Nissan pozytywnie o Europie

10Nissans szef sprzedaży jest optymistą co do przyszłości swojej marki w Europie. W 2018 roku, trend wzrostowy będzie kontynuowany, według niego.

Pozytywne prognozy, które zostały uwolnione w poprzek Automotive News Europe, są wynikiem uruchomienie trzech nowych modeli. Na początek, istnieje silny nacisk nowa Micra Europejskiej, istnieje również facelifted Qashqai i wreszcie jest dużo oczekiwać od zupełnie nowego Leaf. Samochód elektryczny robił to już przekroczyło oczekiwania niedawno także w krajach, w których model jest już w sprzedaży. Jeśli Nissan jest rzeczywiście rośnie w roku 2018, oznacza to, że trend wzrostowy. W tym roku udział w rynku marki w Europie o 0,1 procent, podczas gdy wielkość sprzedaży nawet 5,4 procent był wyższy, a destylowana dane Auto NEWS' z ACEA.

Na japońskiej centrali Nissana będą zadowoleni z wiadomości, bo w domu jest mnóstwo bólów głowy dla kierownictwa wyższego szczebla. Nieodpowiednimi kontrolami że Nissan pracuje nad masywnym przypomnieć, że co najmniej 1,2 miliona pojazdów uczestniczących w wypadku. Błędy są tylko interesujące dla rynku japońskiego i nie mają negatywnego wpływu na jakość pojazdów, donosi marki.