Lucid Air posiada cenę

25Lucid Motors wisiał ceną na swoim pierwszym samochodzie, powietrze.

Jednym z najbardziej obiecujących nowicjuszy w dziedzinie samochodów elektrycznych jest Lucid Motors. Zrobiliśmy Pod koniec ubiegłego roku wprowadził do powietrza, futurystycznym stylu samochodu rywalizować w luksusowych samochodów takich jak BMW serii 7 i Mercedes-Benz Klasy S. Silnik elektryczny przynosi moc 400 KM na tylne koła. Dotyczy to wersji podstawowej bo najpotężniejszym wersja będzie mieć dwa silniki, które razem zapewniają 1,014 KM i jeździsz wszystkie koła. Do podstawowej wersji Lucid twierdzi, że powietrze na jednym ładowaniu powinien być w stanie pokryć około 386 kilometrów. Opcjonalne akumulatory do atmosfery o 500 lub nawet 650 kilometrów trzeba iść daleko. Ponadto średnia powietrza dziedziczenie wszystkich preparatów potrzebnych do niezależnej jazdy.

Opcjonalny aktywny system zawieszenia musi zapewnić, że samochód może konkurować pod względem komfortu jazdy z ustalonego porządku. Wnętrze to przyczynia się w tym cztery ekrany dotykowe, system dźwięku z - za dodatkową opłatą - 29 głośników, daleko z tyłu składane tylne siedzenia oraz duży szklany dach.

Jaki jest cennik całego powietrze i co jest wymagane dla wszystkich opcjonalnych elementów nie jest jeszcze znana. Lucid raporty już (US) Cena wywoławcza: 48 907 zł konwertowane. Luksusowy top wersja powinna "więcej niż $ +100.000" Wydajność, w przeliczeniu na € 93,000. Lucid koncentruje się na produkcji 10.000 tematy w pierwszym roku. W 2019 roku rozpocznie się dostawa.

Wszyscy poszliśmy wraz z Lucid w Stanach Zjednoczonych, do kierowania rundę w powietrzu. Wkrótce będzie można zobaczyć go więcej w video na tej stronie.