Rap: Koenigsegg Agera R ‘Prawdziwa’

51In uczestnicy hypercarland walczyć poza namiot, jeśli chodzi o której przyznano tytuł najszybszego samochodu na świecie. " Koenigsegg do zrozumienia, że ​​wkrótce tytuł w kieszeni.

Ostatnio szwedzki Koenigsegg Agera R raper zrobił z Bugatti Chiron sprint od zera do prędkości 400 km / h, a następnie ponownie, aby zatrzymać. Koenigsegg ma teraz swój wzrok na prędkości Bugatti Veyron Super Sport, samochodu, który osiągnął maksymalną prędkość 431 km / h w Guinness Book of World Records został najszybszym samochodem produkcyjnym na świecie.

Koenigsegg pokazuje poprzez social media, które stało się upuścił kawałek autostrady w amerykańskim stanie Nevada z Agera RS średnią prędkość maksymalną 447 km / h. Agera R był każdy sposób jazdy do uwzględnienia rzeczy jak wiatr. Według Koenigsegg wszelkie informacje mierzona modułów Racelogic. Prędkość nie jest klasyfikowany jako rekord, ale według Koenigsegg tylko kwestia czasu.

Koenigsegg rzeczywistości może posiadać rekord, to jest wciąż wątpliwe jak długo marka w rękach. Veyron następca Chiron dotąd osiągnął maksymalną prędkość 420 km / h, mimo że samochód podobno osiąga prędkość 463 km / h. Aby chronić opony, a tym samym zapewnić bezpieczeństwo nie jest sądzony. Jest jeszcze amerykański Hennessey. Venom GT tuner który twierdził, trzy lata temu osiągnął prędkość 435 km / h, wszystko, prędkość była mierzona tylko w jednym kierunku. Niedawno zaprezentowane Venom F5 powinien być w stanie osiągnąć maksymalną prędkość 483 km / h, w zależności od jego twórców. Jednak ten potencjał rekordzista nie dokonał żadnego oficjalnego rekordu.