Oto Volkswagen T-Roc

156Zojuist został odsłonięty we Włoszech, Volkswagen T-Roc. Nowa zwrotnica VW wydaje się mieć w zapasie niezbędne niespodzianki i większe niż się spodziewaliśmy. Nie wysoki Polo, po prostu szalony golf.

Kto spodziewa się wysokiej noga-Polo, Volkswagen niedoceniane i T-Roc. Największą niespodzianką T-Roc jest to, że podskórna Polo nie jest jednak fala. W związku z tym, wydaje się być konkurentem Toyota C-HR, co również zawiesza się pomiędzy B i C segmentu.

Volkswagen twierdzi, że ma dominującą wygląd SUV połączeniu z dynamiką zwartej hatchbacka. Szczególnie zobaczyć kuzyna Q2 Audi, która jest typowa linia dachu pochodzi głównie z wyróżniających słupków C. Z przodu jest szeroka, prosta linia pomiędzy kratką i maski, które dziś jest twarzą Volkswagenów. Każdy nowy Volkswagen SUV, jakie należy wyciągnąć do podglądu T-prime Concept GTE, który w kwietniu ubiegłego roku pokazała się w Chinach, a T-Roc jest tam wyraźnie nie jest wyjątkiem. Coupe jak Roofline kontrastuje z dużych boków i czarny oprawkach nadkola i jak T-roc prawdziwy zwrotnicy.

Również wewnątrz T-Roc jest ekscentryczny wygląd. Na przykład, kolor farby jest często powrócił na desce rozdzielczej, konsoli środkowej, a tapicerka drzwi dla. Atmosfera jak wiemy z New Beetle. Zegary można ewentualnie prowadzić cyfrowo. Osłona jest zasadniczo wprost z 445 litrów i może ustalić z tylnej powierzchni oparcia (40: 60), w konfiguracji być przedłużony do 1290 litrów.

Domyślnie każdy T-Roc Miasto hamowania awaryjnego, Post-Collision Braking System, asystenta pasa ruchu, manualna klimatyzacja, kolorowy ekran, oświetlenie LED z tyłu, światła do jazdy dziennej LED i 16-calowe felgi stalowe. Aby uzyskać więcej luksusu, wybierz styl z oświetleniem otoczenia biały, różne dakkleur, 17 calowe koła, kierowca system ostrzegania, lepsze siedzenia i pakiet connectivity. Sportowy człowiek człowiek musi mieć sportowy z ciemnych świateł tylnych, przyciemniane tylne szkło, aluminiowe pedały i czerwonego oświetlenia otoczenia, czerwone zaciski hamulcowe, koła 17-calowe ze stopów lekkich i sportowych foteli.

Podobnie jak Tiguan, gdzie jest umieszczony pod, to T-Roc na platformie MQB. O długości 4,23 m, t-Roc 25 cm krótsze niż Tiguan. Rozstaw osi wynosi 2603 mm. Jeśli chodzi o silniki, jest mnóstwo do wyboru. Kupon jest 1,0 TSI z 115 KM i 200 nm, która jest dostępna tylko w sześciobiegową prędkości i napędem na przednie koła. 1,5 TSI o mocy 150 KM i 250 Nm jest dostępny z DSG sześciobiegową manualną lub siedem prędkości. Najsilniejszy benzyna jest 2.0 TSI o mocy 190 KM i 320 Nm, który jest standardem 7-biegowa DSG i 4Motion napęd na wszystkie koła ma. Najprostszym diesel 1,6 TDI 115 KM i 250 nm, w trybie tylko skrzynią i napędem na przednie koła. TDI 2,0 150 KM i 340 nm, swobodnie łączyć z przodu lub z napędem na wszystkie koła i przekładnią manualną lub DSG. W tym samym bloku, nie jest już także z 190 KM, 400 Nm, a który jest standardem DSG i 4Motion.

Volkswagen T-Roc jest produkowany w Europie Portugalia Setúbal. Wprowadzenie na rynek w listopadzie na porządku dziennym.

Więcej informacji na temat Volkswagen T-Roc w Autoweek 35, pojawiając się w środę, 30 sierpnia.