Hyundai Tucson 1.6 GDI Comfort (2016) recenze

6uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuKM-mode, při nákupuNajeto poslední
Tucson 1.6 GDI Comfort
6. Ruční
2016
2016
9 km
1860 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 7.6 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

První kilometry s naší první Hyundai!

 • 1860 km
 • 21.března 2016 21:25

Mnozí se rozhlédla po mladém použitých benzínovým vozem s vysokým posezením a prostorným zadním sedadle. Nechtěli jsme dodávat dostatek, a proto se ceny prudce. Dokonce zvažoval aannemersbus používán, ale také pravdou: Přes hodně najetých kilometrů, přímo statný ceny.
Toyota Verso odpadává. Mnoho z vnitřního prostoru, ale ouha, některé ošklivý, a to i uvnitř.
Kromě prodejce Toyota byla Hyundai prodejce. Tam jednou šel dovnitř a překvapen návrhu nového Tucson. Ale nový vůz nebyl určen ...
Ale přesto udělal zkušební jízdu na 1,6 turbo, které měli k dispozici. Pěkné auto! Ale napadlo, jestli ospravedlnit dodatečné náklady z verze turbo je.
Amersfoort byly 1,6 bez turba, i my jsme řízený. Mezitím se prodávající je hodnocena naše inruiler. Tucson bez turba nám hodí dobře, a ten samý den ráno jsme udělali dohodu, díky ostrému dohodě, která byla předložena k nám.

Jízda!
No, to funguje velmi dobře. 1,6 běží pěkné a hladké. Budete automaticky platit nové jednotky, a to zejména s ukazatelem posunu na přístrojové desce. Často se vám jít od 1 do 2 až 4 a 6. motor zvedne pokutu a krásný zvuk zůstává v pozadí. Řízení je velmi lehké, bude to asijské, ale neruší. Převodovka spínače velmi jemné. Spotřeba doposud je 7,7 litru na 100 km. Neat 1 v 13 tak.

Ovládání rádia je ještě zvyknout, to může dokonce ponořit do knih. Škoda, že není čas, jako je rádio a navigační vyniknout. Zadní kamera je velmi jasný, a to zejména v kombinaci s velkým displejem na středové konzole. Sedadla jsou pevná a poskytují dobrou podporu, když jsem se zeptat / najít ideální pozici. Že budete muset zkusit jít na delší jízdu. Bohužel, v tom, že pravé přední sedadlo není výškově nastavitelné, jako je například sedadlem řidiče.


08. 2016:
Jezdíme více než půl roku, a to funguje velmi dobře.
Který se právě vrátil z Itálie. To, co je nápadné: pohodlná sedadla, i když jste celý den. Ovládací prvky a vypínače velmi jemné. Motor a pneumatiky dávají málo hluku do interiéru. Když prší, slyšíš to jasné, na střeše.
Vzhledem k tomu, silnice stoupá, je nutné v krátké době od 6. protože je jen pro ploché Nizozemsku. Zpět do 5 tak, a pokud je to opravdu příkrý, někdy i při teplotě 4 ° žádný problém, aby malou rychlost a dál! Říci, že jsme byli plněná chutné se dvěma dospělými, třemi teenagery, střešním boxem a plnou zavazadla. Oh, a já sám je rezervní pneumatika pod podlahou kufru. Spotřeba v tomto dovolenou výlet 8,5 litru na 100 km. Za normálních okolností, ve spotřebě paliva Nizozemsko 6,8 litru na 100 km. Výborně!
Navigace jasné a příjemné řešit.
Stručně řečeno, po šesti letech, jako je auto velmi dobře, a to navzdory turbo-méně motoru. Bych ho odkoupit.

5.0
 • comfort 4.0
 • výkon 5,0
 • spolehlivost 5.0
 • stálo 5,0
 • Koupili byste si auto od této značky? ano

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající