Seat Leon Cupra R prezenty

40 ogółu społeczeństwa na IAA we Frankfurcie uważnie zapoznał się z nowym Arona, ale nie jest to jedyny debiutant w przyszłym tygodniu pokazuje jego twarz. Co mamy tendencję, aby myśleć o tym Leon Cupra R?

Leon Cupra R jest superlatyw Leona Cupra, ruch, który zostanie wybudowany w limitowanym nakładzie 799 sztuk. Kto zamawia Cupra R z manualną skrzynią biegów, zostanie wydana w wersji 310 KM. Wersja z DSG rozpoczyna się 300 koni mechanicznych.

De Leon Cupra R wokół klejony szczegóły włókna węglowego zaopatrzone przerywaczy. Jesteśmy lekkie rzeczy na przednim i tylnym spojlerem, z osłonami bocznymi oraz tylny dyfuzor. Boku lustro czapki, logo i koła nosić farby w kolorze miedzi. Wnętrze jest jak Seat wyposażonego akcentami miedzi. Na kierownicy i Alcantara utknął na gałce zmiany biegów. Cupra R Leon dostępny jest w matowy szary, czarny i szary Midnight Purenees. Seat Cupra R ma dostosowaną wypukłość na swojej przedniej osi i jest średnia z DCC podwozia adaptacyjnego. Remmerij Brembo jest również strona, to samo odnosi się do specjalnego układu wydechowego. Leon Cupra R jest dostępny tylko hatchbacka.

Poprzednia generacja Leona, nawiasem mówiąc, był już w wersji 310 KM, chociaż to był jeden przez holenderski importer rozdrobnione wariant.