W naturze: Peugeot 301

47in nieregularne funkcji „na wolności” kładziemy szczególny samochody w słońcu po prostu napotkanego na ulicy. Tylko dlatego, że może i dlatego, że jest mniej oczywiste, że w 2015 roku nadal cię znaleźć coś zabawnego między wszystkimi dzierżawy szarej puszki. Tym razem, zupełnie nieznany tutaj Peugeot 301!

Co to jest? W latach trzydziestych Francuzi mieli Peugeot 301 na światowym rynku sprzedaży, ale niech to po prostu nie jest typem, który świeci tu w Delft. Mamy tym razem samochód z zaledwie kilku lat w tej dziedzinie, a to unikalny. 301 wyróżnia się tutaj, bo tak naprawdę nigdy nie sprzedawane za pośrednictwem oficjalnych kanałów. Mimo to, istnieje kilka umieścić na licencji w Holandii. Ta kopia jest pochodzenia polskiego, ale to nie znaczy, że chcemy świecić światło na modelu.

301 został przedstawiony w 2012 zasadniczo jednocześnie z Citroena C Elizejskich samym samochodem z Citroena karetki (rysunki 4 i 5). Są one przykręcone je razem w Hiszpanii. 301 jest platformą PF1, gdzie 208, DS3 i jego bracia, aby przejść wokół. Z jego 4,44-metrowy i 2.65 metr trener rozstaw osi jest przede wszystkim praktyczny sedan że 506 litrów bagażu można ponieść, nieznacznie mniej niż w pierwszej generacji Octavii. Istotnym osiągnięciem sedan segmentu B. Pod maską są 1,2-litrowe silniki benzynowe VTi, który znamy z HDi o pojemności 1,6 litra 208. Dostępne również tam.

Jak to specjalny-ie? Którzy po 2012 roku nigdy na Bliskim Wschodzie, w Europie Wschodniej, Rosji, Ukrainy, Grecji, Afryce Północnej i Ameryce Południowej było 301 niewątpliwie nigdy nie widział w naturze. W holenderskiej ziemi, jest to absolutna rzadkość. Istnieje w sumie tylko sześć holenderskiej licencji.

Stan-ie tam? Możemy odpowiedzieć: jak nowy.

Co oznacza, że ​​warto? Jest kopią do sprzedaży z 25.000 km na zegarze. Jest 2 lat i może być brane za mniej niż 13.000 euro. 

Ocena: Nie wszyscy równie ekscytujące i klasyczny lub Youngtimer albo. Mimo to, zabawa i szczególnie rzadkie występowanie w holenderskich ulicach.