Jazda Solar Light Year One

33Lightyear nowy holenderski producent samochodów założona przez byłych studentów Politechniki Eindhoven, nie dokuczał swój pierwszy samochód. Jeden z takich modeli jest nazywany zastosowanie, czerpie energię elektryczną całkowicie z energii słonecznej.

Prawdopodobnie ich poznać, skrajnie niskie samochody słonecznych, które często holenderscy inżynierowie udało się wygrać przejazdy dalekobieżne. Tam odbyła się grupa byłych studentów Politechniki Eindhoven podczas studiów robi, ale tegewoordig u steru Lightyear. Dziś niech marki po raz pierwszy szczegółowych informacji na temat ich planów wydania na jedną.

Że ruch słoneczna może być samochód, Pan Lightyear wiedzieć dokładnie. Samochody robią na TU, brakowało całkiem praktyczne możliwości zatrudnienia, ale to nie ma zastosowania do One. Widzimy zwrotnicy coupévormige samochód, który wydaje się niewiele różnią się pod względem proporcji innych samochodów. Dach wydaje się całkowicie wypełnione z paneli słonecznych.

Lightyear co donosi, że samochód jest zasilany elektrycznie za pośrednictwem kół wszystkich czterech. Oprócz ładowania poprzez światło słoneczne jest również po prostu załadować poprzez wtyczkę ładowania. Akumulator powinien być dobry, aby podjąć na jednym ładowaniu między 400 a 800 kilometrów do jednego. Dość szeroka szacunek tak, ale z pewnością interesujące postacie. Rocznie wystarczyłoby światło słoneczne w Holandii do 10.000 km wyłącznie na energii słonecznej. Hawaje powinny rzeczywiście być możliwe nawet dwukrotnie.

Jest zresztą nawet do wirtualnego prototypu. Następny rok Astral przedstawia pierwszy prawdziwy samochód. Kolejność może inaczej wszystko dlatego Lightyear raporty, które można rezerwować od € 19,000 wyłączeniem podatków. Kompletny sam samochód powinien kosztować około 119 tysięcy euro. Kiedy potem może rzeczywiście przynieść na drodze, nie jest jeszcze jasne. Pieniądze, które przychodzi poprzez rezerwacje między innymi oddany do dalszego rozwoju One.