Smart forfour 52kW Passion (2015) przegląd

3realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuPrzebieg ostatni
Forfour Passion 52kW
5, Ręczny
2015
2015
1206 km
Średnia ocena czytelnik: 7.8 Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

Inteligentne Forfour Passion 52 kW 2015 po miesiącu

 • 1206 km
 • 21 kwietnia 2015 09:42

Do dostarczania naszym smart forfour Autoweek wyszedł z przeglądu porównawczego (http://www.autoweek.nl/artikel/16866/smart-forfour-hyundai-i10-vw-up-renault-twingo)
Muszę powiedzieć, że byliśmy trochę w tę iz powrotem przez karty wyników. On Demand (skazany w dwóch częściach) przestrzeń i sprzęt Inteligentne musiał ją podjąć. Ponieważ ten ostatni może zostać obalone przez faktów obalających I trudno było to złą opinię pod względem zużycia i wydajności jako poważnego wskaźnika. Nie kupować Forfour dla obszaru, więc nie martwić, ale na szczęście nie jest przeciwko konsumpcji w praktyce. W rzeczywistości, to zużycie jest znacznie niższa niż w badaniu.
Znaki zapytania nad głową wzrosła liczba po Internecie potem zapowiedź testu wytrzymałościowego (http://www.autoweek.nl/video/4515/welkom-duurtest-smart-forfour)
Znowu było kilka bolące miejsca w przeglądzie, gdzie nie mógł mnie znaleźć. Była to opowieść o obrotomierza (opcjonalnie brzydkie rzeczy na desce rozdzielczej), gdzie stoisz pozbawiony, ale o to, co było konieczne dla tak "nowy jazdy",
Pasja (stosowany w teście) to standardowy ekran LCD, gdzie wskazuje strzałka w górę lub w dół, jeśli chcesz włączyć ekonomicznie. Co trzeba mieć rewolucję?
Ponadto, nie było problemów z aplikacją Inteligentne Cross-Connect. Wszystko dał recenzentem, że było chyba żadnych problemów. Być może lepiej w pierwszej kolejności ocenić, czy są jakieś problemy, zanim show umieścić.


Po miesiącu Forfour?


Smart Forfour ma maszyna wyścigowa, ale będzie na tyle szybko, twoje miejsce. Obsługa jest w porządku, można dosłownie wprost, a on czuje się przez uderzeniami i przejazdach kolejowych.
Jeśli chodzi o wystrój i wygląd jest rozkoszą. Załóżmy, że nie wymawia kocha można również zdecydować się na to klatkę tridion i farby w tym samym kolorze, lub bezpieczne połączenie (patrz opinia równanie). Wnętrze może również nudny szary lub czarno-białe, ale jak poszliśmy na pomarańczowy z czarnym na zewnątrz.
Pakiet chłodne i audio jest wart swojej ceny. Cross-Połącz aplikacja działa poprawnie, a interakcja z smartphone i Spotify idzie gładko.
Zarówno moja żona i ja są wygodne i przestronne, w przednich fotelach oraz paka pies pasuje do tylnej tacy. Świetlika sprawia, że ​​mały samochód przestrzeń i światło. W ciągu kilku miesięcy przejazd tam iz powrotem na Węgry, pierwszy wielki test. Nie zabraknie oczywiście śledzić recenzję.


I to, co wydaje mi dalej?

Nie widziałem żadnego nowego smart forfour w regionie Alkmaar. I kiedy czytam komentarze w Internecie Zastanawiam o wielkiej antypatii wobec marki Smart. Jakby odpoczynek na innowacji i wzornictwa. Nowe Twingo, widziałem już kilka razy i jeśli umieścić je obok siebie różnica jest bardzo duża. Ale jeśli ludzie czują odstraszają opinie Autoweek zdecydowanie polecam je jeszcze zatrzymać przez dealera Mercedes i zarezerwować jazdę próbną. Ja przynajmniej w moim bardzo zadowolony, że to zrobiłem.

5.0
 • Comfort 5.0
 • wydajność 5,0
 • niezawodność 5.0
 • kosztować 5,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? tak

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały