Peugeot 206 1.4 HDI Air-linka (2006) recenze

5uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuKM-mode, při nákupuNajeto poslední
206 Air linie 1.4 HDI
5, Ruční
2006
2013
224000 km
269500 ​​km
Průměrný čtenář Hodnocení: 4.3 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

První pár tisíc km

 • 232 256 km
 • 04.03.2014 23:55

Konec vůz zakoupen v prosinci 2013 za nízkou cenu ve výši € 2.500. Všechny záznamy údržby, jako je to, spravedlivé rozdělování bylo hotovo, stačí otočit měl nové pneumatiky a nové STK.

Kromě toho, elektroporace, oken a zrcátek, cv s AB, AC. Fun zdobení patří mlhovky, boční airbagy a chrom prahy dveří s logem Peugeot.

No, to všechno se zdálo být v pořádku a cena byla atraktivní. Auto vypadalo dobře, motor běžel jako kouzlo. Koupil, abych mohl dělat svou předchozí 106 1,5 D pryč.


Bohužel, tam bylo ocelová kola s černými kryty kol. Musím odejít místa zimní ráfky, poklice I stříkané stříbro a jako letní kolo I 16" Ouragan odstraněny kola.

Na třetí den nákupu cítím špinavý olej-vzduch, a věděl jsem, co to bylo poprvé. Po chvíli se dostal tak špatné, že jsem se mohl držet jen recirkulací topení na semaforech. Navíc auto někdy spadl zastavení po dlouhé době, a by pak obtížný začátek.

V konečném důsledku to bylo děravé palivové hadice na tělese. Předběžně bylo opraveno začátkem února) a opravdu vyměnit. Krátce poté, co (5 dní) oprava začala poklepáním na motoru, což je problém s image značky s rozprašovačem. Long opravy, protože přístup k němu je na 1.4HDI velmi obtížné.

Tyto záležitosti jsou proti mně, ale je třeba počítat v autě s najetých kilometrů. Jistě, palivová hadice je slabinou motoru.


Dále:
8000 kilometrů jel za dva měsíce
Pohony velmi dobře, ale já si ujít věci nebo nesnášet věci:
1. Mirror topení - musel jsem udělat svou 106 !!
2. Bez tempomatu - Věděl jsem, že koupit, ale já jsem hledal někoho, kdo může dát originál v BSI. Stengel je již postaven, a vše je připraveno. Vzhledem k mé vzdáleností tempomatu šikovný.
Spotřeba 3.V mě zklamáním. Teď samozřejmě, mám opravdu jen jediný výsledek prosakující hadice, ale dobře, doufejme, že ji vytáhnout hned rychle.
4. začnu chybí schopnost MP3 a najít Yatour poměrně drahý.

Pros:
1. Sedadla jsou velmi dobré
2. Freeze
3. Vypadá to elegantní a hodit mladšímu
4. Good hmotnost 949 kg a motor může dokonale.


Comfort je dobrá.
Výkon je uspokojivé známky
Provozní náklady jsou zahrnuty v současné době proti, ale myslím, že když jsou pryč současné problémy, mám dobrý vůz v pořadí. Prozatímní skóre nebude ani pozitivní, jde o spolehlivost.

Jen velmi málo s ním, a nahradit turbo

 • 233180 km
 • 29.března 2014 20:47

No, jen 1000 km na ... byla objevena při výměně protipožárních desek, že turbo nebylo dobré. Tam byl vinnetje na straně vzduchu rozbité. Pravděpodobně ledem nebo něco ..

Tak nahrazení, na internetu jsem našel nový € 270 !! Levný pro turbo. Nainstalován a odvedl od teď vše, co se zdá být spuštěn auto 1:21.
Nahrazení turbo udělal malou zase přišel z hlediska počtu ujetých kilometrů i chutné.

Vůz se nyní jezdí opravdu hodně hladší a navíc úsporný. Byly zjištěny žádné problémy, a doufejme, že to tak i zůstane.

Také jsem jen klidnější moment z hlediska pracovních míst, mnoho z nich nyní jako OV stát, protože je to mnohem pohodlnější, než parkování v daném místě. Takže kilometrů přicházejí pomaleji.

odchází

 • 269500 ​​km
 • 20 duben 2015 21:08

Související pohyb, auto pryč. Jezdit méně kilometrů a chtěl něco s větším komfortem.

Spotřeba byla průběžně 01:19 o tom a jsem našel docela zklamáním pro množství energie. Také jsem vynechal tempomat

3.0
 • comfort 4.0
 • výkon 3,0
 • spolehlivost 2.0
 • stálo 3.0
 • Koupili byste si auto od této značky? ano

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající