Alfa Romeo Stelvio zamów teraz

140Gecharmeerd Alfy Romeo Stelvio? Dobrą wiadomością, rozjazd nowy jest dostępny na zamówienie już teraz!

Teraz zamawianie „nie oznacza kompletny cennik zostanie zwolniony. Alfa Romeo otwarto księgi porządek jest tylko dla Stelvio First Edition, jeden na górze dachu wersji ładowany z 280 KM 2,0-litrowy czterocylindrowy pod maską. Przełączanie następuje na napęd na cztery koła, za pomocą automatycznego ośmiobiegowej przekładni.

Chwilowo dostępne wydanie pierwsze stoi na 20-calowe felgi aluminiowe i reflektory bi-ksenonowe, światła przeciwmgielne LED, szkło prywatności dla tylnych okien i oświetlenia w uchwytach. Elektrycznie regulowane i podgrzewane skórzane fotele obszyte są również częścią standardowego wyposażenia. To samo odnosi się do 8,8-calowego ekranu pomiaru związanego z systemem infotainment pomocą Connect 3D Nav. rekord bezpieczeństwa wydaje się również, aby usiąść wąsy. Wydanie pierwsze dostaje Alfa Romeo Forward Collision Warning z hamulcem autonomicznych i voetgangersdectectie, zintegrowany układ hamulcowy, Lane Departure Warning i Cruise Control z.

Cena za całe to piękno: € 68.450 euro. Dla porównania: Porsche Macan 252 KM 2.0 TFSI iść w ramach 72,800 € do domu. Jednym z Stelvio First Edition porównywalnej ubrany Audi Q5 uruchamianie Edition, także z 252 koni mechanicznych pod maską ma cenę wywoławczą € 77 071. Który notabene ma Sequenz faux skóry (skóra) tapicerkę.

Cena od Stelvio

Holenderski importer nam, że paleta silników i związane metki lineup Stelvio nadal wokół. Ale znak wskazujący cena na kuponie, który musi mieć do czynienia z mniej niż 55.000 euro w salonach.