Mercedes-AMG GT GT C Terenówka Terenówka objawia

39Mercedes-AMG wreszcie prezentowane kraj, gdzie samochody są od dawna czeka na: rozebranego wersji AMG GT. Zapraszamy zarówno GT C Roadster i GT Roadster powitanie!

AMG GT C z 558 KM 680 nm 4,0 litra biturbo V8 silniejsze nimi. To sprawia, że ​​roadster nieco mniej wydajne niż niedawno AMG GT R. To jest wersja GT, gdzie C Roadster są kierownicy i mechanizm różnicowy tylnej osi pożyczone. Ponadto, AMG jazdy sterowania większym rozstawie i koła są obecne w elektrowni AMG GT Roadster gamma. Częściowo dzięki przystosowanym transmisji rumbles GT C Terenówkę w 3,7 liczby z prędkością 100 km / h. Jego maksymalna prędkość to 316 kilometrów na godzinę.

AMG GT Roadster jest pogromca z tego grona, mimo wszystko w tym segmencie krewnego. Pod maską znajdziemy wersję 462 KM V8 biturbo o. Ten „wersja podstawowa” sprint w 4 sekundy do prędkości 100 km / h. Jego prędkość maksymalna wynosi 302 km / h. Przełączanie jest również związany poprzez siedem automatyczną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgła.

Prawdziwa oczekiwaniom AMG GT Roadster posiada dach z tkaniny. Miękka górna może być otwarty w 11 zliczania przy maksymalnej prędkości 50 km / h. Waga AMG GT Roadster jest ustalona na 1,595 kilogramów. AMG GT C umieszcza 1660 kilogramów w naczyniu. Podstawowa wersja jest więc tylko 80 kilo cięższy niż jego bliski brat.

Wariant C GT, choć czerpie z technik GT R, jak jeszcze nie w pełni otwartej wersji tych ostatnio widziany. W rzeczywistości, w przyszłym roku gęsta AMG GT będzie mieć również wersję GT C. Okazało się, że na początku tego roku z wyciekły planowania. W ciągu dwóch tygodni wiemy więcej, niż możemy nowa para z bliska w Paryżu.