Ukryty szkody w przeszłości stosowane nawodne

60Heeft tych pięknych samochodów kiedykolwiek boją razem? Nie masz pojęcia, ale przedsiębiorca nie wie dokładnie. Nierówność tak, że drzwi do tandetnych ex samochodów uszkodzonych przez lata są szeroko otwarte. Autoweek tam dzisiaj kładzie kres uwolnić oferując historii WOK.

Na podstawie rejestracji można teraz uzyskać wiele informacji na temat każdego samochodu, ale jeśli kiedykolwiek miał obrażenia pozostaje ukryta. Ironią jest to, że tak ważne fakty zarejestrowany schludny, ale są utrzymywane celowo ukryte przez dzierżawy i innych niż na życie, podczas gdy kupcy właśnie wsiada do bardzo szczegółowej kontroli. Oszustwa i nędza, która może spowodować, że odsłonięty w ubiegłym roku w naszym raporcie „Russian Roulette w salonie.

Jak pisaliśmy wtedy, można uniknąć tych nadużyć w większości przypadków o historii WOK z RDW, która (jeśli występują) wycofania przechwyconego ruchu każdego samochodu, aby zwolnić. Autoweek powiązać to od dzisiaj wiadomo ekranie odznaki. Za pomocą tego narzędzia w ręku, można terminowe rozpoznać kota w worku i profilaktyki. Do dnia 1 czerwca jest historia WOK w wolnym raportu bazowego, a następnie przenosi się do raportu plus.

Nawiasem mówiąc, to twierdzi, że jej obecność lub nieobecność WOK przeszłości dużo, ale nie wszystko historii szkodowości samochodu. Łącząc te informacje, aby poprawnie zinterpretować i co można uzyskać więcej z ekranu znaczek, ale wykracza daleko dalej niż było to możliwe dzisiaj.

Jak to będzie działać dokładnie przeczytać w Autoweek 11, pojawiając środę 15 marca.