Jest to nowy Nissan Liść!

234Na długiej teaser maszyny marketingu Nissan dopuszcza się zapadać. Ponieważ jest to zupełnie nowy Nissan Liść!

Pierwsza generacja japońskich pionierów electro wiedział znaleźć nabywców. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2010 roku, sprzedano ponad 280.000 egzemplarzy i Nissan w ciągu ostatnich lat próbuje powstrzymać uwagę poprzez modernizację modelu regularnie. W ten sposób poprawione zawierają system wentylacji i był duży 30 kWh dostępnych baterii obok opakowania mniejsze 24 kWh. Wszystko rack dobiegła końca i podobnie do oryginalnego liści karierze. Barça Liść spłaca go!

Wcześniejsze zajawka byliśmy w stanie stwierdzić, że Nissan rzuca projekt techniczny zupełnie innego podejścia. Druga generacja liściastej miało duży wózek 4,49 m i 1,79 m, który z jego wpływem IDS koncepcji jest dość zgodna z resztą Nissan gamma. Hatchback elektryczny biegnie mniej kupić fakt, że jest „inna” i wygląda na dość napięty. Jako dziecko swego czasu, Liść posiada także ruchomy dach stał się ogromnie popularny. C-kolumna jest w rzeczywistości wykonywane czarnym. Mimo, że dach jest czarny na zdjęciach, istnieją inne kolory są również możliwe. Rozstaw osi wynosi 2,7 m tak duży jak w poprzednim liści. Jednak ten przybysz o wadze 1,535 kg nieco cięższy niż jego poprzednik.

We wnętrzu, Nissan montuje się 7-calowy kolorowy wyświetlacz pomiarów; Powłoka niebieski siedzisko i kierownica charakteryzuje się szwami. Bagażnik teraz mierzy 435 litrów. Nissan stawia również pod ostrzejszym kierowniczego przeglądając przesyłek w sterówce.

napędowy

Wtedy być może najbardziej interesujące pytanie: jak duży jest akumulator nowego liścia? Teraz: 40 kWh. Zdolność ta jest wyższa niż 10 kWh najpotężniejszym pakietem 30 kWh, który Nissan oferuje obecnie. Akumulator jest pod względem wielkości dokładnie taki sam rozmiar jak 30 kWh dostarczających kopii w poprzednim liści. Nissan twierdzi się, że lepsze uzyskanie większej gęstości energii, każda z pojedynczych komórek akumulatora litowo-jonowego laminowanej.

Zgodnie z cyklu NEDC, nowy listek ma 378 kilometrów iść daleko na opłaty. W porównaniu z wersją 30 kWh pierwszego liścia kopnął cykl pomiarowy według 250 kilometrów. Elektryczny Nissan Liść wisi w nowym, 150 KM i 320 Nm silny. Poprzednio warstwy wartości na 109 KM i 254 Nm. Zmiany prędkości 144 km / h nie jest. Bo kto to nowy zestaw mięśni nie wystarczy, Nissan posiada mocniejszą wersję, ruch, który jest coraz większy zasięg. Komunikat ten po wprowadzeniu na rynek liścia.

spryt

Wewnątrz, tak zwany e-Pedal dostać miejsce, przyspieszacz, który dostaje kolejną operację poprzez naciśnięcie przycisku. Który aktywuje tzw tryb e-pedał, Liść może spowolnić pozwalając pedału przyspieszenia. Pełne zwolnienie przepustnicy Liść powinien ostatecznie dokonać całkowitego zatrzymania. Jednak regularne pedał hamulca, aby być wykorzystywane do gwałtownego hamowania.

Nissan pokazuje liścia PROPILOT samą technikę jak Qashqai. Z PROPILOT Liść stanie prowadzić niezależnie obrębie jednego pasa ruchu na autostradzie. Samochód zdecydować czy hamowana w trybie autonomicznym lub przepustnicy i regulować. System działa przy prędkościach od 30 do 144 km / h. Liść utrzymuje swoją pozycję na pasie ruchu, nawet podczas pokonywania zakrętów. Inne funkcje autonomiczne znaleźć pod ProPilotPark nagłówka. Liść jest w rzeczywistości w stanie położyć się na parkingu. Samochód jest tu tak sam przód i / lub z tyłu. Lista kontynuuje działalność jako Lane Zapobiegania wyjazdem adaptacyjny tempomat, automatyczna wysokiej belki, do przodu awaryjnego hamowania, pieszy lut, rozpoznawania znaków drogowych, ostrzeżenie o przekroczeniu ruch i Nissan Around View Monitor.

Pojazd-sieci

Energia w akumulatorze liścia niekoniecznie jest przeznaczony do samochodu. Liść można powiesić na sieci elektrycznej dzięki tak zwanej technologii V2G (Vehicle-to-grid). Nissan robi to w celu zapewnienia wsparcia "[...] przetwarzanie nieregularnych przepływów energii odnawialnej, tak, że zielona energia jest łatwiej dostępne i tańsze." Właściciele liści którzy powiesić swoje samochody do sieci elektrycznej może zarabiać pieniądze z tego.

Nissan zapisuje książek zamówienie na nowe życie w otwartych października. W styczniu, pierwsze egzemplarze zostaną dostarczone w przyszłym roku. Cenę wywoławczą będzie wkrótce. Nissan produkuje New Leaf w Oppama nie tylko znajduje się w ojczyźnie, tak jak dawniej w Smyrnie (Stany Zjednoczone) i Sunderland.