliwo Francji wrzucony do samochodu. Wiem, że nie jest to konieczne, i wiem, że opinie są różne, ale wydawało mi się czasem dobre, aby móc korzystać ze wszystkich tych drogich dodatków do peut. W mojej wyobraźni, Fabia szybsze, ale nie dużo bardziej ekonomiczne dla tych super-paliwo.
Dobrze, że ostatnio trochę trudne do zmierzenia, ponieważ jesteśmy bardzo doorgecrossed Francja nawet wymyślić jakiś Peage lub droga krajowa. Tak: po drugiej stronie ulicy departamentu lub mniej. Całkowicie niepoczytalny myślisz i tak było. Ale gdy pojawi się teraz z „wiadra słuchać.
Nie da wykład na co świetna zabawa to może być, ale niektóre traktuje się tam dostać w każdym razie. Co o tych wszystkich starych opuszczonych garaży z niektórych nowych samochodach od 1976 roku, jeszcze przed (naprawdę!). Czy wszystkie wnętrza z dużą ilością pajęczyny. Lub dealer Citroen HY w ... dużym polu 100 falistej listonoszy, tuż przy boku D-road.
Jeśli wziąć dobry czas jest karą. Versailles przez Carcassonne i Beziers, Perpignan i Barcelona z powrotem przez Ceret i Pyreneenroute do Lourdes iz powrotem poprzez Limoges i Amiens. widać żadnej autostrady.
I dlaczego mówię to teraz? No bo w końcu Fabia mógł wysłać te drogi i zwrotów akcji. Kopiec na kopcu i wyłączać. I pamiętaj, może również pokazać po 6000 tyle rond i progów zwalniających i 30-kilometrowej, co warto.
En..dat nie jest rozczarowujące. Średnie zużycie wzrosło nieznacznie, ale tak, jadę do domu codziennie kapelusz na niedzielę to samo głupie prawo-prawo-stukkie 90 na godzinę. Dlaczego jest on tak oszczędny. Z całej tej wstawianie i kołysząc się w Francji mogę dostać się do około 1 do 18. Najlepszy schludny. I klimatyzacja okazało lub dużo, bo było mi gorąco ....
Wynik dwie rzeczy nie wyszły na jaw: pojemność dmuchawy we wnętrzu może być lepiej. I kabla na wewnętrznej stronie prawej pokrywy silnika jest pęknięta, jeśli po prostu zamknąć wieko robi. Nie wiem gdzie to jest za kabel, lecz za każdym razem załamania kabla spowoduje problemy gdzieś kiedyś.
Jadąc wszystkich tych barier było irytujące, ale nie ze względu na komfort Fabia. Który zrobił wielką elastyczność. Jeśli myślę o Polo ... co było naprawdę frustrujące.
Nie ma jeszcze zauważalne zużycie, olej jest jeszcze poziom, siedzenia sportowe są nadal pyszne. Więc, co chcesz.
Sprzedawca poprosił mnie do wymiany mój Fabia, ale na pewno nie sądzę Wracam do trzycylindrowy? Bo niestety Skoda postanowiła zastąpić „moje” vierpitter przez trzy-cylindrowy o pojemności 1 litra do 110 KM.
Nie sądzę, bym kiedykolwiek siedzieć w takim organie wibracji. Dla mnie głównym stracona szansa ze Skody. Że jedzie w górę lub nadzieję, że 150HP wersję z dezaktywacji cylindrów idź i łyżeczką w Fabii. Mogę zdecydować, czy i 4 lub 2 nasiona pojedzie ..

5.0
 • Comfort 5.0
 • wydajność 5,0
 • niezawodność 5.0
 • kosztować 5,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? tak

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały