Volvo V60 T3 (2011) recenze

8uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuKM-mode, při nákupuNajeto poslední
V60 T3
6. Ruční
2011
2015
86500 km
108250 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 4.2 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

První zkušenosti

 • 86800 km
 • 21.července 2015 22:39

Po dlouhém hledání nejvhodnější volba modelu a typu motoru Volvo V60 T3 Kinetic v barvě Passion Red.

Při přezkoumávání můj předchozí auto (Ford Focus II 2.0 TDCI hatchback) jsou mé úvahy podrobně popsány.

Protože auto nebylo zcela na mé přání Souhlasil jsem s Niham Haagu, že auto bude vybaveno:
- RICA Tuning až 200 HP
- Kožený interiér Barva Mustang Brown
- Vyhřívané levý a pravý
- Odstíny od B sloupku
- zrcadlo stříbrná
- silver stuurlinleg
- Hliník Dashboard Inlay
- Hliníkový sportovní pedály
- Wheelbolts

Vůz by měl být opraven + APK, budou odstraněny některé menší poškození laku, a navigace bude získat aktualizaci.

DELIVERY & PRVNÍ KILOMETERS

Vzhledem k tomu, můj žádoucí učení nebyl k dispozici v kůži vybaveny Nizozemí převzal o něco déle, než bylo plánováno. Ani ne proto, že jede na dovolenou do září. Minulou sobotu byl tak daleko, jak jsem si ji vyzvednout. I přivedl kamaráda a doručení provedeno v uvolněném prostředí. Vůz vypadal velmi pěkné a kůže krásně udělat. Třída!

Tam byly některé poškození laku bohužel viditelné (zapomněl ..), ale to bylo rychle napraveno s dotykové pero a já ho mohl vzít.

Odstíny nebylo provedeno. To nebylo Niham ale odstín společnost (nebude zmiňovat jména), která dala ponětí. Jsme krátce, ale.

Byl jsem velmi zvědavý na účinek ladění Rica. Mohu říci jednu věc; pohání skvělý! On táhne až do 6000 otáček za minutu a urychluje zejména velmi lineární; Takže bez turbo zpožděním. Trochu sterilní, ale nechte motor a výfukový vyjádřit svůj názor civilizovaný dělat to znovu vzrušení na podlaze pedálu.

Adaptivní tempomat funguje skvěle, ale zjistíte, že v hustém provozu není váš nejlepší přítel. Pak vám lépe plyn "hrát" protože budete řídit mnohem plynulejší provoz. Ale tišší dálnice nebo 80 km odtud je vynikající volba mám spoustu legrace jít žít.

V pátek, je vůz vybaven pevnou ojí (a musí být v Amsterdamu, chcete-li udržovat v čistotě svůj nárazník) a difuzor R-design, aby mu dal jen trochu víc identitu. Následující týden jsem nechal ho odstíny a budu fotit a přidávat.

Já jsem jel 300 km a za celou tu dobu měl úsměv na tváři. Již nyní touží po jízdách celý víkend

Více později ....

nádherné auto

 • 95500 km
 • 16 leden 2016 20:35

V září jsem s rodinou (máme dvě malé dcery 3&4) šel do Toskánska. Moje žena a děti od roviny a I (nízká) létající auto. Po dobu 4 týdnů jel přibližně 5000 km a opravdu užil.

Pros:
- židle
- Ticho / klid na palubě
- Přátelský charakter motoru (tichá, jak by měla, rychle, jak je to možné)
- ACC funguje skvěle
- Dostatek zavazadlového prostoru pro čtyři osoby (vč. 2 dětská kola a skládací vozu!) Takže střešní box byl naštěstí není potřeba

Nevýhody?
- Opravdu zajímavé to všechno vyčerpá (můj Ford Focus I jel před & poslal opravdu lepší)
- Navigační někdy byl opuštěn Me,
- Neznámo karoserie sebou přinesl poškozeného ráfku
- A Spotřeba 1 až 8 na německých dálnicích snad? Nicméně, úsměv z 200+ pohonu a ceny jsou k nezaplacení zpět k čerpadlu.

Zatím mám asi 4000 km podél opět poháněný Nizozemsku a pak se ukáže, lahodné & praktický vůz: navštívit řadu IKEA či není problém, všechno vejde v okolí 40-20-40 zadních sedadlech je perfektní.

Spotřeba se pohybuje mezi 1 až 11 (mnoho kratších cestách a jeho okolí) a jeden z 14 (mnoho dálnice / 80km daleko)

Poruchy nebo údržby, jsem neměl, takže tam může tedy i nadále není moc co říct o tom.

Oja: sedadlo je opravdu fantastické! I poté nauka postavený a objednat spolu hned: co je to rozkoš; Mohu ji vřele doporučit.

Krásný výlet auto!

 • 103500 km
 • 03.09.2016 08:23

Bydlím v Amsterdamu a používat auto ve skutečnosti poněkud schizofrenní nebo krátké výlety v okolí města či delší výlety a cestování. Od července se dvěma přáteli jel do francouzských Alp (La Marmotte pro fajnšmekry) a 2 kola za sebou, 3 osoby + zavazadla a trochu jízda na jedné zploštělé 11. Vůz je opravdu udělal pro tento druh výletů a moji spolucestující byli opravdu nadšeni vozu. Všechny triky jako BLIS zejména adaptivním tempomatem bylo velmi ocenil. Po dlouhá cesta přijde bez bolesti v zádech; krásné auto výlet byl jejich jednomyslný názor.

Dělal auto nyní vlastní více než jeden rok a měl by brzy dostat (rok) beurtje. Vlastně by mě zajímalo, proč, protože interval údržby 30,000 km a já jsem teď jel asi 15,500 km a spotřebuje kapku oleje. Olej vypadá příliš "čerstvý" out, ale dobře, protože Volvo má nyní možnost pro € 49, - aktualizovat svůj přístroj, takže si nyní zdarma Lifetime Mapa Aktualizace lze stáhnout (musíte sami nahrávání s USB flash disk) budu tak jako tak, aby si schůzku ,

spotřeba

 • 103600 km
 • 08.09.2016 20:58

Mám rád, protože včetně spotřeby pomocí aplikace duchem monitoru. Spotřeba je asi 1 z 10 ve městě, jeden na 13/14 na dálnici a 1 11,5 průměrné.

Viz: https://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/703857.html podrobnosti.

Modifikace / Připomeňme

 • 106560 km
 • 24 prosinec 2016 21:47

Včera obdržel dopis od společnosti Volvo Nizozemí že T3 motor potřebuje změnu. Při velkém zatížení se studeným motorem (kdo dělá, že ???) může jít úniku oleje / chladicí kapaliny nebo tak něco ... Nepodceňujte riziko tak vysoké, že jsem obtěžovat dostane, ale plánovaný na bezpečnost, ale stejně jmenování ve společnosti Volvo dealer.

Tam je navíc nebyla dosud ... nejezdí mnoho kilometrů a po rozhovoru s conculega mechanik během dovolené na služby ("nesmysl vyměnit olej každý rok") Rozhodl jsem se otočit, ale odložit na 120.000 km. Kromě toho hodně peněz a auto šetří disky stále velmi dobře.

Jen nepříjemné je, že jsem vždy tlačí zprávy údržby; Internet jsou různé způsoby, jak získat tímto způsobem, ale je stále schopen obnovit zprávu ke mně; Věčná sláva pro ty, kteří mají zlaté tip!

Ošklivý obrubník poškození levého předního kola po (porucha), aby hlásili jakékoli podrobnosti.

Přicházející zimu, takže zimní páskách pouze jednou za hod a dobré pop na francouzské autoroute; už jsem se na to těším!

108 361 WINTER

Čistě pro pod sjíždění zimní popruhy. Měl nějaký reálný základ: Použil jsem zimní kola ford mé přítelkyně (moje staré auto) To může být způsobeno tím, rozteč je stejná (Volvo byla kdysi součástí skupiny Ford, věřím), ale jak se ukázalo u brodu na šrouby hřídel jsou připevněny (a tedy pouze matice o měli), zatímco v případě, že dosažení šrouby se musí otáčet v šachtě ... Lock mohlo být provedeno s kuželovitými šrouby původních LM kol, ale není příliš bezpečné ... přes www. autoreedijk.nl objednat montážní šrouby (slušné ceny a během dvou dnů doma), takže tam sedí úhledně pod ním.

Pak také garáž jack (I jednou za 20, - € koupil v Lidlu) se zhroutila v 4. převodovém stupni, byl jsem rád, že jsem neměl v úmyslu na poslední chvíli ...

Navíc minulý týden provádět úpravy + navigační ipgrade: A5 (západní obchvat) je nyní šťastná (konečně ...) o

Za zmínku také stojí, že v případě, že auto prostě jen dlouhé pohony dělá to může být docela úsporný. Nejméně 1 13,9 vzal jsem nedávno po dvou jízdách po 250 km. Hodně lepší než můj celkový průměr v poměru 1: 11,2. Dále se přidá pár fotek interiéru. Musím dovybavení učeň Kožený Namontováno Nizozemsko v Alphen aan den Rijn. Je tam opravdu těsný a jsem stále velmi spokojený s tím, stejně jako vyhřívaná sedadla.

4.5
 • comfort 4.0
 • výkon 5,0
 • spolehlivost 5.0
 • náklady 4.0
 • Koupili byste si auto od této značky? ano

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající