Bomblet: Nowy Ford Fiesta ST!

91Liefhebbers z hothatches czekać równo w napięciu na nową Fiesta ST. Ford przynosi toksyczne wnętrzności z powrotem do Genewy, a dziś mamy już wszystkie szczegóły dla Ciebie!

Oczywiście, biorąc pod uwagę wersję nowej generacji Forda Fiesta ST, ruch, który mógłby konkurować z Volkswagen Polo GTI i Renault Clio RS tego świata. Gdzie ustępujący generacja 182 KM 1,6-litrowy EcoBoost czterocylindrowe rysy nowy Fiesta ST oferuje 200 KM i 290 Nm 1.5 Ecoboost pod maską. Choć EcoBoost 1.5 w Focus jest czterocylindrowy, serce Fiesta ST to zupełnie nowy trzycylindrowy ... z dezaktywacji cylindrów.

Dzięki nowemu silnikowi, ST jest w 6,7 sekundy przy prędkości 100 km / h to rumble, dwie dziesiąte rapera count niż jego poprzednik. Średnie zużycie powinna wynosić około 4,9 l / 100 km. Po raz pierwszy dostarcza Forda Fiesta ST z różnymi rodzajami napędów, które określają charakter samochodu. Jest do wyboru Normal, Sport i Track. Ponadto Ford montuje się zawór w wylocie, która ma wzmacniać dźwięk. We wnętrzu, dźwięk będzie wzmocniony. Przy niskim obciążeniu silnika przełącza się trzycylindrowy silnik w przód, jeden cylinder tymczasowo.

Począwszy od 2018 roku na rynku pojawi się holenderskiego ST, z obu trzech i pięciu drzwi. Ceny śledzić na późniejszym etapie.

Fiesta ST nie jest jedynym grapplerem w swoim segmencie, który sprawia, że ​​jego publiczny debiut na Geneva Motor Show. Więc Toyota Yaris GRMN przeniesie Cię na rynku szwajcarskim, z 210 KM 1,8 doładowany Yaris najsilniejszy jakie kiedykolwiek widział.