Honda Civic 1.5i VTEC Aero Deck-E (1998) recenze

3uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuKM-mode, při nákupuNajeto poslední
Civic 1.5i VTEC Aerodeck-E
5, Ruční
1998
2006
129000 km
152000 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 8.0 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

ZKUŠENOSTI

 • 25.září 2007 00:00

Října 2006 jsem si koupil tento vůz v obou dobrého jména Honda jako modrýma očima prodávajícího. Zatím, jak jsi mi zklamaný, ale o tom až později. Ke koupi bych udělal nějaké domácí úkoly. Po u havárií s mým Golf byl čas na modernějších a bezpečnějších automobilů. Kromě toho měl prostor a spolehlivost (údržbu) náklady jsou důležité. A pak se něco s nějakým charakterem podobně. Takže jsem měl na sobě mnoho hodin na internetu. BMW Touring trumfl. Ale jakkoli jsem Bavaria blízká mému srdci, jsem se zůstat střízlivý Holanďan. Údržba může být nákladná a je navíc v Amsterdamu
sklo pojištění téměř nevyhnutelné. Jak často jsem se v pondělí ráno o východním sousedem projíždějící s plastovém sáčku v zadní ..... ano, pak jen nevýrazný japonský? Téměř se skutečně stalo 626 vozů (2,0 HP motor), ale nemohl jsem mě vidět tu nesedí. Ve skutečnosti v pořádku, ale můžete to přehánět.

Když se Občanské Aero Deck dostal do oka. Ne objem modelu, takže se ještě řídit jen odlišný, zpoza docela dost BMW look-a-jako, nuda palubní desky, ale v pořádku sportovní sedadla. Dva airbagy, ABS není v této verzi. Bez klimatizace a elektricky ovládaná okna, ale to, co není to nemůže být zrušeno. Nízká hmotnost, takže levné silniční daň a jako třešničku na dortu; 1.5 VTEC. Obě jízdy sportovní a ekonomické. Teď jsem se dostal k vysokým očekáváním ze strany pozitivní reakce by mohla být. V první stovky kilometrů dojíždění (městský)
traffic Uvízl jsem v 1:12, když jsem počítal na 1:17. Teprve po několika dobrých kousků dálnici přišel opici z pytle, největší dosáhnout účinnosti při konstantní rychlosti. V Německu, kde jsem jel velkých kusů 120-140, zajel jsem 1: 15.5. To je lepší.
Do 130 km / h poměrně hladce, 140-150 je pěkný cestovní rychlost. Pak ‚leze do 160, takže jsem viděl.

Nyní, po asi 11 měsících (23.000km), mám představu o Honda.

Věci jako:
+ Spolehlivost. V 11 měsících 2x vyměněn za žárovky. Kromě toho, start a řídit.
Nicméně, celková dolil asi 1,5 litrů oleje. Nevidím rez.
+ Vzhledu. Zvláště se mi líbí záda, je poměrně exkluzivní vůz.
+ Engine. Hladký výkon, opravdu ne sportovní, ale v pořádku, aby se spolu. Kořeněná druhé a třetí převodový stupeň pro jízdu ve městě. Pátý je opravdu overdrive je FUT je venku. super-účinný benzín auto nejlepší skóre jeden pro pohon 1090kg: 16,8 dosud (s silnicích ± 100 km / h).
+ Comfort. Pohodlná sedadla s dobrým bočním vedením. Zadní hlavové opěrky.

Co se mi nelíbí:
- Nízká sedadla. Byl bych rád, aby byla vyšší, protože podle názoru a pohodlí pro vstup a výstup. Pro mě je ale zatím v pořádku, ale pro seniory, je obtížné.
- Palivoměr. Zprvu jsem si myslel, že náhradní žárovky byla rozbita, ale protože to nebylo na a přístroj byl téměř plochá. Dopadá světlo o 4 litry na konci jen světla je trochu stísněný.
- Zdá se, že triviální, ale spínač ostřikovačů / stěračů, je absurdní. Postřik je samostatný provoz a kosočtverec vymazání stejně. Takže na dálnici jako cizí těleso odstraňování znamená, že i podle pokynů svého stěračů otočit jinak byste vidět nic. Který šel s mým 8 roků starý zálivu automaticky.

PROBLÉMY

 • 25.září 2007 00:00

10 2006 / 129.000 nákup KM 1 rok MOT.
Při zapnutí světel také šel brzdová světla.
Zjistila, že nesprávný typ zadní svítilny byl použit v APK.
Dobrý světlo ho a problém je vyřešen.

Leden 2007: 135.000 KM posuďte rozbité lampy a pak doleva na světlo.
vyměnitelné. zakončena půl litru oleje. Kromě vzduchový filtr vypadá jako nový.
Baterie má nějaké ‚modrá útok‘ (unikající kyselinu z baterie ..?) Baterie obložený Polsku
destilovaná voda. Blatník světla ukazatelů dělat občas ne.
Směrová světla sám naštěstí.

Květen 2007: 146000 KM auto na boku, prosakování chladicí kapaliny. Obávám se nejhoršího, ale to se zdá být spálená pojistka nebude začít včas ploutve a motor je příliš horký.
V garáži jsou překvapeni, že je to tak jednoduché; pojistka a vede znovu. Brzdy kvičet a důrazněji, myslím, že tam jsou nové bloky by měly obsahovat.

Září 2007: 152.000 KM ještě žádné skutečné probemen, ale má velký obrat „opravdu zasloužili. Těsné litr oleje. Dasboardlampje opačném vytápění nemá smysl ještě. Žádné základy, ale to, co stejně mi připadá elektro termíny proti Honda.

Nic jiného žádné náklady, ale oprava + MOT konec října bude dále zobrazovat.
tak spolehlivost & Náklady jsou stále předběžné. To be continued!

4.0
 • comfort 4.0
 • výkon 4,0
 • spolehlivost 3.0
 • náklady 4.0
 • Koupili byste si auto od této značky? ano

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající