Sytuacja 7 procent agregacji

672 015 to ostatni rok, że plug-in hybrydy są dostępne tylko 7 procent agregacji, więc logiczne jest, że czas biegnie szybko przeznaczone do Holandii. Założyliśmy dla ciebie na pierwszy rzut oka, który 7 procent samochodów nadejść gwarantowanej w 2015 roku i tych już odpuszczone niestety.

Dlaczego dostawa w 2015 roku takiej emisji jest hybryd plug-in, które są dzierżawione? Prosta: nawet jeśli zamówisz go w 2015 roku dzwon, gdy samochód jest umieścić tylko w 2016 roku w sprawie rejestracji, oczywiście nadal 7 procent dodatek źle. W takich przypadkach stopa agregacja 15 procent, a mając na uwadze stosunkowo wysokie ceny hybryd plug-in, oczywiście, dużo dodatkowych kosztów.

Nazwaliśmy wszystkim importerom, aby dowiedzieć się stan rzeczy wokół swoich samochodów o 7 procent dodatkowo. Poprosiliśmy pytanie, można teraz zamówić ludzi, którzy gwarantują, że samochód jest jeszcze dostępny w 2015 roku?

Audi A3 Sportback e-Tron

Przez około rok, możliwe jest również dla Audi dostrzec odwracając się w segmencie C. A3 e-tron, masz 1,4-litrowy silnik TFSI o mocy 150 KM, który jest już dobrymi przyjaciółmi z silnikiem elektrycznym o 102 KM w tej sprawie. Razem są one dobre dla 204 koni mechanicznych, dzięki czemu A3 e-tron pod maską niemal identycznej do grupy Golf GTE z kolegą Volkswagen. Zapytany, czy A3 e-tron będzie nadal pochodzić w tym roku, jeśli tak to teraz, a zatem kwalifikuje się do 7 proc Dodatkowo słyszymy głośne „tak!” Audi.

BMW i3 rex

BMW i3 zwiększonym zasięgu spełnia wymagania 7 procent dodatkowo. Według BMW Holandii zastrzeżone odpowiednich zakładów produkcyjnych w Holandii i dostarczanie gwarantowanych w tym czasie w 2015 roku.

BMW i8

Jeśli naprawdę chcesz coś i chce jechać szczególną zaletę stanowi 7 procent więcej, ma też BMW i8 są spektakularne. To prawda, będzie to kosztować 138.000 euro, ale masz gwarancję, że otrzymuję wysyłają w tym roku i że w związku z tym tylko 7 procent tej kwoty trzeba liczyć.

Ford C-Max Energi

Jedynym MPV, który spełnia wymagania, pochodzi ze stajni Ford: C-MAX Energi Plug-in Hybrid. Po Prius Plug-in najtańszą opcją na 7 procent dodatkowo. Importer mówi nam: "Dostawa C-MAX PHEV w 2015 roku nadal jest gwarantowana. Kiedy przychodzi czas, że nie możemy zagwarantować, że dealerzy będą wtedy oczywiście zostać zgłoszone do klienta."

Mercedes-Benz E 350 E

Mercedes C 350 e a sedan i stanu do napędowego 7 procent dodawania. Oznacza to, że jeśli you'm już zamawiać. Tymczasem dostawy raportach importera przed dniem 1 stycznia 2016 roku dla obu Saloon i Estate może być motyw. Na które kupcy informuje klienta. Mercedes-Benz Holandia oczywiście starając się rozluźnić więcej kopii w Stuttgarcie, ale szanse są całkiem dobre, że za głowę łowisz jeśli subskrybować tylko do C 350 E.

Mitsubishi Outlander PHEV

Mitsubishi Outlander strzał prosto w dodatku róży i w krótkim czasie sieć holenderski został zaludniony przez japońskiego SUV z wtyczką. Mitsubishi Holandia jest ostrożny w gwarancje dostaw, ale to odnosi się głównie do czynników zewnętrznych, które mogłyby utrudnić produkcji lub dostaw na drodze. Jeśli jesteś Outlander PHEV zamówienie, po prostu założyć, że są coraz dostarczane poprawnie, a tym samym mogą korzystać od lat 7 procent dodatkiem. Logicznie Mitsubishi podkreślił, że podaż nie jest ustalona w 2015 roku, gdy tylko w okolicach września lub później nurkowania w arkuszu zleceń.

Opel Ampera

Opel i Chevrolet w 2010 roku musiał podjąć wielką szufelkę kiedy prezentowane bliźniaków Ampera / Volt. W Holandii, duet wszedł w 2011 roku na rynku, a tym samym jako pierwszy dotrzeć hybryd plug-in na rynku holenderskim. Fisker Karma był nieco wcześniej, ale z ceną ponad jednej tony, w którym liczymy po prostu nie liczą. Ampera miał ponad 2500 sprzedanych egzemplarzy w roku szczyt w 2012 roku, był to rok później sprzedać kolejne 2200. Według Opla, akcje Holandia wystarczające do zaspokojenia bieżącego zapotrzebowania i dostaw jest zagwarantowana tylko w 2015 roku. Kto by zamówić jeden, to pięć lat długi miłość do swojego portfela z 7 procentowym dodatkiem.

Toyota Prius Plug-in

Toyota rozpoczęła Prius pierwszej generacji w 2000 roku na rynku holenderskim, ale po prostu nie było w ten sposób pierwszą marką z hybrydowego w naszym kraju. Od Honda zatrzymany z pierwszym Insight - co teraz przejść do kultowego bohatera markowy model - klucza. Jednak w kraju, Prius był pierwszym hybrydowym, który był produkowany masowo. Niestety dla obu marek w tym czasie nie było żadnych lub niewystarczająco regulacje motywacyjne od rządu. Ale wracając do Prius: od 2012-ie czy Plug-in Hybrid i Toyota mówi nam, że to jest w porządku do dostawy jeśli zamówienie teraz. Jak Toyota Mitsubishi stawia także liścik mówiący, że nie należy czekać aż do ostatnich miesięcy roku kupić, i to wydaje się tak fajnie. 

Volkswagen Golf GTE

Volkswagen przewiduje się dobrze z góry na sukces Golf GTE jest duży Zdjęcie dostępne i są zgłaszane wystarczających zakładów produkcyjnych w Wolfsburgu, aby zapewnić dostawę w 2015 roku.

Volkswagen Passat GTE

We wrześniu dostawa Passata GTE. Istnieją już wstępnie ustawionych kilka tysięcy zamówień. Importer podkreślić, że przepis ten w 2015 roku nie można zagwarantować, jeżeli istnieją nagle dużo większe zainteresowanie w samochodzie okazuje się być: liczba zakładów produkcyjnych w Holandii jest ograniczona. Ponieważ jest to wątpliwe, że C 350 E nadal można jeździć w 2015 roku, jeśli zamówienie teraz oczekujemy przyzwoitą uruchomić na największej plug-in Hybrid Volkswagen.

(Wtorek zostało ogłoszone, że ceny Volkswagen Passat GTE).

Volkswagen XL1

W uczciwości, ekscentryczny Volkswagen XL1 jest wymieniony w naszej agregacji wizjer w kategorii 7 procent agregacji, tak że samochód należy do wykazu w domu. Jednak wszystkie sześć egzemplarzy przeznaczonych do Holandii są odpuszczone. Dwa z nich są inaczej w posiadaniu importera.

Volvo V60 D5 i D6 Twin Engine

Wymiana wiadomości w wtyka Hybryda Volvo V60. Wszystkie Holenderskie obiekty produkcyjne D5 Plug-in Hybrid 2015 są odpuszczone. Na razie jednak, Volvo jest rzeczywiście jeszcze zamówienia na cześć V60 D6 Twin Engine w 2015 r. Więc C 350 E Passat GTE nie były już dostępne, można jeszcze zdecydować się na (nieco droższy) V60 D6 Twin Engine.

Volvo XC90 T8

Każdy zainteresowany w Volvo XC90, miał pecha w 2015 roku. Wszystkie holenderskie zakłady produkcyjne są odpuszczone - również dla wersji z benzyną konwencjonalną oraz silników wysokoprężnych (a więc należą do kategorii 25 procent dodatkowo). Importer stwierdził intensywnie lobbują szwedzką fabrykę więcej egzemplarzy (zwłaszcza) T8 Twin Engine, ale szanse są bardzo nikłe, że nadal można prowadzić jeden w 2015 roku, jeśli jesteś zamawiania tylko.

Również sprawdzić to ostatnie testy porównawcze z samochodami, które są nadal uprawnieni do 7 procent dodatkowo:

Audi A3 e-tron - BMW i3 REX (które mamy także wideo)

Mercedes C 350-ty - Volvo V60 D6 Twin Engine

Mitsubishi Outlander PHEV - Volvo V60 D6 Twin silnika - Ford C max wtyczki

Volkswagen Golf GTE - Seat Leon 1.4 TSI ACT