Renault Zoe Intense (2013) recenze

33uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuKM-mode, při nákupuNajeto poslední
Zoe Intense
1 automatická převodovka
2013
2013
9 km
64680 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 8.9 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

Průkopnický či velvyslanec?

 • 9300 km
 • 28.listopadu 2013 22:51

Od poloviny června 2013 jsme autem za Zoe Intense v barvě „Brun Ardent“ od 17 „TechRun kola. Ve skutečnosti to bylo zamýšlel skoncovat s LPG naší každodenní Laguna (nyní více než 300.000 km), ale my prostě miluju, aby se věnoval. Zoe se stát naším „první“ auto. Chodíme tam co nejvíce podél Laguna pouze tehdy, pokud neexistuje žádný jiný (vzhledem k prostoru, závěs nebo někdy rozsahu). Home je instalován na standardní instalační krabici (3,7 kW). A samozřejmě také bezkontaktní karta pro zpoplatnění silnic na veřejných dobíjecích stanic, okamžitě nařídil.

Zvyknout.
No, je to něco jiného, ​​o auta na elektrický pohon. Ale z hlediska doby jízdy je doba seznámení je velmi krátká. Zoe ovládat stejně jako jakékoli jiné auto s automatickou převodovkou. Jen .... Běží mnohem lépe! Co skvělý zážitek, aby urychlila jedním plynulým pohybem, v tichu a také velmi hladký. Pro hladký Zoe je určitě až do 70 km / h, zrychlení je v pořádku.
Zatím tam je doba seřízení, ne v autech, ale z hlediska zájmu a otázky dostanete. Obvykle mimochodem jsou tytéž otázky: „když jsou baterie prázdné, pak můžete palivo dál?“ (Ne, Zoe není hybrid, ale 100% auto na elektrický pohon.) „Jak daleko můžete dostat na jedno nabití baterie?“ (záleží na mnoha faktorech, ale počítat mezi 120 kilometrů v zimě a 180 km v létě.) „jsou stále přijít vybité baterie“ (No, pokud váš rozsah je malý, najít nabíjecí stanici zapnuto). „Jak dlouho trvá nabíjení?“ (Což závisí také na tom, jak prázdná baterie, například, ale také schopnost nabíjení bod, samozřejmě). Ale my bychom si tyto druhy otázek (hodně), jsme udělali, a je to zábava se říct lidem o elektromobilů. Většina z nich jsou velmi nadšení jako kdysi řídil (jim).

Jak daleko můžete jít?
Zdaleka nejvíce jízd děláme se Zoe jsou dojíždění. Tedy mezi 60 a 80 km návratu. To je samozřejmě žádný problém, za příznivých podmínek (např. Pokud nepotřebujete topení / klimatizace) mohou být dokonce dvakrát na jedno nabití. Kromě toho existuje veřejný nabíjecí stanice dosud k dispozici výhradně pro mě / jako 200 metrů od mé práce. Ale máme také potřebné „dlouhá“ běhy. Maximální počet je daleko od 300 kilometrů za den. A to platí v Nizozemsku obecně v pořádku. Nezapomeňte postupovat vaše možnosti k dispozici, pokud jde o nabíjení. Podél cesty, systém „R-Link“ s navigací TomTom může také vést k nabíjecích bodů, ale bohužel databáze používá již staré a proto chybět mnoho dobíjecích míst v tomto systému. Bohužel, nikdo nemůže dát Renault jasnost o tom, kdy aktualizace sestoupit. Ale můžete najít nabíjecí stanici v cíli vaší cesty, pak auta na elektrický pohon zcela ideální. Nabíjení náklady než žádný čas jako mnoho lidí myslí. Zaparkovat své auto, připojte jej a jít dělat věci, které chcete / potřeba udělat. Šance je, že když se vrátíte do svého Zoe, znovu dostatek rozsah, aby vaše odvézt domů najednou.

Zůstatek po 9300 km:
Váhy tip doposud velmi pozitivní. Ve skutečnosti bych se vrátit k „Dino-kapalina spalovny“. Výčet.

Pozitivní doposud:
- Jízdy. Hnací je velký slovo. Klidný, hladký, to je opravdu „disk 2,0“.
- Ušetřit čas, protože nemusíte natankovat. Po několika týdnech, zjistíte, „já nikdy jít na čerpací stanici.“ Stačí připojit doma nebo v cílovém místě a jít dělat svou věc. Prostě nepočítají úsporných opatření u benzínové pumpy.
- Dojezd. I když jsou 17 „kola se rozhodli, které by stálo asi 10% pracovního rozsahu, jako Renault, můžeme ještě dostat více než 180 km na jedno nabití akumulátoru v létě, teď, při teplotách kolem 5-7 ° C dostaneme ještě stále 120-130 km.
- Předehřejte. Delicious ráno. Při teplotách okolo bodu mrazu dostat do auta, který je již v teple. Bohužel to není ještě plánuje prostřednictvím aplikace.

je negativní:
- R-Link není 100% dosud. Nastavení se nepamatoval. nabíjení databáze je starověký. Není jasné, zda a kdy je to vyřešeno.
- Odrazy přístrojové desky čelní sklo. V horní části přístrojové desky je velmi lehký (béžová u všech provedení) a zrcadla někdy nepříjemně na čelní sklo. Natolik, že to znemožňuje výhled.

A konečně, je bod, který nemá tolik co do činění s vozem, ale s instalační krabici. Kdybych teď měl vybrat, jsem si vybral jeden s pevným kabelem.

DODATEK: Spotřeba
Nemám možnost v pojistkové skříni na stěně boxu pomocí metr pro sledování spotřeby. Tak jsem se spoléhat na palubního počítače na Zoe. A který je pravidelně resetovat. Ale zatím ukázala měřičem užitné veličiny nanejvýš 17,3 kWh / 100 km. V létě to bylo neustále někde na 14 - byl 14,5 kWh / 100 km. Proto se domnívám, že vaše celoroční průměr asi 15,5 až 16 kWh / 100 km může stát skutečností. To odpovídá rozmezí pracovních teplot od asi 135 do 140 km a přibližně 3,20 € na 100 km.


NB Pro jezdce Zoe, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti, k dispozici je také fórum Zoe, viz:
http://www.renaultforum.nl/forum/zoe-z-e.html

UPDATE 15.000 km

 • 15100 km
 • 26 únor 2014 23:07

Použitelnost: dobře, mnohé z nich jsou skeptičtí ohledně užitečnosti 100% auto na elektrický pohon. A upřímně řečeno, když si koupíte Zoe bych odhadnout "Některé jízdy nebyly co do činění s Zoe", A protože výše nájmu bateriovém Zoe se týká kilometrů, dělat, jsem spočítal ročním počtem ujetých kilometrů 17,500 km, zatímco celá léta jsem jel 23,000 km od Laguna. Ale teď jsme 8 měsíců a 15,000 km daleko, což představuje roční kilometrový na 22.500. A tak máme nájemní smlouva upravena směrem nahoru. Mimochodem, to je velmi snadné, a to iv případě by to neudělal, ale bude daleko vyšší než zadaný roční kilometrový výkon, nebude potrestán, zaplatíte jen 0,05 € / km navíc. Tak se vám pár babek dražší, než když necháte upravit smlouvu.

Mimochodem, Zoe je dokonale použitelný, ale stejně jako elektromobilů ještě? Ano, určitě! Zoe se cítí perfektně doma ve městě (nebo město) a vnějškem, a mohou také v pořádku jednou za jízdy po dálnici. Můžete vždy hladký tok dopravy, předjíždění go super, protože točivý moment je vždy k dispozici, a pokud budete potřebovat k tomu, že je nádherné oddech v autě (a rozhlas a ZE hlas off, je ZE Voice systém, který varuje chodce / cyklisty s umělým šumem až 30 km / h).

Bez poplatku stres? Ne, zatím jen stěží. Nyní jsme zažili třikrát nabíjení to neudělal, a dvakrát nabíjecí stanici, kterou jsem měl v plánu využití byla obsazena. Ale hustota nabíjecí stanice v Holandsku je již velmi dobrá, takže budete mít vždy alternativu. Možná, že není optimální z hlediska plánování cest, ale jsem v pořádku. Nicméně, tam by bylo více dobíjecích stanic s vyšší nosností (22 nebo 43 kW) mohou nastat. Unikátní vlastností Zoe je, že Zoe vždy optimálně využívat kapacitu nabíjecí stanice. Mnohé veřejné nabíjecí stanice jsou 3-fázové AC a dodat do 11 kW, ale i všechny ostatní (PH) EVs kromě Tesla, ale pouze jedna fáze, a tudíž až 3,7 kW. Podél silnice jsou nyní Fastned a Green Flux / ANWB již celá řada dobíjecích stanic 22 kW, ale slíbil, 43 dobíjecích stanic kW, kde baterie Zoe 30 minut 80% plná, je tam nikdo v Nizozemsku.

Je tam opravdu co říct negativní? No, bohužel, jsem si všiml poměrně rychle, že 17" TechRun ráfky mám na Zoe (volitelně) poškozením velmi rychle. Jsem vždy velmi opatrní chodníku hran atd. Ale obě přední kola do věnce byly velmi ošklivý poškozen. Jako jsou pneumatiky s ochranou perliček napříště sestavovat, Renault.
A pak je tu R-Link, "Tablet PC ve svém Renault", dostat nejsou specifické pro Zoe, ale v dnešní době mnoho modelů Renault jako standard nebo jako jedna z možností. Zoe je standardní. Teď musím říct, že mám velmi málo problémy s ním, ale existuje mnoho příběhů o žádné nebo špatné spojení, tlačítek nereaguje hlasitosti TomTom mapy, které nejsou nalezeny, že bota spontánně re atd. Renault má také známo, že existují problémy existuje zde získat počet aktualizací (tam to také být jen jeden), která by měla vyřešit většinu problémů. Tyto aktualizace lze stáhnout z MyRenault sami, že je to opět po ruce.

A konečně, spotřeba. toto "zimní" Minimální driving range zůstala výrazně nad 100 km. Během nejchladnějších dnů spotřeby se zvýšil na téměř 19 kWh / 100 km, což by poskytlo dojezd 115 km. V průměru se Zoe na displeji 120-125 km, ale tento pohled je obvykle na konzervativní straně.

Stručně řečeno, bych chtěl povzbudit všechny, aby se jít Zoe jezdit!

Další rok zábavy

 • 22100 km
 • 20.června 2014 10:34

No, Zoe to už dlouho s námi po celý rok. A co je ještě říci. Ve skutečnosti jen velmi málo, kromě toho, že je to stále skvělé auto. Pokaždé, když se dostanete zpět do "normální" krok auto, spadneš zpátky na extra slabé tiché o Zoe se děje pomocí.

Jak již bylo zmíněno, je málo co říci. Tableta R-Link dostane částečná aktualizace, jejichž cílem je řešit problémy. Veřejné nabíjecí Zdá se, že se staly dražší, ale pořád nabíjení 95% veškerého stávajícího domova. Jediný problém je auto je, že pravé zadní dveře nevisí dobře, a proto přichází s otvorem pro otevření dveří. Ale to bude brzy odstraněna (v záruce).

Pravděpodobně budeme skutečně nahradit náš starý Laguna během jednoho roku. Kdyby to bylo na mně, tam je také elektrický vůz na svém místě. Nyní přesvědčit druhou polovinu. (A uložit moment)

Aktualizace po 2,5 letech

 • 50400 km
 • 21 prosinec 2015 22:47

Minulý týden jsme dosáhli našeho Zoe milníku 50.000 kilometrů takže čas pro další krátké aktualizace. Krátký, protože tam je opravdu velmi málo hlásit. Vůz se setkává stále v pořádku, všechny denní výlety jsou velmi uskutečnitelný, a chcete-li den ven a máte v plánu si jízdu málo, můžete snadno provést 350 km denně.

Mimo dvě pravidelné údržby jsem šel jednou na prodejce, protože ventilátor topení hlásku chrastivý. Jednalo se o dokument, který přišel dovnitř krytu. Bohužel měl před ním něco je třeba rozebrat, aby ji vyčistit a pak mě vzal do tuku 50, - Euro. Takže na podzim stále častěji listí a jiné nečistoty z čelního skla / krytu daleko k tomu nedošlo.

Jakýkoliv jiný bod, který stojí za zmínku, je skutečnost, že kapacita baterie je nyní o poznání méně než v loňském roce. Stále mám mezi 120 a 130 km provozní rozsah, ale to není opravdu za studena Samozřejmě. Když je poslední služba je baterie "zdraví" měřeno při 85% a byl jsem v šoku tím. Teď se zdá, v ZOE komunity musí být (velmi) negativní outlier a nikdo přesně neví, "nošení" vyprší, ale mohlo by to také velmi dobře možné, že moje baterie dodávat všechno nebylo 100%.

Takže tip bych dát komukoliv pro dokončení této aktualizace uvažuje o koupi si ZOE: umožňuje měřit stav baterie a poptávku v písemné formě. Oba druhé ZOE je také nová.

double Actieadius

 • 64680 km
 • 03.10.2016 22:48

Skvělá zpráva pro řidiče Zoe! Nová 41 kWh baterie, která se představila na pařížském autosalonu v jihovýchodní Evropě bude k dispozici od druhého čtvrtletí roku 2017 až po současnost ZOE je. Toto zdvojnásobení o své driving range. 130-170 km, respektive zimní léto, na 200-300 km (zima-léto). Ve Francii takové modernizace € 3.500, - náklady. V případě, že cena zde budou platit i v Holandsku, budeme téměř jistě tento upgrade.

Všimněte si také chystá podepsat naši ZOE trochu vzrušující, pořád jede skvěle a bez jakýchkoliv problémů.

4.5
 • comfort 4.0
 • výkon 4,0
 • spolehlivost 5.0
 • náklady 4.0
 • Koupili byste si auto od této značky? ano

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající