BMW M6 Gran Coupé z ceną

35 Mercedes CLS 63 AMG wreszcie znalazł bezpośrednim konkurentem BMW M6: Gran Coupe. Teraz wiemy, ile bawarskiej złożenie w tej grze.

BMW M6 Gran Coupe jest w cenniku za 158,000 euro. Za te pieniądze można dostać pięć-osobowa (4 + 1) Cztery drzwi z 4,4-litrowym silnikiem V8 biturbo pod maską. Moc wynosi 560 KM, maksymalny moment obrotowy 680 Nm. Sprint do 100 km / h trwa 4,2 sekundy, prędkość maksymalna jest ograniczona do 250 km / h.

BMW M6 Gran Coupé wyposażony jest w standardzie w tym kołach 20-calowych, Merino skórzaną tapicerką i wykończeniem wnętrza z włókna węglowego. Standardowo sprzęt jest rozszerzona, aby obejmować, między innymi, ogrzewane elektrycznie regulowany przednich siedzeń z pamięcią, aktywne zawieszenie M z M Dynamiczne sterowanie przepustnicą i M DSC. Standardem są diodowe reflektory ze światłami na zakrętach zmiennym rozdziałem światła, dynamiczne oświetlenie i wysokiej belki pomóc.

Ponadto M6 Gran Coupe w naszym kraju jest standardowo wyposażony w system nawigacji BMW Professional, wzmocnione przygotowanie Bluetooth telefonu, Emergency zadzwonić i ConnectedDrive usług, w tym BMW Apps i Google wysłać do samochodu. Aby zwiększyć komfort w plecy, kupujący M6 Gran Coupe mogą wybierać spośród siedzących indywidualnie regulowaną klimatyzację, podgrzewane i sterowane elektrycznie rolety na tylnych okien.