Mercedes-Benz CLA 180 (2015) ocena

2realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuPrzebieg ostatni
CLA 180
6, Ręczny
2015
2015
27000 km
Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

CLA AMG Linia 180 (2015)

 • 19 marca 2017 23:49

W połowie 2015 roku przeszedłem do samodzielnego pracownika i szukałem samochodu leasing zastępstwo dla mojego BMW serii 1. Po ofercie, aby ponownie zrobić jakąś jedną serię dokonały jeszcze raz spojrzeć na mercedesa i dostał w miłości z linią CLA AMG stojącego w salonie.

Pod względem wysokości miesięcznych za wynajem finansowej nie było prawie żadnej różnicy między BMW i Mercedes CLA i wydawało mi nieco większy, tylko piękniejszy i tylko trochę więcej pieniędzy na samochód niż BMW.

Ostatecznie wybrał 180 benzyny z AMG Line i pakietu biznesowego. Tymczasem jadę go wokół teraz prawie dwa lata, więc myślę, że mogę dać dobry obraz tego samochodu.

Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć o CLA jest oczywiście jego wygląd. Czy jest on całkowicie ponadczasowa, nie jestem przekonany, ale w 2017 roku mój góra szary z AMG Linii nadal jestem dość przystojny samochód. A wnętrze jest nadal bardzo piękne. Minus Jedyną rzeczą jest to, że ekran może być umieszczony tylko nieznacznie lepszy. Ale przystojni sportowe fotele, deska rozdzielcza i użytego materiału są góry tak.

Jeśli chodzi o jazdę, ja osobiście jestem mniej entuzjastycznie CLA i że ma do czynienia zarówno z motoryzacją i wrażenia z jazdy. 180 benzyna ma 122 KM i nie jest do końca złe, ale niewiele ma ogromną dziurę w niższych obrotach. Gdy jesteś na drodze i zachować prędkość wyższa, to się z tym żyć, ale zacząć od przystanku robi często ból. Jeśli pójdziesz do benzyny, moje oczy zaleca się 200 jeszcze bardziej.

A wrażenia z jazdy: dobrze, tęsknię trochę uczucie podczas prowadzenia pojazdu, który przechodzi przez kierownicę i siedziby jego kierowcą, co się stało. Jest to także kierowcy przednie koła, ale ja po prostu uważam mercedesa - mimo że CLA świadomy sportowy tuned - znacznie bardziej skoncentrowany na komforcie niż na czystej przyjemności z jazdy. Można przypuszczać, że CLA jest agresywny wygląd generuje oczekiwanie, że przewóz, przynajmniej nie może naprawdę spełnić w tej postaci.

I jeszcze raz wybrać mercedesa? I nie podejrzewam. Chciałbym go polecić? Prawdopodobnie zrobić, zwłaszcza dla kierowców, którzy przywiązują mniejszą wagę do rzeczywistego wrażenia z jazdy, ale przede wszystkim z wielką łatwością w pięknym otoczeniu z A do B do.

3.5
 • Comfort 4.0
 • wydajność 2,0
 • niezawodność 4.0
 • kosztować 4,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? nie

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały