Opel Ampera (2012) recenze

5uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuKM-mode, při nákupuNajeto poslední
Ampera
1 automatická převodovka
2012
2014
72300 km
96 452 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 8.1 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

Stále velmi spokojeni!

 • 93854 km
 • 12.09.2015 14:08

koupit:
Hledal jsem další auto, Honda CRV líbilo v pohodě, ale po čtyřech letech budete chtít něco jiného. Požadavky: Jel jsem na toto místo (sám sebou) záležitost, a vzhledem k tomu, že krize nerostou na stromech, takže není příliš mnoho agregace & malá spotřeba. Jsme jeho druhý, jsem se to vyžaduje v prostoru, s výjimkou jsem docela vysoký. A konečně, pes by měl mít možnost připojit se.
byly diskutovány (nový): Clio Station, Octavia, Outlander PHEV, Volvo V40 a MB classe.

Rozhodujícím faktorem bylo celkové náklady, design a zkušební jízdu. Mohl bych o Ampera pouze 1,5 roky velmi ostré nákupy, tam byl už 72dk, ale já Nejezděte hodně takže není problém pro mě. S 3,5 roku 0% agregace a velmi malou spotřebou zajistí nízké náklady. Kromě toho se mi to líbí, a jede velmi pohodlné elektrickým pohonem. A životní prostředí? že pro mě byl opravdu problém s mým autem, i když zelená energie se vrátil domů a moje věc, a tam je také hodnota pro životní prostředí tak, Najdu to pro (moje) vozy jsou opravdu velmi důležité při výběru. Nevýhodou, žádná stanice, pes by měl být na zadním sedadle. A konečně, já miluju něco speciálního.

hnací zkušenosti:
Již při zkušební jízdě jsem si všiml, že pohání Ampera těsný, běží velmi hladce a rychle se zrychluje, ten pocit je pryč. Ve sportovním režimu vytáhnout mnoho GTtje tam na 80 km nebo ven, a to je docela povedený pro schránku baterií. Veletrh je spravedlivý, pak se napětí rychle klesá, po kterém budete opět předjet. Ale 80 je obvykle maximální rychlost na místě, takže je to docela zábava. Na druhou stranu, pro ty, kteří mají rádi hladké hrabla & pískání pneumatik, nech ho být. Je to prostě plyn / power podlahy pedál a 80 huodt to. Manipulace je dobrá (částečně proto, že 19 *"pneumatiky), pokud se vám počítat úžasně rychlý Cloverleaf a dlouhé oblouky extra kilo baterie. V krátkých rychlých zatáčkách je jiná věc, že ​​kilo mu hrát zjevné triky. Kromě toho se vozidlo zastaví, a to zejména pokud jedete klidně hrází na baterie je odpočinek. Dal jsem na turné ride často ušetřit na baterii, dokud se nedostaneme z dálnice, než aby si klid a pohodu na baterii, když jsme tudy vcházejí.
A konečně, pozor na kruhových objezdech, protože často zmizel za cyklista absurdní A širokého stylu. Jsem lovil padne jako ulité kdy jindy fieter na začátku. Teď jsem vypadat jako standardní příze mají 6 x přední a zadní ohnutí nebo ne dělám něco špatně. Docela otravné.

* Pneumatiky: O pneumatikách mají další komentář. Mám auto, včetně "Krásná sada 19" slitina s Bridgstone Potenza 225 / R40 na to. Původní Ampera 17" Kola měla Michelin zimní pneumatiky. Když jsem se letos v listopadu v loňském roce řečeno, jsem si uvědomil, jak velký rozdíl může dát pneu / ráfky manipulaci, ale i komfort. Manipulace s letním setu je mnohem lepší, a on se výrazně přísnější kontroly. Tam naopak, v zimě mnohem pohodlnější, odvíjení zvuk je mnohem nižší a hlavně cihla silnice hluku je nižší než 19 velmi plochý",

komfort:
Já a ty oblečený verze navigace, Bose systém atd vše se děje. Za to, že dotykový displej občas (velmi) nelogické a obtížné pracovat, a tam jsou také některé pozoruhodné neúspěchy jsou in, je to krásné a mám malou další potíže po zvyknout. Ale moje žena, která provozuje občas ho proklel, takže jste byli varováni.
Židle, jsou krásné a jsou dobře provedené a odolné, bohužel jsou docela krátký pro mě, ne dát jim více dostatečně nízkou opěrou zad. Byl jsem již v 1. dlouhou cestu, měchy polštář postavený dal úlevu. Mám také rozšiřuje stopy sedadel, ale udělal jsem to s více vozy a budu prostě připisovat mé postavě.
Velmi užitečný je vytápění, chlazení nebo dokonce (!). Můžete vzdáleně (2x) 10 minut při provozu systému klimatizace, a to je v pořádku, s velmi studené nebo jen teplé počasí. Škoda, že je potřeba, aby si nastavit v klimatickém systému. Když se to rána ještě ekologicky a měkký, to dělá tak málo.

spolehlivost:
1. Zadní mlhové světlo
2. Nakládací klapka je přilepená (známý problém).

Až do teď neměl mechanický problém. No, to přišlo hned po 2 roky záruky značný kondenzace a případně vody v pravé zadní světlo. Opel nebyl doma, jen jsem dostal nějaké značné kompenzace korespondence poukaz ve výši 100, - €. Směšné! Skončil jsem s seznámení s vozem neznačkové velmi malý otvor vrtat, může to vyřešil přesně za spodní kryt zcela neviditelná, problém (Opel nemohl udělat tady?). Také jsem odstranil právo koupit za spoileru / difuzoru. Četl jsem na Ampera fórum, které se dotýká každého prahu, a máme mnoho zde. 10 šrouby a žádné problémy, snad s výjimkou jednoho litru benzinu & 2 euro více energie v průběhu let, kdy jsem ho mají
K dispozici bude spousta příběhů okolo o problémech, ale neměl jsem jim, jsem také obdržel celou historii předchozího vlastníka, a není nic zvláštního hlásit. Nicméně, tam byly některé změny, ale nic šokujícího. Teď je to druhá verze (konec roku 2012), které mohou mít co do činění s ním.
Sám jsem prostě dělat 1. beurtje (včetně brzdovou kapalinu), € 186, - a tím být stejná jako modifikující plynové pružiny vyměnit zadní kryt těžších ty (mimochodem, neměl jsem žádné problémy).

spotřeba:
Dostanu spotřeby paliva s palubním počítačem, který je podle majitele Ampera fórum Kdo měřené skutečnou spotřebu a oproti velmi přesné.

Když jsem si koupil palubní počítač vyplynulo, že průměrná spotřeba 4.3l (1 23) byl. Není to tak šílené, jak někdo 72d.km běží za méně než 1,5 roku. který si nikdy nemůžeme dělat nic na síle s rozsahem ± 50 až 60 km.

Já sám až do léta realizoval spotřebu 1,4 litru na 100 (1 z 71). Jezdím tedy mnohem regionální. Teď tam bylo ± 30 € 40 - tok v měsíci. Jak jsem již v průběhu prázdnin ven svíčky šlo a bylo to hodně najetých kilometrů se zvýšil na více než-všem po celý rok do 2 litrů. 100 (1 až 50 tak).

Začal jsem s prázdnou baterii na zpáteční cestě z prázdnin, a já celou cestu mezi 100 a většinou poháněn 130. neměl žádný provoz a spotřeba Teprve když benzín 1 až 15. I najít 1600kg auto normálně, ale zisk spočívá samozřejmě v krátkých vzdálenostech a nákladu.

S celkovou spotřebou pro mě 50 Jsem spokojený. Vždy se snažím účtovat na cestách, nebo chodit někdy ulici pro. Je škoda, že tak mnoho míst, kde tomu tak není. Pokud by to bylo v pořádku, tak bych rozhodně konzumovat méně.

tento vůz není vhodný pro km jedlík, pak jste na tom lépe s motorem s nízkou spotřebou paliva. Ampera (a PHEV) je kladen někteří uživatelé zástrčky je nešťastné, ale nijak nesnižuje koncept. Vzhledem k tomu, že je to pravda, i když dát svou spotřebu.

A ten pes? Který má obra na jeho významu, zadní sedadla jsou ploché s velkou deku přes to, a ona má hodně prostoru

*****
Aktualizovat 04-10-2016:
Stále velmi spokojen:
Použití se mírně zvýšila na 2,4 l / 100 (1 41) Byl jsem viděl častěji dál, i když si nejsem ještě někdy měsíce u čerpacích stanic

Kromě toho, nyní druhý vzadu má větrací otvor a reflektory na zadním i.v.m. kondenzace, která pracuje náležitě.

Nikdy nic, ale mám několikrát a měl motor potíže světla jednou řízení revizi textu, ale po restartu příští den, takže nic víc. (Řízení bylo pravděpodobně stejně špatné pro zámek)

Nic to udělal, to je auto v roce 2016 problému slyším od kamaráda, který je hlavní mechanik, existuje tolik senzory, které jsou citlivé natolik, aby se někdy k němu (vibrace. Vlhkost, teplo, atd.), Nejméně důvodů.

Lze si představit, že někdo, kdo paniky rychle nelíbí, ale vždycky jsem vyzkoušet jen několik dní a pak se zase pryč. Zeptám se v dalším kole si můžete přečíst, co byla zpráva, která je normálně v paměti.

Krátce před formy, takže opět každoroční kontrola dělat vč. 1. APK, především vysledovat a některé interiérové ​​filtry bude ropa nyní činí 79%, takže jde giga dlouhou dobu tak pomalý, že jen stěží použít inhibuje motor.

Přesto může Cením hladkost, klid a trakci. Takže si další rok.

jeho první skutečný výpadek údržba +

 • 96000 km
 • 03.12.2016 11:28

Ampera nenačetl. Po prodejce návštěvě bylo zjištěno, že být součástí přímo za dvířky. et al mě stálo nic, protože to spadá do výkonu, a tady to máte 8-letou záruku s Ampera dále. Na otázku, co by normálně náklady, složka něco od € 110, - + tam Vyhledávání po dobu tří hodin, tak ± 400, - včetně DPH. Počínaje zřejmě není neobvyklé dílo, protože oni měli podílet na skladě, což je docela zvláštní pro Ampera je.

Kromě toho měl roční sousedství v říjnu, € 282, - (ex olej, protože řídím tak málo paliva, které ještě stojí na 72% života). Žádný.

(Turn později normální, než jsem mohl první APK rovnat přinést ještě jsem musel denně zpět po třech měsících. To, co jsem udělal dát důtku od operátora? Jaha, protože pokud si jen přijít po 15 měsících, nemusí pomoci Opel asistent štěstí. Boy řekněme, s přesností ± 12.000 km pa teď je to vážné, přijde obruč říci. je-li vskutku AA člen Hilda

Dále ještě velmi rád, mám několikrát poháněn opravdu dlouhé vzdálenosti, takže je v současnosti v průměru 1 až 50.

5.0
 • komfort 5,0
 • výkon 5,0
 • spolehlivost 4.0
 • stálo 5,0
 • Koupili byste si auto od této značky? možná

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající