SKODA Kodiaq Coupe ” jest prawdopodobnie nazywa Kodiaq GT

38Al ponad rok istnieją pogłoski o przybycie sportowego wariantu Skoda Kodiaq. Przez chińskiego PCAuto wydaje nazwa samochodu jest obecnie publikowane w Internecie.

Mid ubiegłym roku pojawiły się pierwsze doniesienia o możliwym przybyciu Kodiaq „Coupé”, wariant z bardziej spadzistym dachu. Czech sportowy zestaw będzie początkowo tylko chiński gleba uzyskać pod jego kołami, chociaż europejskiej premiery wykluczone. Chiński PCAuto musi położyć swoje ręce na obrazie, w którym nowy wariant Kodiaq już nazwa wydaje się zdobyć. Widzimy także, że wciąż jest SUV w planowaniu, ruch, który odbędzie się w przyszłym Kodiaq, Karoq i Yeti.

„Kodiaq GT”, nazwa samochodu wydaje się być wniesione jako ewentualnego przyszłego roku już na rynku. Nawiasem mówiąc, opuścił Skoda Vision E Concept, podgląd SUV elektrycznej, choć ogólnie w jaki sposób można go zobaczyć taką markę Coupe SUV-out. Ci samochód elektryczny, samochód jak Volkswagen średnica wewnętrzna Crozz nowa platforma EIA zostaną umieszczone, powinny być postrzegane około 2020 roku na drodze.