Volvo V70 T4 Limited Edition (2011) przegląd

18realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuPrzebieg ostatni
V70 T4 limitowana
6, Ręczny
2011
2011
116000 km
Średnia ocena czytelnik: 8.2 Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

Volvo V70 T4 Limited - Stosunek ceny do rydwanu

 • 10 stycznia 2015 00:01

Piszę tę recenzję z mocą wsteczną po prawie czterech lat w V70 116dkm dzierżawy od 2011, którego umowa wkrótce wygaśnie.

Mid 2011 nadszedł czas na spłatę fantastycznego BMW 520d. Następca F11 F10 /, był równie świeże i ja również testy pojechaliśmy. Okazało się, że nie znacznie lepiej niż E60 i nawet buget, co znacznie wyższe koszty (bijtellings), więc postanowiłem poszukać innego samochodu, który był przestronny, wygodny i wysokiej jakości przy takiej samej lub niższej dodatkiem. To 4/14/20% stron nie było tak aktualne wtedy, więc to było 25%, a wartość Katalog pod EUR50K.

Kilka samochodów rozważone i Test Driven, gdy kolega zaalarmował mnie do V70 Limited Edition. Volvo uznane, nigdy nie lubił zresztą jakie banalnie, ale kiedyś były napędzane V70s i stałe rydwany. Zasadniczo, maluję od uprzedzeń i opinii innych, ale i tak miło, że potajemnie Volvo automatycznie sympatyczny o późno (jak ja oczywiście nie wszystkie).

Krótko mówiąc: Oferta tylko świeżo Facelifted T4 Limited była tak piękna, że ​​postanowiłem przełączyć mieć Volvo S80 T4 po jazdę próbną. Wnioski przetestować dysk: T4 zrobi dobrze z dobrym dolnym większego momentu obrotowego, ale automatyczna jest prawdziwy kretyn niestety (Ford Powershift, powolny piec). Edycja limitowana jest szczególnie wart swojej ceny - skóra, xenon, navi, bluetooth, dobry dźwięk, podgrzewane fotele, tylna klapa moc, itd. - Wszystko się kończy, lista opcji, które kosztuje w BMW 20K +, a cały samochód trwa jeszcze żadnej EUR45K !

Więc to była V70 T4 LE z manualną skrzynia biegów Oyster metalowych beżowy skórzane wnętrze.

Różne akcesoria są również rozkaz nie mają żadnego wpływu na agregację: Piękna 18" Koła (LE koła znalazłem bardzo brzydki), kamery z przodu iz tyłu, czujniki ciśnienia w oponach, HomeLink, zestaw bagaż i ... do modernizacji premii głośników audio - gorąco polecam, piękny dźwięk i wyraźnie lepsze niż normalnie instalacji średniotonowy jest w LE.

Bardzo kompletny samochód więc ...

 • 10000 km
 • 10 stycznia 2015 00:11

Samochód został dostarczony i oddane do użytku. Jestem bardzo zadowolony z wyboru kolor farby (Oyster) i.c.m. lekkie skórzane wnętrze i koła. Samochód cicho rozsądku oczywiście, a pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne.

Silnik T4 spełnia dobre, miłe i gładkie i ciche. Samochód jest luksusowy i wykazuje bardzo drobnych i dużych samochodów turystycznych. Bezpośrednio po porodzie, dzieci grać w wielkim praktycznym ładowni i jestem pewny dobrego wyboru.

Niestety, wkrótce ma być niedociągnięcie z systemem start / stop! Wyjścia jest pracochłonne, brak reakcji po naciśnięciu przycisku start. Nie będzie również komunikaty o błędach wyświetlane na start / stop. To jest bardzo niepokojące, więc niezwłocznie poinformować sprzedawcę. Niestety, to nie pozwalają dealerem po kilku próbach, obietnic i obiecuje rozwiązać „t zła. Ogromnie irytujące, ponieważ czasami nie jest możliwe, aby uruchomić samochód! Po kilku pustych obietnic od rozdającego Mam nawet już na miejscu, aby powrócić do samochodu. Ostatecznie V70 jest "Volvo prawdziwy specjalista" kto wie jak to naprawić.

Po tym bardzo zły start, samochód jest również bardzo dobrze towarzysz okazał się szczęśliwy. Postać jest oczywiście dobry odważniejsza niż BMW, bardziej dostosowane do komfortu i mniej Freude am fahren, ale wcześniej było jasne. Miły luksus i przestrzeń, a klirens wygodne km, bardzo ostrożny, bo ten samochód jest dobry.

Zużycie znacznie różni: W cichej 100km / h przejazdy spowodować 6.5L / 100km, autobahn przejazdy spowodować 16l / 100km. Średnio mam około 9l / 100km, co moim zdaniem jest to uzasadnione dla takiego dużego samochodu.

I po prawie czterech lat ...?

 • 116000 km
 • 10 stycznia 2015 00:38

W ciągu kilku miesięcy kontrakt prowadzi ten koniec V70. Nadal jest to ładny, przestronny i luksusowy samochód chce rozwiązać problem, ponieważ start / stop jest po prostu bardzo dobry, żadnych innych rzeczywistych problemów.

Plusy:
- Krzesła są naprawdę w porządku. To, w połączeniu z resztą komfortu, zapewnia, że ​​wysiąść świeże po podróży do Monachium.
-Wart swojej ceny (dzierżawy) - Tough ofertą, szczególnie dobrze pojeździe wyposażonym w podstawowej stawki.
-silnik T4 spełnia dobrze. Ładne i gładkie i wystarczająco silny dla tego samochodu. Temp wygładzić nawet przy prędkościach prawnych NL, ale jeśli chcesz naprawdę szybko trzeba wyciągnąć jeszcze mocno w wybuchu i że nie pasuje do samochodu. Na autostradzie masz ponad 160 trzeba trochę cierpliwości, a zużycie wzrasta do ekstremalnych wartości. Jeżdżę go mniej, niż były z BMW.
-Space! I praktyczny w użyciu (płaskie posadzki itp)
-Cisza: Samochód nie jest tak cichy jak BMW, ale nadal w stanie bezpiecznie cicho słuchać muzyki lub mieć spokojną rozmowę z 170 km / h na dobę.
-Dźwięk jest bardzo dobry z głośników premii modernizacyjny. Jestem wymagający w tej okolicy, ale naprawdę bardzo zadowolony.
-Wnętrze: Czy to możliwe, aby spierać, ale myślę, że to jest piękne i dość wysokie.
-Klimatyzacja automatyczna działa dobrze i zapewnia stabilną regulację.
-Rodzina jest bardzo zadowolony z tego samochodu! Potwierdzenie to jest naprawdę samochód rodzinny, dzieci i kobiety są chwaląc.

Co jest mniej?
-Problemy start / stop i.c.m. niezbyt zdolny handlowiec załatwił falstart
-Samochód nie jest zdecydowanie sportowy. Czy przeszkadza zabawy nie być i nie wiem z góry, ale brakowało mi go "Freude am Fahren" całkiem sporo. Teraz rozwiązany z Z4 z nim, poczuć szczęście, że można.
-silnik T4 spełnia więc dobrze dla normalnego ruchu, ale nie brzmi tak dobrze, a jeśli chcesz szybciej należy wykreślić w rzędach nie pasuje do samochodu. On nie jest nadal dość dobrze po rozruchu zimnego silnika, po chwili tak.
-Wygląd: Myślę, że nie jest to bardzo ładny samochód, aby zobaczyć. I sądzę, że robi dużo dobrego połączenia wybranego przeze mnie, ale przede wszystkim z powrotem ja naprawdę nie miłe.
-Nawigacja: Działa OK i wygląda całkiem, ale interfejs użytkownika jest niewygodny, a system nie jest całkowicie stabilna. Aktualizacja trwa bardzo długo.

Zużycie: Lepsze niż 9l / 100km to nie mój rodzaj użytku: Wiele szosa, przeważnie 130 kilometrów na godzinę +, trochę krótkie podróże. W mieście czy wyzwanie dla autostrady wynosi 10l / 100km. Gdybym naprawdę mój najlepszy w spokojnej jeździe 100km + niż 7L / 100km możliwe.

W ciągu kilku miesięcy V70 zostać wymieniony. Jestem bardzo ostrożnym, nawet z techniką, zawsze schludny cichej ciepły. Jeździ również nadal wygląda jak nowa i wewnątrz i na zewnątrz jak nowe. Myślę, że następny właściciel będzie mógł uczestniczyć łatwo 15 lat, każdy punkt wątpienia byłby silnik T4.

Mogę polecić ten samochód dla ludzi, którzy mają duże wygodne i wysokiej jakości samochodów jak ten jeden krok lepszego uczucia niż przeciętnego D-segmentacji. Chciałbym umieścić go tuż pod BMW 5 poziomie pod względem doskonałości, ale cena / wydajność jest znacznie lepsza (przynajmniej nowy).

Radziłbym przeciwko tego samochodu dla ludzi, którzy chcą Snels czegoś lub sportiefs. Lub ludzi, którzy chcą samochód, który wyróżnia.

Pod względem opcji: W zasadzie wszystko, co pochodzi z Limited Edition ma sens i jest w porządku. Nawet pokrywa bagażnika elektroniczny, który na początku nie wydawał mi potrzebne do mojego wieku, okazał się przydatny. Opcje pocztowe jak dobrze, zwłaszcza tylna kamera dodaje trochę daleko. Żaluzje okienne po bokach iz tyłu są łatwo usuwane w okresie zimowym. Przednia kamera nie używać polecenia, jak również nadmiar pakiet bagaż.

Volvo ma się dobrze! I regularnie jeździć '14 XC70 D4 (4-cyl) i jest również bardzo dobra, chociaż drobnym Diesel. Silniki 5-cyl były oczywiście jeszcze lepiej, ale w obecnej sytuacji, gdy CO2 określa wszystko, jesteś dobry z T4 lub silników w Volvo D4. Tylko stopniowo zrobić zauważyć trochę V70 / XC70 na jej końcu zaczyna biec ...

W ciągu kilku miesięcy mam spokojnie oglądać następcę, i znowu nie jestem zupełnie stronniczy. Idę do BMW, Audi, Tesla, Volvo, Mercedes, Volkswagen ...
W 2. połowie 2015 roku będzie mieć kilka hybryd plug-in przez (C-klasy, 3-series), tak że prawdopodobnie ciekawych opcji!

4.0
 • Comfort 4.0
 • wydajność 3,0
 • niezawodność 4.0
 • kosztować 4,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? może

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały