Opel Corsa 1.2-16V Easytronic Comfort (2001) recenze

16uskutečněnírychlostirok výstavbyRok nákupuKM-mode, při nákupuNajeto poslední
Corsa 1.2-16V Easytronic Comfort
5, Semi-Automatic
2001
2010
118292 km
140000 km
Průměrný čtenář Hodnocení: 4.8 Disclaimer MyReview

Popisy a komentáře v sekci Myreview vozu na základě osobních názorů a zkušeností uživatelů. Sanoma Media Netherlands BV ( ‚Sanoma‘) nemůže být zodpovědný za obsah nebo možných následků. V Myreview bude vůz umístěn dobré i špatné zkušenosti. Editoři mohou výrazy, které nesplňují pravidla chování nebo nezákonného upravit nebo odstranit za všech okolností.

To není povoleno bez souhlasu Sanoma používat informace pro Myreview Auto nebo šířit prostřednictvím jiných médií.

nákup

 • 13 leden 2011 12:33

V loňském roce (2010) tento vůz koupil jako první auto. Je to proto, že jsem byl důvod, proč do stroje, a že je nyní říká, že vy nebo váš život nebo automatické autoškola se zase a znovu dělá zkoušku na CBR. Není pravda, že můžete řídit automaticky přepne po uplynutí jednoho roku.

Moje preference byla pro Toyotu, zejména Yaris, protože to ukazuje tak málo by se stát v garáži, nebo německého spolehlivosti se jmény Volkswagen, Opel a Seat. Na internetu některé hledá se strojem požadavky, nízké měsíční náklady (pojištění a daně), se třemi dveřmi a rozpočtem ve výši 4000 eur cca. Pak pokračoval v cestě. První Opel Corsa B okolí, ale nechtěl vědět, jaké auto prodeje (bledě bratranec mé matce). Pak Toyota Starlet tady ale bylo to o den dříve a byl stále prodává na svých internetových stránkách. Po tom šel do Toyota Starlet v Nijmegenu, ale který měl střešního okna a nikdy více zkušeností rodičů. Pak šel domů. Po několika týdnech se můj táta byl na cestě, jsem s ním šel do různých prodejců. Auto (Volkswagen Polo, pokud se nemýlím) pohled na tlusté 8000 eur a Volkswagen Lupo v mém rozpočtu. Jen vy ztratit Lupo je malý vůz, který vám zpět žádná malá krabička. To také nebylo známo Garáž / prodejce a jaká byla ta nejbláznivější věc byla, že měl květináč na střeše každého vozu.

Nakonec skončil s vozem níže.
Zkušební jízda vyrobena jen v tomto Corsa, i když tam byly čtyři různé stroje. Avšak ti, kteří byli téměř všichni trochu drahé, takže se vzbouřil. Pouze Micra, ale byly zamčené a klíč nebyl nalezen tak snadno.
Pak směr šel domů jsme neviděli jeden vůz měl tady. Který měl střešního okna, a jak je patrné výše, nejsou to nejlepší ze zkušeností.
Home zatím jen uvažovala a pak se rozhodne vrátit do garáže Uden v Den Dungen koupit tento Corsa bez Bovag záruku, že bude stát 1000 eur navíc. Výhodou tohoto prodejce je, že jsou otevřeny ve všední dny do 18:30!

Možnosti jsou v 2. drezíny jsou:

- 3. brzdové světlo
- abs
- airbag řidiče
- airbag spolujezdce
- Body-barevné nárazníky
- Ovládané centrální zamykání
- Dělené zadní sedadlo (nerovné části)
- Elektrické ovládání oken (za nemohou otevřít se mnou)
- tónovaná skla
- Rádio / CD přehrávač
- zadní stěrač
- imobilizér
- posilovač řízení
- výškově nastavitelná řídítka
- Boční airbagy.

Shrneme-Seat absolutně nemělo nic společného mých požadavků v té době dva vozy Volkswagen, nad níž je důvod, proč se nestala. Dokonce jsme uvažovali o chystá příležitosti Direct Venray, kde jsme měli VW Polo v rozpočtu, ale v té době jsme byli v Den Dungen úplně špatně ve srovnání Venray a to bylo později odpoledne.
Toyota si můžete přečíst výše kromě Yaris ale nebyli schopni se dostat dovnitř mých požadavků stroje. Opel skončil.

okouzlující

 • 16 leden 2011 13:07

Na shromáždění, což je docela vzrušující s prvním vozem mohu zařídit, že se tři muži odcházejí, takže by se dalo jet se mnou, protože si to řídit hned nezávislé 45 kilometrů. Byli pěkně udělal to, co bylo řečeno, tam byla nová STK a zda měl epizodu obrat, když jsem ho dostal. A dva nové pneumatiky, které jsme se dohodli, že při méně jak 3,5 mm. oni by byli by být vyměněn. V ostatních případech byly v souladu s Opel servisní knížkou malý detail. Baterie dálkové ovládání, brzdové kapaliny, zapalovací svíčky, vzduchový filtr (prvek), palivový filtr, mikrofiltr a rozvodový řemen + napínací válce, a V / poly-V řemen (17 DTi, 17TD) není pro všechny vyplnit.
Stabilizátor je napsán přímo pod tištěných věcí v knize, takže jsem za předpokladu, že při výměně vidět a proto není třeba pole Ano / Ne státu.

Když jsem měl řidičák (pošta zavře brzy, takže byl jeden týden zůstal tam pro přenos), doklady o vozidle přijaty a konečné otázky byly položeny vozu byla přijata, a když velký okamžik přišel 20-letý se svým prvním vozem klíče jako já, ale jen říkat teď !! Tam byl ještě zapůsobil na takzvané nové auto opouští dveře automaticky uzamknou, pokud se nic neudělá, a vy absolutně nemají spustit jako první a pak se poškrábání nebo podobně Po tomto způsobem hrotem, že nastal čas, aby si fotoaparát tam a střílet nějaké pěkné obrázky. Pak jet domů první společný směr s vědomím, že tam může být žádný zásah. Tento test byl okamžitě ve formě souboru, ale obešel při jízdě v interiéru.

První problémy s opotřebením

 • 121 101 km
 • 12.02.2011 23:46

Čas pro aktuální informace o skutečném výkonu vozu.
Existuje malá 3000 kilometrů na úžasné. Ne všichni jel sám, ale i rodiče, kteří se nacházejí velké auto.

I používat auto, zejména jako každodenní práci na 9 km. Se nachází jen daleko od domova, a to je to krásnější kole. Není-li prší, což je škoda. Sníh a led jsem to řízený, to má částečně k tomu, že neexistují žádné zimní pneumatiky pod. To bylo na konci října / začátkem listopadu už pryč všude bohužel.

Vlastně jsem jen za poslední měsíc (leden) se setkal první malé tečky na voze nosit. Velmi zimě (dokonce zastavit po týdnu), který bez problémů začalo jako po 3 týdnech, kdy jsme sami byli na Korsice v létě.
První, co jsem nyní běží do gumy stěrače je na cestách a volně viset na. Bohužel, někteří poškození levého křídla zrcadla, které zřejmě už cyklista langsop je při parkování. To byl aktualizován s dotykové pero, dodávané načítání Garáž van Uden. Nakonec se dává zatímco Inspiron na začátku, ale to proto, že ho předchozí majitel má v září (k) nechat schválit a když prohlédl byl březen, než jsem šel ho vyzvednout byla zpráva nebude, a proto nešlo jdu na výběr. Inspekce loni v březnu, který hlásil přímo odstraněny, takže nyní zobrazuje správně znovu.

V ostatních případech se má docela dobře vyplněné knihy (ne všechny zatáčky jsou v něm pro mě), a židle jsou také zábavné. A já jsem také potěšen, že má klidnou motor. Pouze chybí držákem nápojů. Můžete použít některé ztratil mezi oběma předními sedadly, ale opravdu bezpečné místo, nemyslím si, že. Měl jsem někdy bude, aby dlouhé cesty autem, můžeme to vidět znovu.

Všichni ve všech velkou auto, které jsme (jak je uvedeno používat více ho) nebyl prokázán vznik stále stojí a užitnými vlastnostmi. Že benzín je drahý dělat nic jiného než silniční daně je pouze 25 eur za měsíc, a to není drahé. Pojištění zaplatil za snížení poškození při jízdě moje rodiče. Podle pojišťovacího agenta je pouze rentabilní stavět z vlastní 23, jak jsem pochopil.

Trocha minulosti a budoucnosti kus.

 • 13 únor 2011 18:15

Opotřebení zůstal přetrvávají zde. Jedním z registrační tabulky lampy musel být nahrazen v minulém měsíci. Poškodit € 14,29 za krabičku H7 žárovky, které vám dávají všechno. Bohužel 3x marné, protože vyprodané, ale minulý týden museli ho stejně nakonec.
To byly „problémy“ / odřeniny tak daleko.
1. den měsíce února poprvé jel se svým vozem skrz led. Jsem Silvestr havaroval potřebné doby s motorkou, takže nemám odvahu řídit.
Minulý týden udělal schůzku na STK a malé zase na příští týden (22. února). Právě včas, protože měl před 1. března.
Tento víkend vzhled stěračů, ale proto, že tři (!!!) různých velikostí se rozhoduje po konzultaci ho domů, aby STK a otáčet. Platíte každému z nich a jinak koupit tři sety.

Jak někteří z vás již viděli tento víkend přidal obrázek svého auta a přezkum korektury a tento víkend aktualizovat.

MOT a malý tah.

 • 121 376 km
 • 17.března 2011 15:14

Stěrače jsou nakonec ještě „horké“ se stal jeho vlastní práce. Dalo by se koupit kus a škoda, že měl teď přineslo € 9,68. Vzhledem k tomu, auto nemá. O víkendu před APK dali ji.

Dne 22. února Corsa poprvé byl na vlastní náklady na STK, v kombinaci s malým zase na Autobedrijf A.v.d. Berg (univerzální) Niftrik (Nijmegen). No půjčka auto, protože, jak si můžete přečíst pod nadpisem ‚nákup‘ Jsem stroj sekat a já proto jen stroj může řídit. Garáž na tom, kde se chystá ne, stejně jako mnoho garáže v Nizozemsku ne myslím. Naštěstí to bylo na kole 20 minut k získání vozu. Při přenášení jsem zvedl, ale musíme vybrat před zavírací dobou (17:30) k sobě navzájem.

Věci, které byly provedeny, jsou MOT a turn (volně převzato z faktury)
- olej
- Carter Plug Ring
- kapaliny do ostřikovačů
- Motorového oleje na litr
- APK Inspection
- Oznámení Afmeldtarief schválení MOT
- drobný materiál
- Přínos pro životní prostředí
- Pracovat malou zatáčku
Celková škoda € 143,76.

Když jsem šel vyzvednout auto, Říkalo se, že neexistují žádné údaje o STK.
Zpráva o zdraví je cup ‚Coming soon nedostatky (poradenství body) a / nebo opravovat poradnu, kde se věci mají pod.

Jsou to následující, což jsou standardní.

- K dispozici je pneumatika opatřena hloubkou vzorku 1,6 t / m 2,5 mm (na STK 2)
- Je poskytnut tlumič, který vykazuje únik
- Je zde přítomen poškození rez (velikost 1,5 t / m E: 2,0 nebo zmenšení tloušťky o více než 15%.
- Tam je kontrola nebo kulový kloub opatřen vůlí opotřebení je menší než nebo rovnající se 1,0 mm
- Viditelné mechanické části brzdového systému vykazují nadměrné opotřebení

A opravy poradna, která sama (vydáno na konci roku 2009) na nové zprávy státní inspekce.

- Airbag a / nebo napínací systém nefunguje správně.

Pouze bezpečnostní pás airbag systém je nového v této zkušební zprávě, ve srovnání s minulým STK předchozího majitele, ale to je jen proto, že standardní od konce roku 2009 o kontrole zpráva uvádí. V roce 2010 byl MOT při porodu a nikdy jsem neviděl protokol o zkoušce. Pro tuto chvíli můžeme pokračovat s ním znovu.

A první neúspěch případ je fakt,

 • 123150 km
 • 08.09.2011 10:05

A to poprvé, kdy auto, dejte nám stát je fakt.

Měl jsem ho na počátku tohoto týdne na hostování několik jízd na stejný den, mimochodem. První jízda nebylo nic špatného, ​​a těmi, kdo mu půjčil dalších 14 km. návrat řízený. V odpoledních hodinách další jízda byla skutečnost, která ještě začal dobře. Vůz se pak do sestavy jako 1,5 km. zahnáni těm, kteří ho půjčil. Když auto zastavilo 10 minut a dostal rodina ho nelze spustit. Startér nebyl ani kolem večera. Jedinou „řekl:“ Vůz byl rap z toho, co vím.
Je to Easytronic jak lze vidět, a byl v ‚N‘, a to i návrat k ‚A‘ a zpět do ‚N‘, ale odmítl službu. Ten, kdo ho půjčil, když jezdí často tak obeznámeni se systémem. Auto také neměl zamknout centrálního zamykání při opuštění shromáždění bylo s dalším vozem. Po 2 až 2,5 hodinách se vrátili k autu a znovu zahájena v roce a byli posily bez ničeho, která má dělat doma. Byl jsem sám alespoň ne (pomoc gang, který je), protože jsem pracoval / cestě z práce domů.

Rodina, která ho tam půjčil pak jel domů a ještě rychle někam jít. Pouze rodina neodvážil dát více informací o motoru, strach, že by se nespustí. Pak jsem jen jel rychle, a zatímco jsem čekal, viděl jsem, že tam hořel žluté světlo na palubní desce. Vůz s klíčem se přes to. Booklet plný, a že dal elektroniky motoru závadu. Zatím zde dokonce byli do garáže, A.v.d. Berg (univerzální) Niftrik (Nijmegen). Chtěli, aby ho přímo, protože tam by ještě bylo něco v nepořádku. A tam byl také uložen něco čtení. Vůz je pak zůstal jednu noc tam. Mohly by zde nic v autě, než auto (případně) není (správně) je „vidět“, že je v ‚N‘. Nebylo známo, problém Opel Nizozemí, kde byl kontakt s. Vzhledem k tomu, garáže v té době nemohl ubránit svou jedinou volbu, aby si to zpět a zkuste to znovu příště. Ale řekl, že auto v případě, že je ‚F‘ by být tam, kde normálně ‚A‘ nebo ‚N‘, tachometr by proto neměl nastartovat auto stejně. Rodina, která ho půjčil v té době, nicméně, říká, že ‚prostě‘ jen ‚N‘ na displeji se zobrazí, když to začne.
Vraťme se zpět do žlutého světla na přístrojové desce. Když byl motor ven a to nejméně dvakrát po krátkých intervalech znovu dal klíště je již v přístrojové desce, takže nemohl vidět auto bohužel.
To bylo poprvé, co odmítl jak bylo řečeno službu, takže problém je bezprecedentní. To, co jsem měl nějaký čas, aby si myslel asi dvě sekundy po otočení klíčkem v ‚N‘ obešel startéru. Doufám, že to byl jeden čas věc.

Tato nešťastná událost s autem ve spojení s příjemným diskontem (zbytek roku 2011 zdarma, pokud se nemýlím) mě rozhodnout, aby se stal členem AA silnice po 19 měsících mít auto v mém vlastnictví (březen 2010). Mám také právo využívat mladí lidé, vzhledem Jsem pod 24.
Zda je finanční škoda na autě Nevím. Když jsem vyzvednout majitele a technika, který nemluvil se podíval na to, že bude projednána a mohou být zaslány poštou, pokud finanční škody.

A zimní pantofle, ležící pod ním

 • 123407 km
 • 16.října 2011 20:43

Protože jsem po prvním neštěstí zvedl vůz se to nikdy nestalo, že startér nechtěl chodit. Zda řidič v té době udělal něco špatného, ​​nikdy nebudeme vědět, ale teď to dělá. I když je to na deštivé dny jako vždy zmáčknout tu dnes je na tom to, nebo tím, že dělá to není. V poslední době byl fakt, že pršelo a tam může být příliš mnoho vody musí někde nějak .. Jsou to jen myšlenky a často porazit nikde ale to bylo náhodou, že jednoho dne s vydatnými srážkami (12.října myslím, že z paměti) auto v ranních hodinách a stále dělal odpoledne už ne. Vzpomínám si, že když to bylo pršelo celý den, ale bude to náhoda.
Finanční škoda na autě nebyl. 1,5 měsíce později jsem ještě neberou dovnitř a za normálních okolností máme dozoru nad činností, během jednoho týdne. Oni také nemohou dělat mnohem víc, než auta přes počítač. Moji rodiče byli tam pro roky stálého zákazníka, takže bude také hrát roli, protože ne každý prodejce nebude účtovat odečítání.

A teď se k části, kde název je asi. Vidím, že jste si, že jak se tento recenzent stále zima v prosinci ?? Které jsou rovněž již za měsíc, ale já jsem ještě neměl čas aktualizovat revizi dříve. Samozřejmě jsem rád začínající řidič nejprve nakupovali trochu vidět, kde byste mohli dostat je nejlevnější. Můj otec vždycky jde do obchodování s dluhopisy mlýn v Reek (v Grave), a to bylo to, co se týkalo jen dobře. Dokonce odmítl, ale mluvit o druhých. Jak jste viděl jsem právě vstoupil do ANWB a dávat na Kwik-Fit opět slevy. Tam byly pryč jen všechny dobré značky, a to nebylo dost dobré (samotný řetězec). Později vyšlo najevo, že obchodování s dluhopisy Mill v Reek také část Kwik-Fit.
Nakonec někteří vyhledávání a počátkem října se zde byla otevřena v blízkosti míst Noort. Chcete-li snížit dlouhý příběh krátký, nakonec jsem byl tady v naší obci na dezén, kde jsou 4 nové Bridgestone zimní pneumatiky na autě umístěné na 2. listopadu. Letní pneumatiky by jít domů poprvé ve skutečnosti, ale za 14 eur, které jsou nyní uloženy po dobu šesti měsíců a pak se ještě vrátit domů jít pod auto a udržet zimu také pravděpodobné, že tady. Můj otec si myslí, že může dělat to sami a tak ušetřit peníze na změnu Tyrecenter nebo jiného prodejce pneumatik nebo v garáži.
Na závěr ještě trochu poznámka po straně. Do 31. prosince 2011 uděláme měsíční šanci moneyback. Každý měsíc budou dva vítězové ze záznamů být vypracovány a budou vráceny do fakturované částky. Šance nejsou příliš velké, ale je to vždycky stojí za vyzkoušení pro vyúčtování € 564.00 (4 nových pneumatikách, skladování za sezónu, řízení poplatek odpadu a zohledňování ráfky).

Že nastal čas pro novou baterii

 • 123 870 km
 • 01.12.2011 11:04

Na okraji 2011 ještě čas na aktualizaci tohoto přezkumu.
Bohužel, problém začíná v říjnu byl (123 150 km) na oplátku v polovině prosince. Byl jsem v práci a vůz udělal prakticky nic. Startér byl nejprve 3x kolem, než se úplně přestat a pak už nic víc dělat. Obchodník zavolal a mluvil o některých kartáčů ve startéru. Jejich rady pro to, co následovalo tápání startér a zkusil to znovu spustit. 2. čas pro nastartování motoru nebo zasáhnout, takže jsme mohli vyrazit na cestu znovu. Vidím teď myslíš, ale jste řekl, že jste se stali členem ANWB. Který byl ještě zvykají na mě dělat, že volba nebyla dosud zakořeněné. Kromě toho tam není 10 minut, a vzhledem k tomu vozu naposledy jsem mu půjčil po chvíli se začal jsem nechtěl, aby mě to k šílenství, jak ANWB'er tam a vůz se to udělat tak mimochodem ,

Uzavřená Štědrý den jsem slíbil získat některé z této rodiny, kteří byli pití, a v noci tam znovu obrátit domů. Osobně nemám pít.
Pět minut před stanovenou dobu jsem chtěl odejít, ale auto neudělali nic a tam bylo také poprvé, ‚F‘ na displeji. Trik se startérem v poslední době ne. Nakonec někdo jel vyzvednout rodinu, protože se jedná o odkaz. Později se snažil znovu v noci, a když počasí bylo tak, že první startér šel kolem 3 krát a pak už nic víc dělat. V neděli ráno začala moje auto propojovací kabely, a tam jsou 2x může jet bez problémů.

Minulé úterý (prosinec 27) s názvem garáž, a oni řekli, přijít za hodinu, ale pak je to klidnější. Dali tester k baterii, a ihned je uvedeno, že baterie byla rozbita. Ale běží rovnou do dílny, okamžitě jsme dát nový, protože v případě, že je studená, jakmile se třepe. Během půl hodiny nová baterie byla v něm a pro pouze 70,20 €, což jsem sám byl v pořádku.
Mimochodem, to byl původní baterie 10,5 let, takže pak může být ukončeno jednou.

Také Středa, vůz prošel myčce. To není běžné, spíše to udělat ručně, ale může zachránit na místní Shell pro volný mytí až do 31. prosince, ale v té době musela být použita Celý profil.

Přeji vám všem k poškození v roce 2012 a příští rok!

Čas na novou STK a velkou otočení

 • 124 733 km
 • 30 prosinec 2011 12:29

Dne 28. února, o něco později jako loni, ale stále přesně na čas je auto na STK a tentokrát po dobu Autobedrijf A. V.D. velký odklon Berg (univerzální) Niftrik (Nijmegen).
Když MOT nic zvláštního děje. Za 2. ročníku nebyly odebrány vzorky v řadě ačkoli. Můžeme alespoň znovu rok proti němu.
V garáži se přehoupla do ostřikovačů, která rozhodně není bylo nutné. To je den před odjezdem na STK udělal sám. Možná, že tento krok s použitím minimální trochu, ale trochu nevýrazné strávit € 1,60 poplatek.
V loňském roce byla dokončena údržbu booklet, který není žádný problém pro tento rok 2x dokončen na základě zprávy z minulého roku a samotné společnosti PC.
Už chápu, proč se střídají malé i velké zatáčky, protože jsem byla 110,00 € dražší, zatímco jako loni, nic zvláštního se děje.
Věci, které jsou prováděny v STK a opravy jsou níže:

- Olej na € 7,25
- Vzduchový filtr interiéru v € 18.10
- Oildrainplug Ring na € 0,90
- Kapaliny do ostřikovačů na € 1,60
- Motorové oleje 5W40 3,50 litru na litr při € 8,95 je celkem € 31,33
- Drobný materiál na € 3,25
- příspěvek na životní prostředí € 2,50
- Afmeldtarief oznámení MOT schválení na € 4,20
- Mzdové Velký obrat 3 hodiny při € 48,00 za hodinu je 144,00 € celkem
A s DPH (€ 40,49) existovaly finanční ztrátu ve výši € 253,62

Skutečnou zimní dny Corsa měl nicméně občas nějaké potíže. Před asi 1 měsícem jsme měli jeden den se spoustou sněhu. Ten den auto na požádání zůstal doma. Po třech dnech byl poprvé znovu použít. Corsa měl ten den 2x problémy se startováním. Je to opravdu byl -15 a to bylo evidentní, i přes nové baterie. Startér byl 2 až 3 krát kolem a pak už jen udeřit. Pak si vyzkoušeli 2. dobu a (pokud je to nutné šel kolem a často) Stiskl dál. To se mi stalo celkem 1x.
Jen jeden malý přídavek proč nemám držet s nimi nakládáno stopy. Pracuji jako jinde v této recenze je jen 9 kilometrů od domova. To je dobré pro jízdu na kole a já, než moc. Z tohoto důvodu jsem se rozhodnout, že nebudou plnit více než 25 až 30 eur. Pak stačí držet žádnou dobře využít. Jsem také stále žije doma, který také hraje roli.

A když měl smůlu další případ!

 • 125 136 km
 • 08.03.2012 10:22

Najetých kilometrů na tento pohár není v pořádku. Je to proto, že na stejném účtu jako STK a auto není vrácena neočekávaně po odjezdu. Při načítání jsem to i vzhledem. Najetých kilometrů je 10 dubna.
Několik hodin po poslední aktualizaci jsem v podstatě již spustit novou aktualizaci. Nicméně, to přišlo až v poslední době ne.

Vůz se nevrátil, protože nečekaně smůlu pletl ve čtvrtek, 8. března, jak jsem si ho půjčil. Nedalo mi to dokonce zeptal, jestli bych chtěl jít, ale já ne. Ten, kdo to udělal podnik nakonec neměl jinou možnost, protože jiný vůz nebyl doma. Necítil jsem to částečně proto, že máme čtyři týdny dříve byl s příslušnou švédskou obchodě. Konkrétní obchod má ‚pouze‘ 12 poboček v Nizozemsku. Vůz je asi 20 kilometrů vlečen vozu, protože neudělal nic víc. tam Silniční také šel, viz níže.
Začátek silnice příběhu je, že mi volali, že se auto zastavilo na dálnici a hořel nějaký indikátor poruchy. Potom se zastavil hledat poruchu v knize, ale když chtěli nechat auto neměl už plakat. Ať už tady na mém cenu € 170.00 by mohla být vynaložena musí pomoci na cestě, protože řidič té době to byl člen AA, ale ne z okraje vozovky se vrátili na pohotovosti.
Zdálo se, že jsem, řekl jsem tomu, kdo si půjčoval auto Jsem členem silnice, „proč si to zkusit? Mám jen kartu doma. Který byl souzen a potom si strážník. To má obnovit auto, je poskytované poradenství nechá spadnout dalších 30 minut počkat, než se snaží restartovat a poté za zmínku, že to bylo rozumnější jít přímo do garáže raději brankové doleva.
Pak se znovu šel na cestách až 3x opět zvýší utichnou po 9 kilometrů. Po uplynutí půl hodiny a zkusil to znovu rychlé 2x to udělal znovu. 3. Čas, bohužel ne, pak je zase potřeba policista resetovat auto. Strážník byl nepozorný řidič z dálnice do centra obce. Zde je nevyhnutelná otázka came're Mrs. Smith nebo paní Hendriks (oba fiktivní jména v tomto příběhu). Jsem ženatý, aby oba viděli. Když se zdálo, že silniční pomáhá jménem a ne autem. Vzhledem k tomu, že byla jiná příjmení přišel na tuto otázku. V každém případě, pokud chtějí, abych pomohl v kanceláři než my. K dispozici je 340 eur úspor, protože tam 2x někdo musel přijít. Vzhledem k tomu, ženy přirozeně mají své kouzlo také !! Se okraj dálnice se pak doleva.
Řidič té doby se přesunul, ale po 9 kilometrů byl znovu zasažen, že neudělal nic víc. Vůz je potom zavolal a co udělali vedle zachránit si můžete přečíst hned.

- Porucha Readout poprvé od € 20,00
- 1 nový snímač klikového hřídele na € 32,30
- Práce 1 hodina při € 48,00
A s DPH (€ 19.06), že jsme dospěli k finanční ztrátu ve výši € 119,36.

Po dvou dnech jsem mohl vyzvednout auto po mechanikovi doporučil sami existuje více než devět kilometrů řídil, aby se ujistil, že nebude okamžitě ukončit znovu.
Mimochodem, ti, kdo mu půjčil přišel 8.března doma s Peugeot 306 spínače, vypůjčené auto, takže jsem nic neudělal, protože můžu řídit jen automatické, ale stranou.

Od zimy do letních pantoflích a zamíchejte zpět

 • 126923 km
 • 16 prosinec 2012 12:16

Takže si myslím, že je nejvyšší čas na aktualizaci! Pokud jste zimních pneumatik na letní pneumatiky, a vrátil se, troufám si říci ano. Vzhledem k tomu, auto je nové práce (namísto 9 kilometrů pouhých 6 km jen od jednoho roku) ještě méně kilometrů, pokud vyberu mu přijde ještě větší čas sedět mezi aktualizacemi. Také teď pracuji čtyři dny v týdnu (3x v podnikání 6 km, 1x v obchodě 9 km), co do jen někdy byl tři dny po dobu jednoho roku, takže méně času pro aktualizace. Které budou opět měnit v březnu, protože můj dočasný kontrakt vyprší na 9 kilometrů a nebyl obnoven, ale teď to je také pravda, že tam je delší doba mezi aktualizacemi je. Mimochodem, jsme se přesunout společnost na 6 km v průběhu roku 2013, ale to není nic víc než 11 kilometrů jedna cesta. Nyní se pojďme prostě jít a mají zkušenosti z automobilového a údržbu.

Ve čtvrtek 10.května jsou k profilu pneumatik Nijmegen (průmyslové Bijsterhuizen) Zimní pneumatiky opět vyměnil u letních pneumatik. To bylo provedeno za půl hodiny a množství peněz, udělám pro platit ve výši € 42,00. Úložný na zimu do léta bylo už. Pneumatika je ‚jen‘ 3,50 €, tedy celkem 14,00 € určena pro všechny čtyři. Že je bez peněz. Změna pneumatiky stojí za páskou € 7,00, kterou jsem také velmi stále obtížnější, takže to bylo 28,00 € za čtyři.
DPH byl 6,70 €, která byla již zahrnuty v celkové výši € 42,00.

Potom ve čtvrtek 15. listopadu letní pneumatiky se vydali znovu, aby se prostor pro zimní období. Bohužel, o něco později, než bylo plánováno, ale společnost byla ve čtvrtek (můj jediný den volna) Příští víkend po dobu několika týdnů v kuse plný, takže nebylo místo pro mě už ne. To všechno se stalo ve stejném místě jako v předchozím seznamu. Bohužel muset počkat o něco déle, v autě, protože byl připraven, ale bylo obsazeno s jiným zákazníkem nových pneumatik / ráfků nebo podobně ale po trochu více než 30 minut jsem byl pryč. Tentokrát jsem musel zaplatit € 42,00 navzdory zvýšení DPH od 1. října. Za € 6,75 za pneumatiky tentokrát změnili pneumatiky, což tedy znamená celkem 27,00 € pro 4 a 3,75 € za pneumatiku (25 centů dražší než minule) jsou zde uloženy další sezónu , To znamená, že celkem 15,00 € za čtyř pneumatik. DPH ve výši € 7.29 krát, co je již v celkové výši € 42,00 zpracovaného zase opilý. Trochu Za zmínku stalo do té doby (od května do listopadu).

To, co jsem konečně chci oznámit, že mi to připadá, že tento vůz má (v zimním období) poměrně hodně vlhkosti. Nebo známá onemocnění tohoto typu Opel Corsa nevím. Co já vím, je, že to není zvláštní, když 9 z 10 krát v zimě po škrábání na vnější straně čelního skla může dále škrábáním vnitřní části předního skla. Na zadních bočních oken a zjistil jsem, že méně!

MOT datum vypršení platnosti v dohledu, přímé malý

 • 127687 km
 • 21.března 2013 09:26

A pak svalil písmeno RDW zpět poštou kolem 16. ledna (datum dopisu), hlásí, že nastal čas na STK.
Dne 21. února auto zpět na adresu trvalého bydliště bylo za účelem údržby (jméno je dost často v rámci revize, myslím), letos v kombinaci s trochou pořadí, protože to byla řada na mně.

Jedna se setkáváme v detailech APK? V letošním roce, bohužel, ano, což je o něco dražší, a vrhl se na ‚výsledky testů‘ v inspekční zprávě schválené po opravě viz byl zbarven opravy body. A navíc došlo i ke změně legislativy došlo od posledního STK.
V garáži je STK, protože, jak jsem udělal pro sebe před dvěma lety na STK (jak vidíte 6,000 kilometrů) 2 stěrače vyměnit téměř € 25,00, protože nejsou správně. Tam je něco neobvyklého je lampa 5W nahradit € 1.25.
A změna právních předpisů, které jsem mluvil o starší je samozřejmě zvýšení DPH z 19 na 21%, že společnosti by měly předat zákazníkovi. V konečném důsledku, spolu s některými dalšími vyšší je tento 50 euro Ceny me dodatečné náklady ve srovnání se stejným APK a malé otáčky (pouze tehdy, když žádné závady) zpět na dva roky. Však víte, když si koupíte auto, protože jízda je drahá.

Níže budu jen kapka přesně to, co bylo učiněno v průběhu STK a naopak (volně převzato z faktury)

- 1 Olej na € 7.95
- 1 stěrače na € 14.20
- 1 stěrače na € 10.40
- 1 Lampa 5W na € 1,25 (zapomněl zeptat, jaký druh lampy, takže nemohu říci, zda směrová světla, parkovací světla nebo podobně)
- 3,50 litrů oleje 5W40 motoru na € 9.95 což je celkem € 34,83
- 1 Oildrainplug Ring na € 0,90
- 1 kapalina ostřikovače na € 1,60
- 1x malá zařízení na € 2,75
- 1x příspěvek Environmental € 2,50
- 1x MOT na 32,50 €
- Oznámení schválení MOT 1x afmeldtarief na € 4,20
- 1 hodina práce (hodinová sazba) za € 48,00
To činí celkem 161,08 €. 21% DPH z této částky (€ 33,83), bude mít celkem € 194,91 bude o návrhu zákona.

Co se konečně stále chci říci, že jsem si všiml, je, že (moje / the) protokol o zkoušce se změnil. Tam, kde v loňském roce a před dvěma lety „Coming soon nedostatky (poradenství bodů)‚5 nebo 6 různých kódy byly, to je ve zprávě o zkoušce roku není (už).

V garáži za únikem

 • 130768 km
 • 10.01.2014 20:32

Říkat (mi ve výchozím nastavení) odstartovat titul.
Dne 25. října 2013 jsem strávil na dezén pro změnu pneumatik (bude také snažit, aby lépe sledovat ......). Do dnešního dne je škoda z (zima) pneumatikách daných extra opotřebení, protože je více než na jaře v zimě, ale předem nevěděl. Pokud je tato zima sníh / je hladký, jak to trvá týdny jít pro vás, protože v Nizozemsku v zimě by mít akutně.
V rekordním čase něco přes 10 minut jsem byl už na cestě. etablovala netlačí nebo podobně Byly to jen tím, že sami rychle dokončili čtyři pásma (2,5 minuty za kapelu tak). Jsem se napil jen některé z volného kávy můžete řešit, protože to bylo příliš horko. Po zaplacení této stejně rychle hodil zpátky předtím, než jsme šli na silnici.
Cena byla také nic nezměnilo. Stále € 42,00. Za € 6,75 za pneumatiky jsou čtyři pneumatiky opět změnil, takže to, co se znovu představuje celkem 27,00 € pro výměnu. Letní pneumatiky zůstal tam za rozumnou cenu € 3,75 za vazbu tedy celkem 15,00 € za čtyř pneumatik. DPH byl 7,28 €, což opět bylo již vypočtena z celkového počtu.

Ale pak se rychle k titulu. Skutečnost, že jsem šel do garáže mimo APK k autu. Líbí se mi fórum (oddíl Engineering / údržba) byly hlášeny na konci listopadu tam byla voda v autě dovnitř straně řidiče. Abychom byli přesní dolů (v blízkosti plynového / brzdového pedálu). To také zajištěno, že moje auto je neuvěřitelně vlhké nějakou dobu zevnitř. Natolik, že (loni v zimě), se stalo, že jsem musel poškrábat vnitřek čelního skla, jak ztuhl. Takže první off, a pak pokračovat dovnitř, kde by to neměl být v normálním autě.
Únik kapaliny dělám něco na 16. prosince na své pravidelné auto. Bylo zde nahrazen relé Box Cover (z relé pole v předchozím Corsa, kromě brzdové kapaliny) v souvislosti s pravděpodobně opotřebované gumy. Do dnešního dne jsem dojem, že to pomohlo dostat vlhkost se zdá být pryč od auta. Křest ohněm, doufám, že příští týden, kdy se začíná znovu mrazu. Uvidíme, jestli je (stále ještě) se poškrábal na vnitřní straně.
Výdaje tvořily napadl mě taky. Kryt relé box stojí € 22,17, a to je podle zákona dělali půlhodinu což mě stálo 24,00 €. Míra € 48.00 Hodinová také pěkně udělal půl hodinové ...... 21% DPH je v současné době na vrcholu € 9,70, jsem přišel na celkem € 55,87.
Soon (před 1. března) zpět do garáže pro STK, ale myslím, že žádné podrobnosti. Na konci února / začátku března o aktualizaci.

A na závěr bych rád zmínil několik malých věcí.
Po dobu 14 dnů (DEC 28-29 víkend.) Jsem zajel do myčky na místní Shell. Byl jsem tam (stejně jako loni) šetří opět volné mytí, a měl kartu za chvíli teď plné. Podmínkou bylo, že promývá do 31. prosince. Spíše jsem udělal po ohňostroje harampádí, ale ne ... Den poté, co jsem evakuováno auto.
Poslední z nich jsem se minulé úterý (7.1.2014) poklepal na 131,000 kilometrů, také stojí za zmínku, myslím, že!

MOT Zkrátka a dobře, oh no korekce Malá odbočka

 • 131468 km
 • 04.04.2014 19:52

Dne 28. února 2014 automobilů k pevnému univerzální garáží znovu (Autobedrijf A. van den Berg se Niftrik) byl pro STK a opravy (toto bylo plánováno).
Při výběru ukázala, že nebyla provedena větší než malé množství otočení, protože tam bylo již nejsou potřeba. Od poslední STK a přepracovat je vůz vybaven ‚pouze‘ 6735 ujetých kilometrů během dvou let (v roce 2013 tam bylo tak jako tak již učinili malou zatáčku, protože jsem afwissel). Myšlení spolu s klienta s názvem!

Jedna se setkáváme v detailech APK? Ano, tento rok něco (zmrzlina), byl bohužel opět ručně, takže vůz nebyl „Schváleno“, ale „Schváleno po opravě viz opravy bodů. Naštěstí se jednalo pouze signální světlo zatáčka, kde se oranžová puchýřů, když dělal neprojde testem, zda by neměl být nahrazen. Za € 1,78 znovu naštěstí byl nový.

Dále popisuje přesně to, co bylo učiněno v průběhu STK a odbočit (volně převzato z faktury)

- 1 Olej na € 7,80
- 1 Kabina vzduchový filtr na € 18.20
- 1. Lampa 21 watt oranžové na € 1,78
- 1 Oildrainplug Ring na € 0,90
- 1 kapalina ostřikovače na € 1,60
- 3,50 litrů oleje 5W40 motoru na € 9.95 což je celkem € 34,83
- 1 MOT testování na € 32,50 (to byl ‚volný‘ ve Velké pořadí)
- 1 Afmeldtarief oznámení MOT schválení na € 4,20
- 1 Malý materiál na € 2,75
- 1 příspěvek Environmental € 2,50
- 1 Pracovní malý obrat a MOT na € 48,00
To činí celkem 155,06 €. 21% DPH z této částky (€ 32,56), tam bude celkem € 187,62 bude o návrhu zákona, který měl být urovnán.

Mezitím se v zimě (jsme neměli) také u konce. Čas, aby si schůzku na výměně pneumatik. V současné době je na rušné straně v garáži, který vždy dělá pro mě (první je pondělí 14. dubna, ale protože jsem ma t / m dělat práci při nejbližší možné v pátek 18. a sobotu 19.). To bude následovat aktualizovaný přehled počasí.

Náhražky band 2x a drobné opravy

 • 134370 km
 • 15 leden 2015 11:15

Za prvé, chci vám poděkovat za sledování celkem 10 543 době mé recenzi do 2 dnů po 4 letech.

V pátek 25. dubna 2014, letní pneumatiky za zimní pneumatiky měnit v profilu pneumatiky. Při nákupu zimních pneumatik, záměrem bylo, aby se změny v samotné době, ale nakonec vše dopadlo jinak.
Výměna je stále provádí za pevnou cenu € 42,01 I platit od začátku. Výměně pneumatiky stojí € 5,58 což představuje celkem € 22.32 za čtyři pneumatiky. Skladování, balení stojí € 3.10, která se rovná € 12,40 za sezónu. € 22,32 + € 12,40 = € 34,72. S daňovým výši 7,29 € tam přijde na € 42.01 v celkem.

V sobotu 10. května 2014, jsem se dozvěděl, že směr zůstala rozbitá. Otravné, ale jak vyřešit pomyslel jsem si. Bohužel tomu tak nebylo, protože to nebylo lehké. Pojistky stále vypadal dobře, takže to mělo pokračovat v hledání pomocí mého otce, který má dvě pravé ruce, já sám mám dvě levou ruku za to.
Nakonec se vůz opět skončil v garáži, protože my sami nemohli najít problém. Garáže, kdy světlomet jednotka zcela odstranit, protože něco bylo pomocí kabelu z hlediska toku špatně. Samotný kabel (Očekával jsem, že návrh zákona je „spotřební“) stojí € 2,00. Nicméně, mzdy tří čtvrtin pracovat na 36,00 € a DPH ve výši € 7,98 byl návrh zákona o € 45,98, ale pak udělal všechno znovu. Zdá se, že (naučili zde na foru), která je (částečně) demontáž nárazník je nutné demontovat světlomet na značku a typ vozu.

Úterý 28 říjen 2014 jsem viděl auto stojící na okraji, jak byla pneumatika propíchnuta. Téhož večera náhradní pneumatika stále uspal ve tmě, takže ráfek nehodlá trpět příliš mnoho. Ventil byl nějak není vybrání tak, že ráfek je zasažen při jízdě ventilu. Celý ventil byl určitě zlomený. V obci garáže, kde budu vždycky přinesl nový ventil k datu 1. listopadu 2014 za € 10,00 stejný den znovu uspal původní kapele.

V pátek 05.12.2014, letní pneumatiky za zimní počasí změnilo v profilu pneumatiky. Výměna je stále provádí za pevnou cenu € 42,01 I platit od začátku. Výměně pneumatiky stojí € 5,58 což představuje celkem € 22.32 za čtyři pneumatiky. Skladování, balení stojí € 3.10, která se rovná € 12,40 za sezónu. € 22,32 + € 12,40 = € 34,72. S daňovým výši 7,29 € tam přijde na € 42.01 v celkem.

Brzy další aktualizace na STK a servisu.

APK, nenáročná údržba, výměny pneumatik, bandens

 • 135550 km
 • 16.července 2015 14:52

Jak jsem slíbil v předchozí aktualizaci brzy získat aktuální informace o STK a servisu. Brzy přijde spíše jen o něco déle čekat.

Dne 20. února 2015 (před dnes tak už půl roku), vůz se vrátil do garáže za fixní roční STK a letos některé údržby. Vůz byl okamžitě schválen bez odmítnutí a / nebo opravné položky tak. Kromě toho se také podíval na úniku a tam udělal. Mimochodem počasí nebyly odebrány vzorky. Stalo se tak přesto, zda existuje standard „ne“ zprávě o zkoušce?
Od poloviny května 2015 řídil auto 50 km. za den a posledním kilometru výměně pneumatik (duben 30), takže jsou trochu větší kilometrový výkon na teď. Ale můžu (nyní) nekontrolují.
Práce v té době byly docela pořízena zákona:

- První MOT na 32,50 €
- 1 Afmeldtarief oznámení MOT schválení na € 4,20
- 1 Olej na € 7,60
- 1 Oildrainplug Ring na € 0,90
- 1 kapalina ostřikovače na € 1,60
- 1 Kabina vzduchový filtr na € 18,50
- 1 zadní stěrač na € 13,80
- 1 Malý materiál na € 2,75
- 3,50l motor na litr 5W40 na € 9,95, 3,50 x 9,95 = € 34,83 ​​celkem
- 1 příspěvek Environmental € 2,50
- 1,75 práce provedeny menší únik údržba + Water li.voor contr./verhelpen za € 48,00. 1 hodina, 45 minut, což je celkem € 84,00 práce
Všechno sečtou, jsme dorazili ve výši € 203,18 DPH. Slevě DPH. S DPH (což musím platit stejně jako jednotlivec) od € 42,67 jako celkem na € 245,85, která musela být zaplacena.

Úniku vody naštěstí napravit. Podle mého prodejce univerzální vodou přišel kabelem běží od pedálů. Prodejce opět uzavře průchod a znovu umístit vodní hadici na to. Tam je pak k žádnému úniku pozorována. vůz v minulém měsíci byla zcela suchá pořád, ale nyní mokré noviny stále ještě do značné míry pod židli. Naštěstí mám nová Corsa nyní objednat, tak to je jen prostě dělat to až do září.

Ve čtvrtek 30.dubna se pak vyměnili zimní počasí pro letní pneumatiky. Bohužel Profile Tire stoupaly cenu za 1-1-2015 něco, ale nemůžeme stěžovat na ostatní. Nikdy jsem jinak as 42,01 € vypláceny od roku 2012 do roku 2014 (pouze pro nákup zimních pneumatik prosince 2011 byl poměrně drahé).
Jmenování byl naplánován na 10:45, a jako vždy jsem byl opět v průběhu 30 minut venku.

To, co udělali, je následující:
- Skladování na pásce (za sezónu), 4x € 3,31 = 13,24 €
- Sezóna Tire Exchange na kolech 4x AA na € 6,20 = 24,80 €
To je celkem € 38,04 7,99 € + DPH = € 46,03, co musela být zaplacena.

A nakonec jsem se představit nějaké problémy pneumatik s letními pneumatikami. Tyto pásky se zdají být 8,5 let a zadních pneumatik odpovídaly hodnotám 5,5 let. Hlavně na pravé přední pneumatiky, vzduch se vyčerpá velmi pomalu (každé 3 nebo 4 dny, aby o 2,3 baru klesla na 2,0 bar). Vzhledem k tomu, že si objednal zcela nový Opel Corsa je úspora v září přichází se snažím co nejvíce (zvuk) na aktuální Corsa. Podle člověka, s nímž jsem se udržet soukromý automobil je také možné. Je to jen otázka občasné přečerpávací kapely. To zůstane v rodině a bude jel mateřském / sestra být na jevišti, kruhy kolem kostela, atd
Myslel jsem, že včera především všimnout (středa, 15. července), že něco není v pořádku v pneumatikách / suspenze nebo podobně. Četl jsem o carkasbreuk, ale obvykle tam je druh vynikající ‚pupínek‘ je na pásce, ale jsem neviděl. A nyní nastal čas, abych rozjezdu jako můj palec proti veškeré styky běžec tak bych už všimli. Od srpna jdu čtyři dny v týdnu řídit 50 kilometrů za den, který je nyní 3 dny v týdnu. Jeden den tam tak. Doufám, že se pneumatiky vydrží chvíli do září.
Bohužel jsem udělal hlavně včera oznámit, že auto více ‚skáče‘ na silnici a že rukojeť je vyhledávání, ale nyní také sedět mezi ušima, pokud pojedete po dobu jednoho týdne s pneumatikami, které nejsou zcela v pořádku , Možná byste se měli také podívat na stabilizátoru, zlomené pružiny nebo podobně Jdeme projít, a jsem si jist, protože člověk, kterého jsem soukromý vůz zachovává má větší životní zkušenosti s automobily. Profil je stále dobrá, nejsou kluzké pneumatiky. Zobrazí se také na svém místě, jako by jedna pneumatika je tlačil trochu dále. Ventil byl nahrazen v listopadu loňského roku a poměrně rychle po výměně pneumatik jsem zkontroloval, který byl dobře do vybrání (co mi loni pravděpodobně vzal nový ventil), a že byl ten případ, tak by to tolik usilovat ,

Zatím nové letní pneumatiky, a konec přezkoumání

 • 140000 km
 • 30.října 2015 11:20

Dne 21. srpna 2015 jsem se ještě dostat 2 nové letní pneumatiky do auta ležel, protože jsem skončila s nutností kontrolovat tlak vzduchu v pneumatikách při každém (2x týdně pro jistotu) a opět pro huštění pneumatik. Vzhledem k tomu, že jsem den více self od 10. srpna 2015 do práce (4 namísto 3 a řádek teď poprvé to bylo po-St-Pá) nebylo dělat víc. Přes mé nové auto jsem už koupil věděl, že auto bude stále pro ostatní členy rodiny, takže by stálo díly a měl jsem ještě šest týdnů bezpečně nahoru a dolů jít do práce (55 km. Za den ), tak jako tak, ale investovat zde.
Vzhledem k tomu, nové auto, jak již bylo uvedeno v rámci přezkumu již bylo nařízeno, podíval jsem se za nejlevnější místo na dva nové Michelin Energy Saver + montáž pneumatik (stejně jako, že za již bylo). Tato chyba Dělám v žádném případě nikdy více ...... .., protože pneumatiky nebyly levné všechno ostatní našli. Trochu dále od domova bych jim získat ještě levnější, ale tam plyn peníze, byl jsem rád uložte nic. Ale při zpětném pohledu jsem mohl udělat lépe.

To místo jsem přišel byl Kwik Fit ve městě Nijmegen (což jsem chtěl být uprostřed), který jsem už zaplatil € 95,32 za dvě pneumatiky, € 37,80 pro ‚pneumatik, vyvažování a ventily‘ a 6,00 € pro likvidaci (€ 3, - za pneumatiku tak). Celkem € 139,12, nebo ANWB prospěch, jinak by to bylo asi € 10,00 dražší. Mimochodem, moje zkušenost v rychlých montérů, které nemají sledovat okraj sedět, ale to jen ‚oprammen. Ventily jsou zřídka úhledně do vybrání. Všiml jsem si to nejen tehdy, když Kwik-fit, ale také se změnou pneumatik (léto / zima) častěji u profilu pneumatiky.
Bohužel pro mě byly brzdové kotouče a brzdové destičky je třeba vyměnit. Konkrétně, je tloušťka brzdových kotoučů, bylo vždy vyměnitelné limit 8 mm. dosáhl a byl 6,5 a 6,6 mm.
Zde beru vinu jim nic, protože bych mohl sám tvrdí, že auto se prodává za měsíc, rozhodli nahradit udělal jsem sama.
Co se kromě výše uvedených částek určených na faktuře, následující věci:

- 1x Likvidace brzda na 3,00 €
- 1x Align výměnou za € 45,95 (7,95 € Zde je odstraněna, takže mě to stálo € 38,00, ale nakonec, protože se jednalo o minimální odchylka 0,10 na uitlijnbrug jsem si myslel, aby byl čistý)
- 2x brzda na € 96,00, který byl společně € 192.00
- 1x Brake (set) za € 132,00
- 1x brzdy Kontrola 0,00 €

Pneumatiky jsem měl před několika dny již zaplacené v internetovém obchodě při výrobě jmenování. Ale předtím, než jsem byl odtamtud byla myšlenka, že jsem prostě € 365,00 navíc aftikte brzdové destičky a rotory. Nakonec jsem se tedy 504,12 € strávil na auto. Jak již bylo zmíněno lekci .........

Vážení čtenáři, teď jezdím sám od 2. října 2015 kolem zbrusu nový Opel Corsa. To znamená, že přímo toto je poslední aktualizace mé první auto, a tak toto Opel Corsa je 2001. Vůz je v současné době jel členy mě, ale oni nejsou spisovatelé a nebude trvat mi tuto recenzi. Vůz právě prošel 140.000 kilometrů, ale protože nemám přesný kilometrový výkon (někde mezi 139,000 a 140,000 I zaokrouhluje ji).
Doufám, že se navzdory poměrně nízkému ocenění (38%) stále těší mé recenzi. Zda nová Corsa bude znovu aktualizovat je jen otázka. V současné době mám práci navíc (což je hezké, samozřejmě) méně času na psaní recenze. Navíc nelze po 1100 kilometrů bylo psaní věrný přehled myslím. Monitor bude používat nový vůz tam objeví několik dní.
Bylo nám potěšením pro vás psát a možná až do příštího přezkoumání.

3.5
 • comfort 3.0
 • výkon 4,0
 • spolehlivost 3.0
 • náklady 4.0
 • Koupili byste si auto od této značky? ano

Dejte svůj názor na styl psaní a použitelnost. Nejméně pět obdržela hodnocení, zobrazí se průměrné hodnocení.

 • špatný
 • nedostatečný
 • dost
 • dobrý
 • vynikající