Opel Crossland x 1,2 Turbo innowacji (2017)

68De pierwszy PSA CO Opel umieścić w salonie, to kompaktowy crossover, a więc ma wszystko, aby odnieść sukces.

Crossland X dzieli swoje geny z pakietem Peugeot 2008, ale naprawdę ma niepowtarzalny wygląd, który jest natychmiast rozpoznawalny jako Vauxhall. We wnętrzu Opel dobrze zachowane własne wartości marki. Deska rozdzielcza jest czysty i rzeczowy. Ergonomia jest w porządku: wszystkie elementy sterujące są tam, gdzie ich spodziewać. Dzięki swej prostocie, zegary są czytelne, ekran infotainment jest ładnie schowany w desce rozdzielczej.

Z tyłu niech Cross Country X jest najsilniejszy. Miejsca na nogi jest zaskakująco obfite i nie jest też głównym pokój jest wystarczająco przestronny dla osoby dorosłej. Również w tył Crossland X jest zaskakująco przestronny bagażnik mierzy 410 litrów. Ale jeśli Innovation + zamów pakiet, bank na dwie nierówne części, aby przesunąć do przodu, który transmituje swoją przestrzeń na nogi w bagażniku.

Nasz Cross Country X ma silnik turbo trzy-cylindrowy. Tutaj Opel czerpania pierwsze owoce jego fuzji z PSA, bo 1,2 Turbo pochodzi ze stajni i jest bardzo miły maszyna. Trzy-cylindrowy dudnienie jest słyszalne ale wyciszony wystarczająco dobre, aby nie drażnić i wydajność wzrosła vierpitter nie zaszkodzi. Skrzynia biegów jest również Peugeot i odwraca mniej szczelne i precyzyjne niż jesteśmy przyzwyczajeni wiele Opels. Crossland X zwykle głównie na wygodę. Ten segment wnętrze przestrzeń i codziennego użytku krytyczna, aw szczególności te obszary zdobył Crossland X rzeczywiście bardzo dobre.

4,0 gwiazdek

Opel Crossland X głównie oferuje dużo miejsca, i to właśnie te samochody to ważna cecha. Projekt jest zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz nie bardzo ekscytujące, ale przede wszystkim wnętrze czuje jakości.