Super camper bezcenny EarthRoamer XV-HD

38Op szukasz luksusowego miejsca właściwego przyczepie? Spójrz na EarthRoamer. Stanowią one nowy super camper XV-HD. Ważne, aby wiedzieć: jest to cena do luksusu.

Kemping, oznacza to, że masz hoteli pięciogwiazdkowych miss i udać się z rodziną. Bez łazienki, ale tylko z (różowy) papier toaletowy na kempingu do kanalizacji. Jeśli masz już tego luksusu teraz nie chce tego przegapić, można iść na zakupy w American EarthRoamer. Im więcej niż dziesięć metrów długości Super camper XC HD jest w rzeczywistości wyposażone we wszelkie luksusu można chcieć.

Pomyśl o pełnym węzłem sanitarnym, podgrzewaną podłogą, na kuchennym blacie z granitu, a nawet pralkę. Mogą spać w łóżkach hotelowych godnie i ze zbiornikiem 950 litrów wody jest tymczasowo być sam. Duże baterie, generator i duża tablica słoneczna upewnić się, że wszystko zawsze działa. Podstawą przyczepie jest Ford F-750 4 x 4. Tam jest silnik V8 diesel 6,7 litra dostarcza 983 Nm momentu obrotowego. Wilder planuje niż na południu Francji? To dlatego, że z 46-calowe opony XVL swój sposób pracy poprzez wszelkiego rodzaju charakter, że można myśleć.

Quid pro quo: z ceną wywoławczą $ +1,5 mln to suma drożej niż all-inclusive na Morzu Śródziemnym. Jednak są wypełniane karty kredytowej? Pierwsze trzy jednostki są obecnie produkowane.