ANWB Tolbadge: szybszy przejazd wzdłuż francuskiego

40Geen długie linie więcej do francuskiego żniwo. Przynajmniej to jest pomysł. Tego lata można jechać w prawo do tzw Tolbadge ANWB na przejazd. Następnie automatycznie rozliczane.

Już nie trzeba jak holenderskiego holidaymaker zobaczyć smutkiem jak jeden po drugim Francuz jadąc za przejazd, podczas oczekiwania w kolejce wraz z dziesiątkami innych wczasowiczów. Od dziś w sprzedaży ANWB Tolbadge. To pozwala przejść przez bramę bez zatrzymywania zapłacić.

W sklepie z ANWB można kupić urządzenie i być aktywowany. Następnie wkleić tabelę na przednią szybę i można iść na swój sposób. W myta we Francji może być teraz uznane przez T-bramach, na pomarańczowym „t”. Z co najmniej czterech metrów na pastora i prędkością 30 km / h lub wolniej przejechać. Szafa będzie sygnał dźwiękowy i świetlny ruchu zmieni kolor na zielony. Kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta.

Tolbadge wisi na szybie za € 11 euro, lub € 7.50 jeśli jesteś członkiem AA. Usługa kosztuje € 1,60 za każdy miesiąc, że odznaka jest używany. Poza możliwością automatycznego płacenia za przejazd, można radzić sobie z usługi w ponad 300 parkingów i garaży we Francji. Dopiero teraz możliwe rozstrzygnięcie automatycznie Holender na francuskich drogach płatnych, dzięki wprowadzeniu numeru rachunku IBAN w Europie.