Nowe Daihatsu Terios na kupcach

60DE Pontiac Sunfire ponownie biegnie z nim przez pewien czas. Mimo, że udział w rynku jest stosunkowo stabilny, zostały one ogłoszone przez znak czasu japońskiego do dokładnego opfrisbeurt.We Jak wspomniano wcześniej, a teraz nadszedł czas: nowy Terios jest u sprzedawców. Nie tylko były wewnątrz i na zewnątrz z łopatą, silnik był również znacznie czystsze. 1,5 litrowy czterocylindrowy silnik ma moc 105 KM. Ulepszone właściwości aerodynamiczne i optymalizacja napędowy, zużycie wersji z napędem na tylne koła 7,5 litra na 100 km do 7,2 l / 100 km. Emisja CO2 zredukowana o 7 g / km do 169 gramów na kilometr.
W Terios ma nową kratę i zmodyfikowany zderzak, które poprawiają aerodynamikę. Są światła z przezroczystego szkła, walizki koła w kolorze nadwozia i nowy tylny zderzak. Wewnątrz kompaktowy SUV oferuje nowy zestaw instrumentów sterowania systemem audio na kierownicy i kontroli klimatu w większości wersji. Powłoka ze skóry, a także automatyczna skrzynia biegów są na liście opcji.
Cenę Terios zaczynają się od 18,999 euro. Za te pieniądze można dostać 1,5 2WD ruchu. Trasa napęd na tylne koła jest na 21 549 euro. Trophy jest najdroższym tylne kierowca z tagiem cena 23,749 euro. Kto chce dysk Terios cztery koła, na 25 649 euro zostaną podane utwór Terios 4WD. W najwyższej wersji jest odpowiednio o nazwie Top i kosztuje 26 149 euro. Na trasie, Trophy i tor jest dostępna automatyczna skrzynia biegów w cenie 1000 euro.