Obraz specjalne: Goodwood Festival of Speed ​​2017

8Afgelopen kraj weekendu samochód miał oczy koncentruje się na posiadłości angielskie Goodwood w którym odbywa się Festiwal Szybkości. Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć, stworzyliśmy pełny obraz wyjątkowym.

Festival of Speed ​​to coroczny festiwal samochodów Goodwood osiedla gdzie praktycznie spełniają wszystkie racediciplines. Podczas hillclimb jest ogromny arsenał egzotyki z przeszłości i wszedł na ogonie i oczywiście festiwal jest pełno samochodów, które widoczne są także w trybie stacjonarnym.

Według tradycji prezentując samochodów faktycznie nowości podczas Goodwood Festival of Speed. W tym roku Jaguar pociągnął tkaninę ze swej potężnej drogowego wozu kiedykolwiek, 600 KM XE SV Projekt 8. marka przeniósł również wersja 575 KM z XJR przodu. Więcej UK przyszła wiadomość od Rolls-Royce i Aston Martin. Gdzie pierwsza marka zaprezentowała świcie jak Odznaką Czarnego, Aston Martin był tam, aby zobaczyć Vulcan Pro AMR i DB11 V8. Maserati pociągnął też coś nowego z kapelusza. Spółka osiągnęła pokazał jak facelifted GranTurismo i Grancabrio wyschły. Absolutny szlagier pokazu pochodziła z rogu Porsche. W postaci 911 GT2 RS wykonanych kraj samochód zapoznał się z najsilniejszym street-911 kiedykolwiek umieścić na asfalcie.

Ci przybysze i szeroka gama nowoczesnych i klasycznych tyranów są widoczne na tym zdjęciu wyjątkowy. Pozycja w krzesło „niższe” i ciesz się!

Kliknij tutaj zdjęcia!