Dziennik: Mercedes CLA Shooting Brake

92De dym z prasy dniu LA Auto Show właśnie podniesione, albo Mercedes już myśli o kolejnym Autosalon. Mianowicie Mercedes wycofał ściereczkę z hamulca CLA fotografowania!

Mercedes ma swoje CLA-Klasa CLS danego zabiegu, co go tak jak jego starszy brat teraz jako Shooting Brake zostaną umieszczone w stajni Mercedesa. Niemcy CLA występuje natychmiast przestrzennego, a także 45 AMG. Co ciekawe, zazwyczaj przychodzą później w wizerunku AMG.

CLA Shooting Brake nie wyglądał dobrze pod względem stylu ciała do CLS Shooting Brake. Samochód ma pięć miejsc, w najbardziej praktycznej CLA może przy złożeniu tylnych siedzeń 1354 litrów bagażu. Ze względu na jego ciągłej dalszej linii dachu w dodatkowo posiadają tylnych pasażerów około 4 centymetrów przestrzeni dodatkowa głowa w stosunku do CLA regularne klasy, a ponadto Mercedes mówi, że CLA Shooting Brake z CW-wartości 0,22 w zasięgu Mercedes- przecina najbardziej effciently przez wiatr. 

Według informacji prasowej, wszystkich znanych CLA-silników, z wyjątkiem 180 CDI, dostępnej dla Shooting Brake. Pod maską AMG 45 jest, oczywiście, znowu, z turbodoładowaniem 2,0-litrowy silnik o mocy 360 KM. Maksymalny moment obrotowy wynosi 450 Nm. Przełączanie jest siedem-biegowa automatyczna.

Poprzez to życie sprint pakiet CLA 45 AMG Shooting Brake w 4,7 sekundy do 100 km / h. Prędkość maksymalna jest ograniczona do 250 km / h. Średnie zużycie jest ograniczona do 6,9 l / 100 km. Ten isde ubiegłym tygodniu Volkswagen Golf R Variant teraz już nie zaprezentował najszybszą kombi w segmencie C. Kontrole na zdjęciach przedstawiony 45 AMG z pomarańczowo-czarny szczegóły jest jednym z limitowanej OrangeArt.

Spodziewamy się, że debiut pokaz Mercedes CLA Shooting Brake na NAIAS w Detroit, który odbywa się w styczniu. Od stycznia zamówić nowy Mercedes-potomek. Pod koniec marca pierwsze modele mają być dostarczone.