Jest to Opel Insignia GSi

81Opel przyciąga GSi tabliczkę z naftaliny i wklej go po raz pierwszy od wielu lat za sportową odmianą jednego ze swoich modeli. Zapraszamy: GSI Opel Insignia!

Insignia Opel jest pierwszym od czasu zniknięcia Corsa GSi 1.6 Turbo w 2010 roku, który jest zaopatrzony ponownie etykietę GSi. Opel GSi przyklejania etykiet na sportową ustawionej wersji AWD Insignia z 260 KM i 400 Nm 2,0-litrowy czterocylindrowy silnik w jego sercu. Przełączanie jest poprzez osiem automatycznej skrzyni biegów, który może być przełączany za pomocą łopatek na kole kierownicy. Wersja benzynowa nie pozostaje jedyną Insignia występujący jako GSi. Na późniejszym etapie Opel slajdy również w wersji diesel przodu.

We wnętrzu Opla ustawia się sportowe fotele ze skóry, specjalnie zaprojektowanych dla GSI. Standardowe koła jest umieszczone na kole kierownicy skórzane. Pedały znajdują się w GSi wykonywane z aluminium.

Insygnia GSi jest więcej niż jedna płaszczyzna optyczna ubrany wariant. Na przykład Opel mówi o obecności sportowe zawieszenie z krótszymi sprężynami. Zapewnia również, że Insignia GSi centymetr bliżej asfaltu niż zwykłe wersje. Remmerij pochodzi od Brembo. FlexRide podwozie w standardzie. Specjalnie dla GSI wynalazł trybie konkursowym. Ma to na celu wyłączenie kontroli trakcji i powinny być jeszcze dryfował, jak twierdzi Opla.

Opel w zakresie wszystkich OPC-line, w którym pakiet model zewnętrznej dekoracji ma być przewidziane. Nadal nie jest jasne, czy Opel wciąż pochodzi z wersji OPC Insignia, jest znacznie mniej wydajne widział ten GSi 260 KM niż w poprzedniej generacji modelu Insignia OPC, model z 325 KM 2,8-litrowy V6 pod maską. Opel ma ostatnie sportowiec w komunikacie prasowym jako „poprzednika OPC. Niższa waga Insignia GSi zapewnia, że ​​jest on na Nordschleife "[...] jest znacznie szybciej" wersja OPC poprzedniej Insignia. Aby uzyskać więcej informacji, Regal GS jest prezentowany dziś grubą 300 KM V6 bijącym sercu atmosferycznego. Kto wie, co w końcu w każdym razie silnik do modelu Insignia. Opel Holandia chce nic do powiedzenia na temat możliwego modelu OPC.

Wcześniej w tym tygodniu, Buick Regal GS już dał bardzo dobry obraz, czego się spodziewać na płaszczyźnie optycznej GSi. Widzimy sportowy zderzak pracy uwarunkowaną Insignia umieszczonego na 20-calowych kołach. Wokół są Michelin pilota sportowe 4 pasma S składana.

Insignia GSi debiutuje publicznego we Frankfurcie IAA we wrześniu. W czwartym kwartale tego roku, Opel Holandia otwiera portfele zamówień. Ceny i specyfikacje śledzić na późniejszym etapie.