To jest nowy Volkswagen Polo

271Vanochtend pojawiły się już pierwsze zdjęcia całkowicie nowego szóstej generacji Polo, ale teraz Volkswagen pokonał otwarta cała książka Polo!

Ustępujący uruchomiona w 2009 Polo pójdą w górę w tym nowym, platforma MQB umieszczony szóste pokolenie. Od teraz Polo nie tylko jako hatchback!

Jak facet grupa Seat Ibiza, który został zaprezentowany na początku tego roku, Polo rośnie niemal wszędzie. O długości 4,05 m, to jest o 8 cm dłuższy od swojego poprzednika a szerokość wzrasta od 7 cm zwiększono do 1,75 m. Więcej wzrostu, znajdziemy między przednią i tylną oś. Z nowymi środkami MQB opartych rozstaw osi wynosi teraz 2,56 zamiast 2,47 metrów.

silniki

Volkswagen stawia dziewięciu silników na zamówienie. Wraz z wprowadzeniem Polo w październiku tego roku uruchomieniem silnika zakres benzyny blisko 1,0 MPI 65 KM i działa na 150 KM 1.5 TSI, zaznajomieni z bloku dezaktywacji cylindrów.

Zakres diesel początkowo dostać tylko 80 KM i 95 KM 1.6 TDI z, ale tutaj jest więcej do wyboru później. Po raz pierwszy w Polo także jest jak TGI na rynku, wariant z zamiłowaniem do gazu ziemnego. Ten 1,0 TGI kopiąc go do 95 KM. Każdy Polo dostępny jest z przekładnią DSG o mocy od 95 KM. Volkswagen bezpośrednio świeciło światło na GTI. To wyciska 200 KM z jego 2,0-litrowy TSI, osiem koni mechanicznych więcej niż górna wersją swojego poprzednika. Ten top wersja sprint w 6,7 liczyć się z prędkością 100 km / h.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W dziedzinie bezpieczeństwa zapewnia Volkswagen Polo standardowy przedni Assist z miasta awaryjnego hamowania i wykrywania pieszych. Na liście opcji mamy przyjść na takie rzeczy jak adaptacyjnego tempomatu. Nowością w Polo są Lane Assist, wykrywanie ślepa plamka, tylne Traffic Alert, Park Assist, a Keyless dostępu. Więcej Nowa technologia jest w formie aktywnej Info Display, instrumenty cyfrowe, które my, dotychczas spotykane tylko w modelach wyższego poziomu w hierarchii grupy Volkswagena. Systemy audio-informacyjne mają wielkość, w zależności od implementacji, 6,5 i 8,0-cala.

smak

Volkswagen wprowadza cztery smaki Polo GTI, gdzie jest jednym z nich. Pozostałe trzy poziomy wyposażenia Trendline nazywa ponownie, Comfortline i Highline. Linia trendu jest standardowo wyposażony w takie rzeczy jak światła LED do jazdy dziennej oraz podstawowej wersji systemu multimedialnego. Od Comfortline jest klimatyzacja w standardzie. To samo dotyczy Bluetooth i port USB, podłokietnikiem oraz skórzana kierownica. Highline jest dodatkowe adaptacyjne Wybierz sportowe zawieszenie, lepsze siedzenia, oświetlenie, klimatyzację i aluminiowe felgi.

Pod koniec października, nowe Polo w holenderskich salonach. Ceny i szczegółowe specyfikacje zostaną ogłoszone w tamtejszym okresie przygotowawczym. W Niemczech ceny wywoławczej € 12,975.