Nowe logo i nowe hasło dla Opla

96Gisteren była rezygnacja byłego CEO Opel Karl-Thomas Neumann znany i Opel prezentuje dziś odświeżoną logo i nowy slogan marki.

Odbywa się to z Wir leben Autos ". Groupe PSA, który przejął Opla od General Motors, nie wydaje się usiedzieć z rewizji niemieckiej marki Opel i daje nowy slogan: przyszłość każdego z nas. Innymi słowy: Przyszłość jest dla każdego.

Ponadto, nowa obietnica marki jest zawieszony na Opla: Opel sprawia, że ​​technologia przyszłości dla wszystkich ". Opel teraz nazywa się dostawcą mobilności, a nie tylko producentem samochodów. Wydawałoby się więc, że marka będzie zajmować większy zakres zagadnień takich jak łączność i pojawiających mobilności pojęć, takich jak dzielenie się samochodem.

To poprawione również słynne „Blitz”. Logo zostało uproszczone według Opla. Nadal odnosi się do koło kierownicy i energię pioruna.

Opel pozostaje przede wszystkim niemieckiej marki, wynika z faktu, że Insignia będzie umieścić w centrum uwagi z nowej kampanii, w którym samochód jest reklamowany z hasłem "Niemiecka technologia dla każdego",

Dla jasności, dodał stary Opel logo. Zobacz zdjęcia 2.