Opel Astra Station Wagon 1.6i 16V krąg (1999) przegląd

4realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuKM-mode, przy zakupiePrzebieg ostatni
Astra Kombi 1.6i 16V Klub
5, Ręczny
1999
2000
18000 km
161000 km
Średnia ocena czytelnik: 8.0 Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

DOŚWIADCZENIA

 • 161000 km
 • 20 sierpnia 2004 00:00

Nowa wieku, € ™ nieuweâ € ™ samochodu. Styczeń 2000 oerbetrouwbare Suzuki został oddany do stacji Opel Astra. Po ponad 25 latach w nowej autoâ € ™ s przejechaniu po raz pierwszy użył młody i wciąż ma problem z wizerunkiem. Po ponad czterech latach i 78.000 km dalej ja tego kroku nie miał chwilę żal.
Dużo miejsca nawet dla wysokich kierowców, dobra wydajność, dobre prowadzenie, solidne wykończenie (bez bicia), wygodne. Samochód jest nie tylko oszczędny z drogiego paliwa (średnio 1,14), ale także z opon i klocków hamulcowych i okładzin. Usuń oponie łatwo 50.000 km, a tylne opony, aby uzyskać 100.000 km bez żadnych problemów. klocki hamulcowe i okładziny nie są odnawiane.
Zużycie oleju nie można zmierzyć. Pomiędzy utrzymaniem uzupełniane przez bez kropli jest nadal.
Kilka negatywów, moja Astra. Przełączanie wolisz, aby przejść do działania pokera jest bardzo sztywny i hakerig. Tylne oparcie jest w pozycji wyprostowanej i nieco zbyt wiele, pomimo bycia â € ™ clubâ realizacja € ™ brakuje w tylnych zagłówków.
W sumie jestem bardzo zadowolony z Astra I nadal nie mają żadnego planu na zakup nowego samochodu.
aktualizować 24-10-2005
Ilość moim Astra wynosi obecnie 115.000 km. Przy 100000 km I ponownie zainstalować cztery nowe Michelins. Dla Astry są idealnymi opony (rozmiar 195/50 R15H)
klocki hamulcowe nie są jeszcze wymienić. My bardzo pozytywna ocena Astra jest jeszcze w pełni sił. I absolutnie nie zgadzam się z ubogimi przeglądu tego samochodu w sposób zadowalający Autoweek.
Teraz 11 stycznia 2008 roku, nadal jestem bardzo zadowolony z Astry. Po ostatnim usługi (patrz niżej), napędy samochodu jak zwykle. Cichy. Brak bicie lub grzechotanie odgłosy. Ciało i wnętrze przylegają po prawie dziewięciu latach doskonała. Lakier świeci, powłoka nie wykazuje żadnego zużycia, farsz z krzesłami jeszcze bardziej doskonały. Można powiedzieć, że samochód nadal trwać latami. Jesienią ubiegłego roku, po raz pierwszy musi wypełnić trochę oleju. Zwłaszcza po jeździe z przyczepą widać, że poziom oleju jest nieznacznie spadła. A Pobór 1 litr na 15 000 km jest w zasadzie nieistotny.
Tymczasem już wyglądał w innym samochodzie. Wykonane na jazdę próbną w Mitsubishi Colt 1.5 CZ5. Ładne, ale nie tak dobre, jak jeździć moim TJE Astraâ € ™. Dalsze poważnie spojrzał na Astra SW nowego modelu. Spójrz, co trzeba skupić nie jest zabawa szybko wyłączyć. I tak dalej jazdy Nicea. Czy ten samochód absolutnie nie kara.
Aktualizować 05-01-09, 161000 km stan. Świeży MOT, serwisowany w salonie. Po raz pierwszy, nowe klocki hamulcowe i wirników. Także kawałek przewodu hamulcowego musiał być wymieniony. Astra nadal działa świetnie i jest bardzo wiarygodne. I tak dalej jazdy Nicea.

PROBLEMY

 • 20 sierpnia 2004 00:00

Reflektory H7 musi być regularnie wymieniane pomimo modyfikacji instalacji elektrycznej. Kilka zapasowe żarówki w schowku nie jest luksusem.
Na 80.000 km był tylny tłumik należy wymienić. Jest to oczywiście tylko część zużycia, ale mam wrażenie, że ta część wylotową gorszej jakości.
Można by niemal pomyśleć, że moja Astra jest montowana w Japonii, ponieważ przez te wszystkie lata, nie było nic wielkiego. Tylko gładki samochód.
I między 80.000 i 115.000 km było nic do auto.Alleen tłumik ...... Rzecz rdza znowu ze wszystkich stron, a zewnętrzna powłoka zaczyna się łuszczyć uwolnienia. Bardzo gorszej jakości. Kolejny szok nie pochodzi z magazynu Opla.
Aktualizować 31-12-2006.
Licznik wynosi obecnie 130.000. Po prostu miał gruntowny remont z nowego paska rozrządu i świeże MOT. Podczas remontu nazywa główny inżynier i powiedział, że było do wymiany tylnego tłumika. Ten tłumik tak to trwało tylko trzy lata i 50000 km. Słaba jakość tak. Oryginalny tłumik nacisk Opel nie jest już pod.
Na uwagę zasługuje: klocki hamulcowe po 130.000 km jeszcze zostać wymieniony. Według głównego mechanika będzie w następnych blokach serwisowych i tarcze muszą zostać wymienione.
W ubiegłym roku miałem jeden iść do garażu z powodu defektu. Tryb recyrkulacji ogrzewanie / wentylacja nie działa już. Zawór pozostawały zamknięte, więc okna pozostał jednak zamgławiania.
Lubię Astra nadal oerbetrouwbare komfortowy samochód o niskiej konserwacji. Wysoce zalecana. I nadal utrzymać na prowadzeniu kilku lat.
Aktualizować 11-01-2008.
Znowu ponad rok później. Wynik był teraz wzrosła km do 146000km. Latem ubiegłego roku nagle zaczął przeciekać trochę grzejnik. Dlatego ponownie zainstalować.
W dniu 15 grudnia samochód do dealera (Siton-Suzenaar Oosterwolde) wprowadziła tury budżet wł. MOT. Spodziewałem się, że teraz w każdym razie raz w tym klocki tarcze musiał zostać zastąpiony przez. , Według głównego mechanika teraz nie jest to konieczne. Tłumik i pośredni układ wydechowy tłumik miał (jeszcze) do wymiany. Ponieważ tylne amortyzatory, które grzechot odgłosy zaczęły się złych dróg mam je wymienić, too. Nie wybrano do oryginalnych oppompdempers zabudowanymi (poziom), ale prostszej wersji. Wynosiła 100 € każda.
Noty o łącznej wartości mniejszej niż € 600 to ja.

wniosek

 • 161000 km
 • 05 stycznia 2009 10:37

Inną parę miesięcy, potem moja Astra 10 lat. W moich oczach jest to bardzo solidny samochód, wygodny, bardzo oszczędny, przestronny, bardzo dobrze wykończone (to nie bicie) i również bardzo tanie w utrzymaniu.
Minusy: jakość tłumika i głód żarówek H7.
Ze względu na dobrej jakości farb i nadwozia, samochód wygląda jak nowy po 10 latach na zewnątrz.

4.5
 • Comfort 4.0
 • wydajność 4,0
 • niezawodność 5.0
 • kosztować 5,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? tak

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały