Audi TT Coupe 2.0 TFSI (2007) przegląd

5realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuPrzebieg ostatni
TT Coupe 2.0 TFSI
6, Ręczny
2007
2008
48500 km
Średnia ocena czytelnik: 8.3 Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

DOŚWIADCZENIA

 • 21 lipca 2008 00:00

Jadę teraz od lutego 2008 roku w Audi TT 2.0 TFSI. Byłem na własny 12.000 przejechanych kilometrów, i kupił ją po 6300 był na ladzie. Kupiłem samochód w Niemczech, poprzedni właściciel był AUDI AG, Ingolstadt. I korzystać z samochodu do codziennych dojazdów do pracy.

Lista opcji:
- Xenon Plus pakiet
- pakiet schowków
- Isofix z przodu iz tyłu
- RC Concert II
- lakier metaliczny
- Monitorowanie ciśnienia w oponach

powierzchowność
Rozumiem, że samochód jest samochód z stylistyką, więc opinii na temat nowego TT będzie się znacznie różnić. Myślę, że samochód osobiście bardzo ładne (oczywiście, w przeciwnym razie nie mam go kupić). Szczególnie przednia i boczne z samochodu, myślę, że bardzo udany. Przednia ładnie wygląda agresywnie zły wyglądające reflektory.

Okna do boku trochę jak Porsche 911. Z tyłu znajduje się blisko również bardzo ładny, jeśli masz jeden metr od niego jest widać ładny, duży, szeroki tyłek. Jednak z odległości spogląda nieco wypukłe i brakuje trochę szerokości. Nakładka jest bardziej lub mniej w pozycji poziomej, a ta jest szczególnie przydatna podczas tankowania, ponieważ można łatwo wypełnić na niewłaściwej stronie pompy. Wózek jest wykonany na przedniej połowie wykonany z aluminium. Nawet rama i kaptur wykonane są z aluminium. Wszystko to za najlepszy możliwy rozkład masy między kołami.

Samochód jest dość niskie i szerokie. Szerokość toru wynosi 1,56 m, a 1,57m do tyłu rozstaw osi 2,47m. Wysokość TT 1,35m. Na przykład, Porsche Carrera 911 4 Środki szerokości rozstawu 1,49m z przodu, za 1,55 mln uŜytkowników, rozstaw osi 2,35m i wysokości 1,31m. Jeśli jeździsz na szosie masz dużo uwagi z tego samochodu. Biorąc pod uwagę szerokość jest TT muszą uważać na wąskich przejściach. Poprzedniego modelu TT widać dość często na drodze, nowy model teraz nawet mniej.

Masa TT 1260 kilogram, z którym TT o wadze V, na przykład fali. A5, w ten sam silnik, usytuowany na masę 1420 kg.

Mogłem wybrać mój zakup pomiędzy czarnym, srebrnym, szarym światła delfinów i dwóch kolorach. Znalazłem światło srebro są najlepsze w tym samochodzie. Czarna sukienka tylko trochę zbyt daleko, więc linie samochodu są mniej widoczne. Srebro jest moim zdaniem TT zaprojektować najlepszy efekt (może dlatego zawsze używać światła srebrny kolor w reklamach). Standardowe 16-calowe koła siedzieć pod spodem. Myślę, że są bardzo piękne, a zatem niekoniecznie większe koła pod spodem. Co więcej, nie oglądam zbyt dużo podczas parkowania na chodniku w celu ograniczenia szkód. Więc zbyt praktyczne. Jeśli robię inne koła weźmie pod spodem, niż 18-calowe 5-ramienna koła turbiny.

Samochód wyposażony jest w samo-poziomowania reflektorów ksenonowych reflektorów oraz zintegrowane z podkładkami. Instalacji wycieraczek i spryskiwaczy są ukryte pod maską, bo to niekorzystnie wpłynąć na wygląd TT.

wnętrze
Bardzo lubię wystrój fantastyczne. Deska rozdzielcza wygląda jakby wykuty z bloku granitu. Wszystko wskazuje na to, że wiele uwagi poświęca się projektowaniu wnętrza i że żaden wysiłek być oszczędzone, aby stworzyć wysokiej jakości kokpitu. To sprawia, że ​​wnętrze Porsche Cayman wyglądają dość plastyczna. Technicznie wszystkie przyciski czuć się bardzo solidnie, w którym stop nie jest pozostawiony na półce. Nawiasem mówiąc, kierownica, klamki drzwi, przednie siedzenie taka sama jak Audi R8.

Siedzenia są wygodne, z mojego wzrostu (1,90 m) i istnieje wiele możliwości, aby usiąść optymalnie dostroić. Tylne siedzenia są rzeczywiście do dekoracji: na tylnym siedzeniu mogą usiąść dwie osoby o maksymalnej długości 1,50 m, bagażnik jest przestronny dla coupé i tam jest dużo miejsca na bagaż .. Znowu myślę o masie od baterii do pracy w toku w bagażniku. Mogę zabrać rower drogowy łatwe, po złożeniu tylnego siedzenia.

Trudno jest stanąć w pierwszym rzędzie na światłach: wysokość samochodu nie można zobaczyć na światłach w normalnej pozycji jazdy.

uchwyt
Ponieważ Audi zapłacił dużo uwagi do rozkładu masy, można zauważyć, że TT łatwo wysłać zakrętu. Ponieważ jest to kierowca przednie koła, można zauważyć w trudno zakrętach trochę podsterowności, ale tylko nieznacznie podnosi prawa stopa przynosi z powrotem tak ruchomych, które są piękne na wszystkie cztery koła zaczynają się ślizgać. Prawdą jest, że ESP interweniuje stosunkowo wcześnie, nieco zbyt szybko dla sportowego coupe.

Standardowe 16-calowe koła zapewniają niezbędną wygodę. Od TT jest fabrycznie amortyzowany już dość sztywny, trzeba podczas instalacji większe koła wziąć pod uwagę, że komfort zwłaszcza zmniejszy dość długie przejażdżki. Działanie tylne skrzydło jest wyraźnie zauważalne w długich rogach podjętych na 160 km / h +. Można zauważyć, że ciśnienie na plecach, uwalniając światło podsterowności jest tworzony.

silnik
Siedzę przy zakupie dubbing TT albo pójdę do 3,2 litra FSI i 2.0 litra TFSI. Wreszcie zdecydował się na 2,0 TFSI do spożycia i ciężar. Ponadto 2,0 TFSI jest po momentu silniejsze niż 3,2 FSI. Oczywiście V6, dźwięk będzie lepiej. Jednak myślę, że Audi odłożyć wysoką wydajność z układu wydechowego: 2.0 brzmi jak silnik bigbore. Osobiście myślę, że to piękny dźwięk. W tunelach po prostu dać gaz jest zatem bardzo kopnięcie.

Silnik 2.0 jest łatwy w prowadzeniu dzięki jego ronda turbo tylko na czwartym biegu, bez problemu. Przesunięcie jest w porządku, można zauważyć, że koła zębate przekładni, zwłaszcza w 3., 4. i 5. biegu wielkości są blisko siebie, więc zawsze masz wystarczająco dużo mocy, aby przyspieszyć smaczne. Na niemieckiej kasie autobahn dała nieco ponad 250 km / h na płaskim kawałku. Ciągle do 2004 BMW 530i z łatwością zarówno na górze i na przyspieszenie.

zużycie silnika jest w normalnym użytkowaniu: 7.5 litrów na 100 kilometrów, który ja często korzystają z autostrady.

ogólny
+ Dobra mieszanka sportowy i użyteczne
+ Wysokiej jakości wykończenie
+ potężny silnik
+ projekt
- mały tylny
- ESP angażuje się szybko w
- Zobacz ruchu

PROBLEMY

 • 21 lipca 2008 00:00

Do tej pory nie mam nic zarzucić samochód. Mam dwukrotnie zwieńczone pół litra oleju. Ja również otrzymał ostrzeżenie od TPMS, a ja napompowane opony.

AKTUALIZACJA

 • 48500 km
 • 23 grudnia 2009 21:40

29,800 km
Pierwszy zakręt. miał wszystko w porządku i do tej pory nie można przyczepić się do TT.

35.000 km
Audi 18" Koło turbiny zgasić 255 opon. TT jest wyposażony w sprężyny Eibach, które są obecnie 2 cm jest niższa w porównaniu do standardowej wysokości. TT wygląda i jeździ bardziej sportowa niż wcześniej, ale nadal Progi zwalniające można przyjmować z łatwością.

35.000 km
Mechanizm okno jest trafić na winy kierowcy: to musiał być wymieniony. Niestety, gwarancja producenta wynosił 4 miesiące wcześniej wygasł. Audi Centrum Amsterdam Jednak z grzeczności tylko zostanie obciążona część opłaty.

4.5
 • Comfort 4.0
 • wydajność 5,0
 • niezawodność 5.0
 • kosztować 4,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? tak

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały