Facelift piątek: Opel Vectra (C)

53In 2002 Opel pociągnął tkaninę trzeciej generacji modelu Vectra, że ​​płynne linie dziewięćdziesiątych otrząsnął i wybrał trener biznesu. Przynajmniej tak to wyglądało. W 2005 roku Opel wydawało się wrócić do swoich okrągłych liniach.

Do 1988 roku Vectra A pchnął Ascona C salonach, model, który, podobnie jak jego poprzednik, zarówno jako sedan i hatchback, jak zaproponowano. 1995 Vectra B wysunięta, model z bardzo sporządzonych lusterek bocznych, i zazwyczaj sporządzone okrągłe opakowania. Opel Vectra B postanowił również dostarczyć na stację z jego następcę czymś, że rozpoczęta w 2002 - Vectra C - nie zobaczy.

Vectra C był zarówno uzyskać GTS (hatchback) sedan i stację. Ascetyczny, kanciasty, ale nowoczesne nadwozie charakteryzuje tej generacji Opel Vectra hettoch ale najwyraźniej nie do końca zgadzają się z poważnymi linii D-segmentacji.

W 2005 roku zaprezentowano mianowicie facelifted wersję. Cały front remontowane. Nowa krata, nowa praca, ale większość zderzak wyglądał znacznie szczęśliwsze wyciągniętych jednostek świetlnych za mniej zepsuty Vectra. Modyfikacje tylnej były ograniczone do korzystania z białymi światłami. Po liftingu, nawiasem mówiąc, był również wersja OPC rogiem, wariant z 255, a później nawet 280 KM.

Ulegli Vectra związanej Signum - również w 2005 roku - takie samo traktowanie jak Vectra

Teraz powstaje pytanie: jaki jest najlepszy Vectra udało: oryginalny 2002 lub Vectra uśmiechnięci, który został zaprezentowany po raz pierwszy w 2005 roku? Wyraź swoje zdanie poniżej i nie zapomnij, aby głosować za pośrednictwem ankiety!      

Mój ulubiony Opel Vectra Facelift piątek to:

  • Oryginalny od 2002
  • Facelift 2005
Głosuj Zobacz archiwum

Mój ulubiony Opel Vectra Facelift piątek to:

  • Oryginalny 2002 47,8%
  • Facelift w 2005 roku 52,2%
Archiwum liczba stemmen1.058Bekijk