Audi A3 Sportback 1.4 TFSI S Pro Line (2011) przegląd

12realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuKM-mode, przy zakupiePrzebieg ostatni
A3 Sportback 1,4 TFSI Pro S line
6, Ręczny
2011
2015
100000 km
142000 km
Średnia ocena czytelnik: 6.5 Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

zakupiony okazji A3, mądry? być piękne

 • 100000 km
 • Maj 28, 2015 20:33

Zanim pojechałem Toyota Aygo. Biorąc pod uwagę rosnącą rodzinę i opłaty przybywało, postanowiłem pozbyć się Aygo. (Wyjaśnione w moim przeglądzie tego samochodu)

Tam musiał być inny samochód, ale potem znowu, jaki rodzaj samochodu zrobić? W każdym razie, jeden, który musi pasować do wózka. AYGO było to, że było to tylko dziecko nie może przyjść

Kilka samochodów minęło w przeglądzie, jako nowy Seat Leon (miły, ale trzeba kupić stację i nie ma tak wiele samochodów, więc spadł).
Ibiza ST, nie złe, ale okazało się, że nie bardzo ładny wystrój i ten samochód nie jest problemem całkowicie za darmo). Jeśli chcesz kupić, nadal można kupić model liftingu, ale można również umieścić sporo pieniędzy na stole na miłą okazję.
Skoda Fabia Combi I nie był bardzo miły i prawdziwy napęd znalazłem wtedy wielki ponownie. Skoda szybka kosmiczna Powrót znajdę daleko od A3, a także drogie, dlatego też niewielu okazji, aby tam być.
A golf 7 jest także miły, ale mniejszy niż A3 SB i Golf Plus kupuję go w ciągu 30 lat
Francuskie samochody nie mam nic. Japoński, ale tak wielka jest Auris dlatego nie ponownie.
Będzie w końcu ponownie Audi A3 SB.

Audi A3 nie jest całkowicie wolny od problemów, rozumiem internet po pewnym poszukiwań. Ale był w mojej głowie i było zawsze tajemnicą życzeniem żoną do pojazdów Audi.
Tak, a skąd pochodzą z ładnym Audi A3 SB? W internecie jest mnóstwo w ofercie. Wreszcie przyjrzymy Showroom LeasePlan okazjach bycia, gdzie są wszystkie rodzaje marek. Wszystkie inne marki obiekty stał tam raz, ale w końcu to był jednak jasne, że A3 był nasz preferencji.
Było jednak jasne, że nowy model A3 była powyżej budżetu, co bym wydać na samochód. Nie ma zbyt wielu okazjach, ale poprzedniego modelu (2009-2012) tak dobrze.

Gdy mam głąb różnych typów, wykazały, że Proline S pewno miał moje preferencje, piękne skórzane koło kierownicy i fotele sportowe, krótkie S-lina jest po prostu gruba.
Dalsze postanowił kupić bin ex dzierżawy, ponieważ historia jest znana i konserwacja również wprowadzić jeszcze wiele samochodów ex-lease w dealerskiej. Istnieje kilka modeli S-Line oferowanych przez osoby prywatne. Potem kilka tygodni zakres Audi monitorowane w Internecie. W końcu zobaczyłem ten okaz w LeasePlan Veghel. Biorąc pod uwagę potencjalne problemy z Aygo równego ale kupiłem bo jeśli poczekać dzień dłużej, ktoś inny za Ciebie.
Jest to wersja 1.4 TFSI S-Line stała, nawet z dachem panoramicznym, kierownica skórzana, pół skórzane fotele, LED / ksenonowe i światła przeciwmgielne, podwójny układ wydechowy, a więc w tym motoryzacji większość ubrana modelu.
Jest to stosunkowo korzystne z punktu widzenia Audi A3 o niższej wartości katalogowej. Ponadto wnętrze jest inaczej dość nudne (sam model jest dość kilka lat i można go zobaczyć), ale teraz robi to, co jest ładniejszy.
Było kilka dostawa drobnostek, więc zrobił to nawigacja, że ​​to nie było dobre, nie jest obecnie zatrudniony na ZENEC.
O LeasePlan, jestem pomógł schludny, ale naprawdę wielkie usługi, nie wspominając go ponownie, ale prawy dostał najbardziej za moje pieniądze, biorąc pod uwagę podobne samochody. Dalsze udowodnił od wewnątrz na zewnątrz, aby otworzyć tylne drzwi (nie, nie rodzicielski) Via Autotrust, gwarancja LeasePlan, to jest rozwiązane, pojawiły się po odłączeniu pokrywa uderzeniem wtyczkę.

Przebieg od 100000 nie jest bardzo mały, ale nie do przyjęcia. Samochód został zakupiony w więcej niż cztery lata.
Dlaczego Audi A3 regularnie (dystrybucja) problemy. W moim przypadku, przy 90.000 km, należy wymienić łańcuch (i hałaśliwy i wymienić turbo (regulator ciśnienia).
Inni pisarze ocena sugeruje, że katastrofa, jeśli ludzie idą na zakup samochodów A3 kilka lat.
Dobrze zrobiłem teraz, nie została naruszona, czy to prawda, czy nie? Nie wiem, mój pomysł jest, że mam nadzieję, że już dawno nie ma wielki koszt. W każdym razie, pół roku gwarancji.

konserwacja:
120: 000 km
Tymczasem, z wielką przyjemnością, 20.000 km.
Big kolej carry, kosztuje € 500. wymienić wszystkie płyny, takie jak olej, płyn hamulcowy, świece zapłonowe itp
Hamulce są czyszczone.
Zauważył, że drzwi prawe lusterko kolej Sygnał jest uszkodzony, kiedyś trafić jakiś odblaskowy pchnięcie robót drogowych, prawdopodobnie z tego powodu. należy zamówić lub 30 euro. zamieniam z APK.
Ponadto, nie ma problemów mechanicznych.

- 1 x oświetlenie tablicy rejestracyjnej jest uszkodzony, wymień się na € 1
136.000 km.
carry APK.
Prawy wskaźnik lustro był zepsuty, prawdopodobnie dlatego, że raz podczas jazdy coś uderzyć.

Tylko przyjemność z samochodu miał do tej pory.

140.000 km.
Mały kolej usługa transportowa C + + 4 nowe opony. Koszty te obejmują sporo układu tak, że kosztowało mnie 740 euro.

142.000 km
Panorama została jeszcze czasami wycieka do tej wody nie trzeba elektronikę, więc problem przed rozpoczęciem badania, ale w końcu udał się do dealera. Którzy zbudowali rzecz i drugiego, dreny zaczerwieniona i ponownie włączone, kosztuje około 200 euro, ale mam nadzieję, że teraz rozwiązany.

Wymiana oleju Mam konsultacji vd garaż raz w roku, zazwyczaj po około 20000 km.

Kupiłem też 2ehands tylnego bagażnika rowerowego, Thule, która jest znacznie tańsza niż specjalnie na rowery dopasować haka.

PORADY jazdy doświadczenie.
Komfort jest super. W południowej Francji Czernica. Pyszne, klimatyzacja na, tempomat, niska linia hałasu, a jeśli złożyć część tylnego siedzenia można sporo bagażu.

zużycie:
Zużycie wydaje się być naprawdę zależy od stylu jazdy. Logicznie rzecz biorąc, oczywiście, ale w komputer pokładowy może utrzymać dobre otwory id.
Zdobyłem kiedyś 18,6 km / l przy zbiorniku. Następnie trzeba długich odcinkach nie jechać szybciej niż 100 km / h. Normalnie, to jest od 1 do 15 do 16 jest wykonalne.

Kiedy pierwszy raz pojechaliśmy tam iz powrotem do południowej Francji, ja też oglądałem konsumpcji. Wziąłem około 2100 km, zużycie 1 do 16. Część tego zużycia było np. Wycieczkę podróż przez Dordogne, gdzie po raz pierwszy dotarł do 20, ale też wracać do domu, w ciągu jednego dnia.
Po ponad 130 km / h jazda na rogatki, a następnie użyć tylko 1 na 13, ale potem znowu inaczej to trwa zbyt długo, zanim dojdziesz do domu)
Jednakże, jeśli tylko jechać na 100 do 110, nadal słabo rozsądnego zużycia od 1 do 16 lub 17 lat.

Uderzające punkt:
Jeśli zrobię zimny start, silnik pracuje przez kilka sekund, 1100 obr./min, zamiast 800, a można usłyszeć rodzaju hałas bębnów na wylocie, (wydaje się to Porsche Cayenne do stanu spoczynku, taki dźwięk) (trzeba mieć otwarte drzwi, w przeciwnym razie trudno usłyszeć we wnętrzu) ​​w każdym razie, po poszukiwaniach w internecie, więc wydaje się być szybsze przynieść katalizator temperatury, przynajmniej usłyszeć samochód.
Ponadto, rodzina Golf Plus, a ja zaobserwowali ten sam dźwięk w samochodzie (tylko Audi dźwięk brzmi dużo sportier)

Dźwięk również nie jest zawsze zimny start, tylko w określonych temperaturach wydaje się tak.
Jeśli nie słyszysz dźwięk sprawia lekką grzechotkę, ale zawory są według mnie gdzie olej musi przejść, myślę, że to też samochód własny dźwięk, ponieważ w przeciwnym razie nie miałem nic w samochodzie szczęśliwe dotąd (mam nadzieję, nie jest oczywiście mieć dużo).

4.5
 • Comfort 5.0
 • wydajność 5,0
 • niezawodność 4.0
 • kosztować 3,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? może

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały