Weekend Car Top 10: D-segmentowy

82Zaterdag, lijstjesdag. W każdy weekend mamy do czynienia z top 10 udanych modeli do najbardziej poszukiwanych kolorach. Krótko mówiąc, wszystko w holenderskim świecie motoryzacji, podsumowane w formie listy. W tym tygodniu: najlepiej sprzedających D-segmenters!

Wcześniej - czyli jeszcze kilka lat temu - było jasne: jeśli samochód służbowy, to był tak zwany D-segmentacja, więc samochód w klasie Passata. Może jakiś bardzo krótkowzroczne, ale często nie zejdzie. W ostatnich latach, ciśnienie zasad łączenia, kryzysu i przesuwanie segmentów się zmieniają, a teraz większość ludzi jazdy niższej klasy.

Naturalnie rośnie większości samochodów coś każdą zmianę modelu: AN astra jest teraz szybko wielki jak Vectra wcześniej. Mimo to, nie są jeszcze całkiem sprzedawane niektórych większych modeli, ale które faktycznie zrobić to najlepiej? Badanie, które patrzymy przede wszystkim na tradycyjnych modeli. Ta lista zatem tylko sedan i kombi, zwrotnice i inne pochodne, z wyłączeniem.

Kto kiedykolwiek wyjdzie wie, że Peugeot 508 jest bardzo cenione przez holenderskiego jeźdźca leasingu, a lista ta potwierdzona. Passat „Peug” wyprzedziła w 2012 roku i jest obecnie na pierwszym miejscu. Volkswageny kalibrowane wybór nadal czyni go drugim miejscu, po którym możemy znaleźć BMW serii 3 na najniższym miejscu na podium.

Między „Dreier”, a jego bezpośredni konkurent Audi A4 jest znaczna różnica, ale ponieważ ta dziura nie jest wypełniona, Audi na czwartym miejscu. Opel Insignia i Volvo V60 i S60 są bardzo blisko siebie. W oficjalnych listach sprzedaży S60 i V60 są jak wspomina dwa oddzielne modele, ale ponieważ jest zasadniczo taki sam samochód idzie, mamy numery sumowane.

 

'Premium'

Liczba siedem jest trzy kompletne „marki premium: Mercedes C-Class. Ponownie widzimy spore luki, ponieważ w 2603 egzemplarzy, samochód nie jest blisko 3801 Volvo. W pierwszej dziesiątce jest zamknięty przez Forda Mondeo, Hyundai i40 i Skoda Superb. Hyundai jest to samochód, który możemy wykorzystać nie tak szybko, by wystąpić na tej liście. Bardzo przestronny i nowoczesny koreański widocznie jest doceniane przez holenderskiego społeczeństwa. Mondeo jest prawdopodobnie mocno w ciągu najbliższych lat. Sequel jest równie znana, ale będzie musiał poczekać aż do samego 2014 roku. 

 

 modelliczba
1.Peugeot 5088566
2.Volkswagen Passat8250
3.BMW serii 37451
4.Audi A45011
5.Opel Insignia3975
6.Volvo S / V603801
7.Mercedes C-Klasa2603
8.Ford Mondeo2458
9.Hyundai i402394
10.Skoda Superb2378